Bourjois, Matt Lovely

Bourjois, Matt Lovely

Matująco-kryjący podkład we fluidzie. Zawiera czynniki regulujące wydzielanie sebum. Wygodna aplikacja. Pudrowa, jedwabista konsystencja. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Lekka, fluidowa formuła aplikuje się niezwykle łatwo i utrzymuje na skórze przez cały dzień.
W Polsce dostępny w około 10 kolorach.

Sredni..

Na pewno nie jest zly, ale mam do niego sporo zastrzezen:
-slabo kryje-trzeba dazac go duzo zeby ukryl tradzik, a wtedy tworzy nieestetyczna maske na twarzy
-kolor, ktory mam (22) jest bardzo pomaranczowy (ale musze przyznac, ze 23 jest juz duzo ladniejsza )
-matuje, ale nie jakos swietnie

Natomiast na plus moge mu zaliczyc ze

+dlugo trzyma sie na buzi-z drobnymi poprawkami caly dzien
+ma przyjemna konsystencje
+jest dosc wydajny i niedrogi

Moglby byc lepszy, ale i tak nie jest zly :)

Używam tego produktu od:0,5 roku

dziwny

Mam dosyć tłustą skórę i liczyłam na minimalny chociaż efekt. Zawiodlam się - mnie nie matowi, jest mało wydajny, chociaż przy tej pojemności nie spodziewam się cudów. I niestety - wysypało mnie po nim okrutnie. Jedyny plus to ilość odcieni. Ale w moim przekonaniu - niewarto.

Używam tego produktu od:użyty kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1/4

w porządku

a ja go lubię ...z pewnością nie ejst ideałem ,ale jest wart swojej ceny...mam tłustą cerę i ten podkład jako jeden z niewielu potrafi ją zmatowić ( fakt faktem nie na długo - ok 3 godz. później potrzebne są poprawki) ,wygląda bardzo naturalnie , nie ma efektu maski , wyrównuje koloryt cery a sama buzia jest gładka i miła w dotyku...minusem tego podkładu jest opakowanie ( zbyt tandetne jak dla mnie ) i zbyt lejąca konsystencja

nie wart swej ceny

wacham się pomiędzy ** a ***....
lubię produkty bourjois, myślalam że z lovely matt będę także zadowolona. podkład mnie jednak troszke rozczarował:
-BARDZO słabo matuje, slabiej niz mattitude astora lub city matt lirene( próbowałam go pudrować, stosowałam bez pudru, z kremem matującym oraz bez kremu- efekt matu za każdym razem mizerny)
-krótko się trzyma na buzi
- za drogi
to, że słabo kryje niedoskonałości dla mnie jest plusem- dzięki temu nie mam maski na buzi, a resztę zakrywam korektorem;)
na plus można zaliczyc to, że jest wydajny i ładnie pachnie.nie zapycha.

Używam tego produktu od:od 2 miesięcy

na 3+:-)

Używałam tego podkładu dosyć długo (jakieś dwa lata). Wrażenia:
- niezbyt poręczne opakowanie (czasami podkład rozlewał mi sie po palcach...)
- kolory zbyt pomarańczowe, nawet najjaśniejszy był trochę za ciemny jak dla mnie (ale z drugiej strony bądźmy obiektywni - mulatką nie jestem, więc może miałam problem z dopasowaniem odcienia, bo po prostu mam zbyt bladą cerę... )
- zdecydowany plus: wygląda naturalnie, nie tworzy maski
- matował moją mieszaną cerę na jakieś 4-5 godzin, potem trzeba było ratować pudrem i bibułkami, ale do tego się przyzwyczaiłam (obiecywane przez producentów 16 godzin HA HA HA...)
- mała pojemność

Ogólnie: dobry podkład, dla mnie byłby idealny, gdyby nie odcienie...

Ilość zużytych opakowań: ?

kiepski

kupilam po przeczytaniu dobrych opinii, podklad ma fajna konsystencje,ktora latwo sie rozprowadza, wsytarczy odrobina, srednio kryjacy, to tyle zalet, w zwiazku z kryciem jest tez troche widoczny, nie matuje wogle, bez pudru nie wyszlabym w nim na ulice;) z pudrem tez cera dosc szybko zaczyna tracic mat, na szczescie nie jest zbytnio drogi i mala pojemnosc w moim przypadku tez jest zaleta:) zdecydowanie podklad nie dla mnie.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Nie matuje!

Mam kolor Beige rose (nr 24).
Najpierw zalety: bardzo ładnie rozprowadza się na buzi i stapia się z cerą nie wchodząc w pory. Jest lekki ale dość dobrze przykrywa różne "niespodzianki" np. zaczerwieniania na twarzy. Zapach dość mocny, dla mnie pudrowy, można wytrzymać.
Jednak jego największą wadą jest brak matu! Od razu po rozsmarowaniu buzia jest gładziutka i miła ale po prostu się błyszczy! Może to wina mojej tłustej cery, jednak już z nazwy ten podkład ma być właśnie matujący. Może w zimę lepiej się sprawdzi?
Używam tego produktu od: m-ca?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Mój ukochany.

Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o podkłady, ale chyba po prostu bardzo szybko trafiłam na ten idealny.
Moja cera jest praktycznie bezproblemowa. Czasem pojawiają się jedynie drobne niespodzianki przed okrestem. Zostają po nich czasem drobne blizny, ale podkład idealnie je maskuje. Wyrównuje również koloryt cery, która jest nieco sina pod oczami.
Świetnie się rozprowadza, nie jest drogi, a przy tym bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:1,5 roku

polecam!

Pod wpływem opinii wizażystek zakupiłam ten produkt i nie zawiodłam się!
Jest to najlepszy podkład jaki miałam do tej pory.
Buźka jest po nim bardzo ładna, no i nie trzeba się po
nim dodatkowo pudrować (;

Mam cerę mieszaną i świetne matuje mi skórę.
Na pewno kupię go nie raz.
Mam skórę już trochę opaloną i wraz z pomocą
pani ekspedientki z Sephory wybrałam nr. 25.
Najfajniejsze w nim jest to, że jest strasznie
delikatny i lekki.
Naprawdę warto go kupić!
Pozdrawiam (;

Nie wiem czemu, ale jego zapach
kojarzy mi się z wakacjami! ;D
Więc za to jak najbardziej plus (;

Używam tego produktu od: ok. tygodnia

zdecydowanie godny polecenia

Lekki i przyjemny. Konsystencja jest bardzo płynna, co bynajmniej mi dodatkowo pomagało w aplikacji. Dodatkowym plusem jes to, że nie trzeba używać po nim pudru, sam po nałożeniu staje się taki pudrowy. Może nie kryje w 100% stąd odejmuję 1 gwiazdkę, ale od czego mamy korektor?
Na pewno nie raz kupię jeszcze ten fluid. :)Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Zapomniałam dodać, że jest bardzo wydajny! Swój kupiłam kilka miesięcy temu, a dopiero teraz zaczyna się kończyć.

Lekki i skuteczny

Przed pierwszym użyciem bałam się, że płynna konsystencja podkładu będzie oznaczała słabe krycie - jednak moje obawy okazały się niepotrzebne. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery (no, do większych niedoskonałości trzeba użyć dodatkowo korektora). Gdy nie mam czasu nakładać korektora pod oczy, delikatnie wklepuję nieco podkładu - sprawdza się świetnie w tej roli. Najważniejszą jego zaletą według mnie jest lekkość. To podkład, którego nie czuje się nieznośnie ciężko i lepko na skórze, nie warzy się pod wpływem ciepła i potu. Mam typową tłustą cerę i byłam bardzo mile zaskoczona faktem, że podkład wytrzymał 3-4 godz. bez świecenia. Może troszkę nie trafiłam z odcieniem (nieco zbyt ciemny), ale można to zrównoważyć transparentnym pudrem, no a poza tym mamy lato :)

Cudowny podkład

Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Kolory naturalne (ja mam cerę dość ciemną i używam numeru 23). Podkład wygładza cerę (mam problem z rozszerzonymi porami, cera mieszana), doskonale kryje (ale jednocześnie nie robi efektu maski) i matuje. Podkład dość rzadki w konsystencji, ale bardzo wydajny. Ja nakładam go za pomocą gąbki. Makijaż wyrzymuje od 8 rano do 20, poprawki dokonywane w ciągu dnia to ewentualnie lekkie przypudrowanie(creme puff MF).
Zdecydowanie polecam.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego