Paloma (Unicolor), Kredka do oczu

Paloma (Unicolor), Kredka do oczu

Dawno temu przeczytałam o tej kredce w jakimś pisemku, dostała zaskakująco wysoką ocenę. W końcu ją znalazłam, nabyłam - w kolorze srebrnym. Jest miękka, dość trwała (ale bez cudów), bardzo ładnie rozprowadza sie i wygląda na powiece i przy tym jest niedroga. 11 kolorów.

Cena: ok. 6,50 zł

dzadostwo

Mam tę kredkę z Targowiska i muszę przyznać, że to jest niezłe dziadostwo. Jest za twarda jak dla mnie, po kilku maźnięciach dopiero coś widać, szybko się rozmazuje (!!!!), wręcz rozpływa pod okiem i w okolicach, gdzie nią pomalowałam powieke. Trwałość jest do bani. Ale za to nie łamie się i jest bardzo wydajna. Mimo wszystko nie polecam. Żałuję, że nie przeczytałam opinii na KWC-nie wzięłabym jej.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Nie jest zła ;)

Kredka spisuje się całkiem nieźle - używam jej do rozświetlania kącików oka, czasami jakaś kreseczka..
Mam ją już długooo... Jest wydajna.
Zaznaczyłam, że nie kupię jej, ale dlatego, że już chyba nie produkują.
Swego czasu toczyłam o nią boje z moją mamą - bo mi ją podbierała ;) Dacie wiarę...;) ;)Używam tego produktu od: ok. 6 lat

******************************
Aha, zapomniałam dodać, że kredka jest w kolorze srebrnym :)

fajna kredka

Dostalam z gazeta, nie wiedzialam czy zdecydowac sie na zlota czy srebrna; mam srebrna i jestem bardzo zadowolona. Mam ja juz dluzo, nie uzywam regularnie, ale bardzo lubie rozswietlac nia kaciki lub obrysowywac cale oko. Jest miekka, wydajna, ma ladny kolor, fajnie wyglada na oku. Nie ma problemow z temperowaniem lub lamaniem. Skuwka pekla na srodku ale sie trzyma, w przeciwienstwie do innych skuwek ktore po tak dlugim przewalaniu sie po kosmetyczce nadawaly sie tylko do wyrzucenia. No i wszystkie napisy sie poscieraly, dlatego w ogole mialam problem zeby odczytac jej nazwe ;)
Czy kupie znowu nie wiem, bo mam jej 9 cm i mysle ze starczy mi na dlugo. Poza tym nie wiem gdzie mozna ja dostac.

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsza

jo:)ja:)jess:)

Jestem szczęśliwą posiadaczką kredki w kolorze czarnym. Mam ją już baaardzo dłgo, a jej nie ubywa-ale to już tak jest z kredkami. Trwała, nie rozmazuje się, miękka, głęboka czerń, nie łamie się i daje zatemperować. Jest najs:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i mam jeszcze połowę :P

Uwielbiam!

Mam srebrną. Jest miękka, długo się trzyma, dobrze temperuje i nie łamie. Za taką cenę - bomba :D To chyba moja ulubiona kredka :D

bdb

Kupiłam ją z gazetą, więc praktycznie nic mnie nie kosztowała. Mam wersję srebrną i używam jej tylko w kącikach oczu. Dobrze rozświetla, jest miękka i wydajna

super

Kredka bardzo bardzo dobra. Tania i trwala. Sprawdziła się na gorącej sali weselnej, a cienie Inglota wymiękły niestety. Używam srebrnej i co do jej miękkości też nie mam zastrzeżeń. Jeśli chce się delikatnego efektu to wystarczy jedno pociągnięcie, jak bardziej wyrazistego to więcej. Ogólnie bardzo ok. Polecam.

wyraziste spojrzenie

Bardzo fajna kredka. Dostępna w ładnych kolorach. Dobrze się nią rysuje kreski. Niedroga, a dobra. Szkoda tylko, że się trochę źle temperuje. Chciałabym taką, ale automatyczną.

dobra

Bardzo dobra kredka, nie za miękka i nie za twarda, trwała, dobrze się trzyma na powiece. Mam złotą. Mogę jej tylko zarzucić to, że ciężko się ją temperuje.

beznadzieja

Twarda jak kamień, zupełnie nie nadaje się do robienia kresek na powiece. Nawet dobrze zatemperowana nie zostawia praktycznie żadnego śladu, prędzej można zobie nią oko wydłubać.

Używam tego kosmetyku od/ użyłam raz i więcej nie będę..
ilość zużytych opakowań: 0

Świetna kredka

Bardzo lubię te kredki. Są tanie, wydajne. Może ciut za twarde (w tym sensie, że wyraźnej kreski nie narysuje się za pierwszym razem), ale przyjemne w użyciu. Łatwo też skorygować palcem rysunek. Nie łamią mi się przy struganiu, ani same z siebie jak niekóre. Miesiąc temu kupiłam złotą i jestem bardzo z niej zadowolona - za małe pieniądze jest to ładny i trwały kolor (choć jest raczej miedziana niż złota). Poza tym poprawili opakowania i ta złota wygląda jak z jakiejś lepszej firmy. Nie wiem jeszcze jak ze struganiem, bo ta jeszcze tego nie potrzebuje - jest w oprawie wosokowej, a poprzednie w drewnianej (maja już z 6 lat).

lubię

Kosmetyk ma miękką konsystencję i nie ma zapachu. Dobrze rozprowadza się ją na oku, ja mam brąz z drobinkami brokatu i jeśli nałożę jej tylko trochę to rozświetla i zwraca uwagę na oko. Dobrze się ją rozprowadza i długo trzyma się na oku tak że miałam trochę problemu z jej zmyciem; nie rozmazuje się ani nie ściera. Łatwo zrobić nią cienką kreskę i to z grubą jest problem dlatego ja stosuję ją po prostu jako kredkę a nie cień do powiek. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.