SVR, Creme Mains (Krem regenerujący do rąk)

SVR, Creme Mains (Krem regenerujący do rąk)

Regenerujący krem do rąk suchych i zniszczonych. Zawiera nowoczesną postać polisacharydu, L-fukozę, optymalizującą działanie substancji nawilżających zawartych w kremie (mocznik, alantoina, glicerol, sorbitol), oraz ułatwiającą rozprowadzanie i wchłanianie. Dzięki witaminie E krem posiada także właściwości antyoksydacyjne i regeneracyjne, zapobiegające starzeniu się narażonej na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych skóry dłoni. Świeży zapach, lekka konsystencja i dobra wchłanialność zapewniają komfortowe stosowanie.

Bardzo dobry krem.

Mam bardzo sucha skore rak, czasem po detergentach wrecz z czerwonymi przesuszonymi plamami i nie jest mi latwo znalezc krem ktory przynosi ulge, wygladza, uspokaja.

I ten krem to strzal w 10tke. Ma dosc rzadka konsystencje ktora latwo sie wchlania, i przy pierwszej aplikacji nie nastawialam sie na cud poniewaz wydawal mi sie zbyt malo kremowy zeby zregenerowac moje przesuszenia, a tu mila niespodzianka.

Nawilzyl, ukoil, wygladzil i po ok 3 dniach stosowania min 2 razy dziennie znikly przesuszone platy i zaczerwienienia.

Pozostawia jedynie bardzo lekki film, bez uczucia lepkosci, i mile uczucie chlodu i nawilzenia. Do tego mily, swiezy zapach, srednio intensywny.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rewelacyjny krem do rąk

Mam ciągle permamentnie przesuszone ręce z racji wykonywanej pracy - 8 godzin pracuję z dokumentami, klejami etc. Absolutnie żaden krem poczynając od Nuxe nie spowodował takiego efektu nawilżenia. Duży plus za składniki kremu gdyż środkiem nawilżającym są humektanty (gliceryna i sorbitol). Przykładowo Neutrogena ma coś około 36 % gliceryny w składzie. Sorbitol jak wiemy zaś ma znacznie lepsze właściwości sensoryczne od gliceryny. reasumując zastosowanie tych dwóch substancji uważam za świetne. Trzeci równie ważny element tego kremu to mocznik który jak wiadmo zalicza się do NMF - naturalnego czynnika nawilżającego który to oddziaływuje na struktury białkowe - poprawia zwiększa zdolność do wiązania wody.
Alantolina również coraz rzedziej spotykany składnik który łagodzi podrażnienia uspokaja skórę rąk.
Jedym słowem najlepszy krem do przesuszonych dłoni. Ostatnio nabiegałem się żeby go dostać bo nie ma go w hurtowniach (Cefarm cena około 46 zł/75 ml) więc uważam że jest drogi. Na 5 aptek żadna nie była w stanie mi go sprowadzić nie wiem dlaczego.
Kupiłem go w naprawde atrakcyjnej cenie w aptece internetowej http://www.aptekasupervita.pl/product-pol-272-SVR-CREME-MAINS-krem-do-rak-75-ml.html za 28,99 zł./75 ml.
Nie chcę aby ktoś odebrał podanie adresu sklepu jako reklamę, ale naprawdę byłem pierwszy raz tak potraktowany przez apteke. Zadzwoniłem upewnić się czy produkt jest dostępny a Pan sprawdzał w dwóch programach to, poszedł jeszcze ma półkę apteki i analizował skład czy na pewno to mam na myśli. Zamawiałem późno krem zadzwonił do kuriera czy może wrócić i jeszcze dziś go zabrać. Poprostu czułem się jak w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie apteka ten krem wystawiła na allego w tej samej cenie http://allegro.pl/svr-creme-mains-krem-do-rak-75-ml-lodz-szybko-i2573307687.html

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

SUPER

Mam taki nawyk, że dosyć często muszę myć ręce. Nie wiem czy to od wody czy od mydeł mam strasznie suchą skórę, szczególnie między palcami. Ten krem jest moim wybawieniem, bo w innym przypadku nie można by ich było odróżnić od kartki papieru.

+ cudownie nawilża i łagodzi podrażnienia
+ delikatnie pachnie
+ szybko się wchłania i przede wszystkim nie jest tłusty
+ bardzo wydajny

Same plusy. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: cztery

super

Uwielbiam ten krem ponieważ
+pieknie nawilza dlanie
+po jego użyciu sa bardzo gładkie, miekkie i delikatne
+eliminuje szorstkosc skory
+szybko się wchłania
+pieknie pachnie (konwaliowo??)

Szczerze polecam bo krem jest super i warto wydac te 35zl

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

zdecydowanie tak!

Jeden z lepszych, jak nie najlepszy, na rynku. Świetna konsystencja, super działanie, przy regularnym stosowaniu sprawia, że dłonie są gładkie i jedwabiste. Wart każdych pieniędzy. Jak zwykle nie zawiodłam sie na specjalistach z laboratoriów SVR :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

IDEAŁ

Jedyny krem do rąk, który poradził sobie z moją łuszczącą się, pękającą miedz palcami skorą na rękach.
Po zajęciach na uczelni - w laboratorium chemicznym, myciu szkła laboratoryjnego (czasem to oznacza moczenie rąk w wodzie z detergentami przez długi czas) i częstym kontakcie ze środkami dezynfekującymi typu manusept, octenisept pomógł przywrócić skórze gładkość.

Zalety-
- doskonale nawilża, zmiękcza i wygładza skórę,
- pomaga gdy skóra łuszczy się, pęka, łagodzi uczucie ściągnięcia
- łatwy w aplikacji, dobrze się rozsmarowuje
- działanie jest długotrwałe, nie kończy się w chwili kontaktu z wodą
- nie uczulił mnie mimo zawartości parabenów i środkow zapachowych
- wydajny! - starcza mi na 2 miesiące - używam co najmniej 3-4 razy dziennie

Wady:
- Dostępność - muszę go zamawiać w aptekach.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań, 75 ml

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Odkryłam go przypadkiem gdy koleżanka z pracy kupiła i narzekała ze z takiej firmy oczekiwała produktu bezzapachowego i byłam ciekawa jak pachnie i zapach mnie oczarował. Kupiłam go gdy skończył się mi krem do rąk i używałam przez całą zimę. Nie miałam przez ten czas problemów z przesuszoną i twardą skórą na dłoniach - krem spisał się znakomicie. Jest bardzo wydajny - wystarczy odrobina żeby posmarować ręce. Zachęcił mnie do wypróbowania mleczka do ciała z SVR a to dobrze świadczy.
Jestem zadowolona i polecam wszystkim.
Zapach piękny.
Opakowanie eleganckie.
Spełnia swoje zadanie znakomicie.

Używam tego produktu od: wrzesień

Bardzo dobry krem

Nie daję maximum gwiazdek tylko dlatego, że moim ulubionym kremem do rąk jest nuxe.
Ten mogę jednak z czystym sumieniem polecić, sama na pewno chętnie jeszcze nie raz go kupię, choćby dla odmiany.
Krem bardzo dobrze nawilża, przyjemnie pachnie. Dobrze się wchłania, jednak nie całkowicie, pozostawia leciutkie uczucie natłuszczenia, stąd raczej nie polecałabym go do stosowania w ciągu dnia. Jako krem na noc lub przed wyjściem z domu jest natomiast idealny.

Cudny!!!

Krem ten jest moim najlepszym i ukochanym produktem do regeneracji nawet bardzo suchych dłoni. Ślicznie pachnie, max szybko się wchłania...nie mogą stanąć przy nim inne kremy do rąk (Vichy, Avene, Bioderma, Nuxe-choć ten ostatni jeszcze najbardziej:) no chyba, ze ktoś ma propozycję innego cudenka, jestem otwarta na propozycje w tym wzgledzie...:)

Używam tego produktu od:dlugiego czasu-max wydajność

idealny na zimę

Od kilku lat mam problem z dłońmi, szczgólnie zimą są przesuszone. Na pewno jest to efekt odmrożenia. Gdy tylko zaczyna się robić chłodniej, poniżej 15 stopni skóra na moich dłoniach przypomina pomarszczoną skórę 80 latki. Oprócz tego, że jest przesuszona to pęka. Czasami leciała mi krew ponieważ miałam kilka pęknięć. Stosowałam przeróżne kremy, które dawały mi chwilową ulgę, inne jedynie podrażniały. Od momentu jak zaczęłam go regularnie stosować moje dłonie są w świetnej kondycji, nawet w zimę :) Zapach bardzo ładny, absolutnie nie drażniący. Niestety pozostawia tłusty film na skórze. Używam tego produktu od: roku

gdyby nie zapach

Zapach rzeczywiście należy do intensywnych i niezbyt przyjemnych, pachnie m.in. bzem, lilą, a tych woni nie lubię. Ale. Stosowany grubszą warstwą na noc przyniósł całkiem ładne efekty. Było dobre wygładzenie, nawilżenie, a także nieco rozjaśnienie skóry dłoni. Do tego wchłania się szybko, pozostaje jedynie cieniutki i ledwie wyczuwalny film. Nie klei się na dłoniach, nie tłuści wszystkiego dookoła. Wydajny-2 próbki po 5 ml wystarczyły na kilkanaście aplikacji. Gdyby nie zapach dostałby 4 punkty.

Ilość zużytych opakowań: 10 ml (2 próbki)