Bourjois, Matt Lovely

Bourjois, Matt Lovely

Matująco-kryjący podkład we fluidzie. Zawiera czynniki regulujące wydzielanie sebum. Wygodna aplikacja. Pudrowa, jedwabista konsystencja. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Lekka, fluidowa formuła aplikuje się niezwykle łatwo i utrzymuje na skórze przez cały dzień.
W Polsce dostępny w około 10 kolorach.

Dobra firma lipe odwaliła :/

A miało być tak pięknie:/ Wcześniej miałam 10 hours sleep i byłam bardzo zadowolona, a przechodziłam w drogerii i myślę, jakie fajne małe cudeńko, ładne małe opakowanie (podkładu w nim niewiele ale coś mi mówiło, że to musi być dobry podkład skoro tak na nim oszczędzają) Jakże się myliłam, klei się, spływa, nie matuje, normalny shiiiiittt! To kara za zdradę mojego 10 hours sleep, ale na szczęście dla mamy pasował chyba :)) bo go zużyła do końca, a ja mam znowu 10 hours sleep, który mi wybaczył ten incydent:)

Używam tego produktu od:kilka razy i never again!
Ilość zużytych opakowań:1/15

Szkoda, że już go nie ma

Dodając tą recenzję jest mi smutno, że już go nie kupię, bo nawet na stronie producenta go nie ma.
Był dobry, wydajny, matowił przyzwoicie, długo się utrzymywał. Śliczny zapach, higieniczne opakowanie, jesne, naturalne kolory, szkoda :(

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka

raczej na nie

Nie matuje, a to był priorytet przy wyborze. Wcześniej używałam tańszego City Mat Lirene i dla mnie ten jest lepszy. Poza tym wylewa się z opakowania, jak je na chwilę położę poziomo ;-)

Bez rewelacji...

Jakiś specjalnych właściwości kryjących w tym podkładzie niestety nie dostrzegłam.Ani nie kryje,ani nie matuje,ciężko się rozprowadza.Sama konsystencja kosmetyku jest dość uciążliwa i trudna do rozprowadzenia.Skóra nie oddycha!U mnie wywołał wysypkę na całym czole,więc dla uczuleniowców na pewno odpada!Jeszcze cena-wcale nie najniższa,a efekty marne.

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu...
Ilość zużytych opakowań:trochę 1

lepkie mazidełko

Męczarnia trwała jakiś czas,kilkanaście podejść i tyleż odejść.Lekkie krycie,kolorystyka dobra ale konsystencja nie do wytrzymania.Lep na muchy o zabarwieniu beżowym..affe

Używam tego produktu od:2-lata temu

to jest to! :)

Podkład jest po prostu rewelacyjny. Chyba wreszcie znalazłam swój ideał, i to nie wśród selektywów ;)

Kosmetyk świetnie matuje na kilka dobrych godzin. Wspaniale wygląda na twarzy, ma super konsystencję - bardzo dobrze się nakłada.

Opakowanie wygodne i poręczne, może trochę kiczowate, ale kryje w środku doskonały kosmetyk, a w końcu to jest w podkładzie najważniejsze :)

Znając mój charakter nadal będę eksperymentować z podkładami, ale Matt Lovely jest doskonały :)

Szczerze polecam!

świetny

Bardzo dobry: świetnie matuje na kilka godzin (w każdym razie w moim przypadku - mam cerę mieszaną), dobrze kryje, trwały.
Konsystencja lekka, dobrze się rozprowadza. Nie pozostawia smug, nie zmienia koloru na twarzy.
Wystarczy nałożyć go niewiele, aby uzyskać dobry efekt.
Polecam!

Używam tego produktu od:używałam latem

Uwielbiam ten podkład. Doskonale kryje, na skórze wygląda cudownie.a z tym wycofaniem to chyba prawda szukałam go po całej warszawie i nigdzie nie było ostatnio jednak znalazłam dostawę. mam tylko nadzieję że to nie ostatnia...

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Dlaczego go wycofują??

Kiedy w końcu znalazłam mój KWC to postanowili go wycofać... Można go jeszcze dostać na allegro. Od razu kupiłam 2 opakowania. Kolor świetnie się dopasowuje. Ja mam delikatnie ciemniejszy (bo dobierałam go na początku lata) jednak dzięki temu mam naturalnie wyglądającą lekką opaleniznę. Podkład ładnie się rozprowadza, daje lekko pudrowe wykończenie. Wygląda naturalnie jednak nieźle kryje, wyrównuje wszystkie zaczerwienienia i delikatne plamki. Na mojej skórze naprawdę długo się trzyma. W końcu podczas demakijażu widzę że miałam podkład. Mam wrażenie że róż się na nim dłużej trzyma. I co ważne nie brudzi ubrań.

bardzo fajny

Faktycznie bardzo dobry podklad , dostatecznie matuje i kryje , ale nie na tyle znowu , zeby powstał efekt maski ( czego bym mu nie wybaczyła). Bardzo dobrze tez łaczy sie ze skórą , nie waży się , nie zmienia koloru . Słyszałam jednak , że wycofuja go z produkcji . Wielka szkoda !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 , ale do dna :)

Bardzo Dobry

Jeden z najlepszych które używałam, aczkolwiek chyba nie bardzo trafiłam z kolorem (trochę jest przyciemny) ale oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń.
Matt Lovely ślicznie pachnie, dobrze rozprowadza się po twarzy nie zostawiając żadnych smug, mimo że mam trochę za ciemny kolor to fluid dopasowuje się i wygląda dość naturalnie, dobrze matuje, krycie trzeba trochę wspomóc ale nikt nie jest idealny :P
Generalnie polecam wszystkim :D

Używam tego produktu od: sierpnia 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 właśnie się kończy

fantastyczny

Ktoś, kto jak ja, ma problemy z cerą, w dodatku twarz ma skłonność do chwytania wszelkiego rodzaju nieczystości, błyszczy się, ma niedoskonałości..powinien spróbować tego specyfiku.
Jest właściwie niewielki, ale działa jak środki apteczne- wystarczy odrobina a twarz zyskuje świeży, choć porządnie zmatowiony wygląd. Większa ilość to już efekt maski!! Jak dla mnie KWC- kryje co ma być zakryte, wydobywa co ma być widoczne. Cena jest wysoka, ale podwójne nałożenie fluidu dwa razy tańszego nie da w połowie takiego efektu. KWC.

Używam tego produktu od: 2 lata