Joko, Colour Collection, Pure Mat (Puder prasowany)

Joko, Colour Collection, Pure Mat (Puder prasowany)

Wysokiej jakości puder odbijający światło i wyrównujący koloryt skóry, dający długotrwały efekt świeżości, idealnie wygładzonej i pięknej cery dzięki najnowszej technologii mikronizacji. Najlepszy efekt uzyskuje się przy rozprowadzaniu pędzlem. Występuje w 3 odcieniach i wszystkie są mozaikami.

Cena: ok. 15 zł / 12 g

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt za świetną cene.Ja płaciłam 12 zł.
Nie widze sensu wydawania fortuny na puder ponieważ nie jest mi on tak niezbędny.Ot czasami świeci mi się nos czy czoło.
Puder jest delikatny i aksamitny.ładnie się rozprowadza, matowi na długo.Nie widać go na twarzy.Jak dla mnie dość wydajny ale nie używam go codziennie.Zapach nieco ciężki i duszący ale da się wytrzymać.
Jedyne zastrzeżenie mam do opakowania.Jest owszem ładne i funkcjonalne(lusterko, oddzielna przegródka na gąbke) ale bardzo marne jakościowo.Mam czasem wrażenie, że rozpadnie mi się w dłoni a upadku na podłoge na pewno nie "przeżyje".

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

polecam

używam mozaiki w odcieniach naturalnych. Puder jest świetny, ładnie matowi, faktycznie wyrównuje koloryt, daje aksamitne wykończenie i co najważniejsze długo się trzyma. Nakladam go pędzlem albo dołączonym puszkiem- jest świetny. Na plus zasługuje opakowanie pudru z lusterkiem i schowkiem na puszek.
Z pewnością zagości u mnie na dłużej- właśnie kończę pierwszy i już kupiłam sobie kolejny...(dziwne tylko że w zmienionym opakowaniu, niestety bez lusterka i puszka??)

świetny

Puder ten kupiłam za namową sprzedwaczyni, ale tego nie żałuję. Po pierwsze jest bardzo ładnie opakowany. Wewnątrz są dwie przegródki: w jednej jest puder z lustereczkiem a w drugiej umieszczona jest gąbeczka. Ja mam tą najjaśniejszą mozaikę czyli kolor transparentny. Puder dobrze kryje i matuje i nie ciemnieje na twarzy.Małe zastrzeżenie mam jedyie do wydajności, bo jest ono raczej średnie.Jestem z niego bardzo zadowolona.