L'Oreal Paris, Infallible Make-Up (Trwały podkład do twarzy)

L'Oreal Paris, Infallible Make-Up (Trwały podkład do twarzy)

Nowy super wytrzymały podkład. Niezawodna trwałość, unikalna formuła oparta na technologii Co - Resistium. Wysoce odporne pigmenty zapewniają trwałe właściwości kryjące. Perfekcyjny makijaż przez 16 godzin bez efektu maski. Podkład matuje skórę - delikatne pudry matujące pochłaniają nadmiar sebum; kryje oznaki zmęczenia - unikalne połączenie magnezu i pochodnej witaminy C; rozświetla cerę - niebieskie pigmenty niwelują efekt ziemistej cery; nie pozostawia śladów na ubraniu - formuła no-transfer oraz pigmenty o wysokiej przyczepności zamknięte w strukturze siatki.
Śliczne, naturalne kolory, które dopasowywują się do koloru twarzy.
W Polsce dostępne są kolory: 140- golden beige, 200 - golden sand, 215 - rose sand, 220 - sand, 240 - fawn, buff (?), 300 amber

Skład: Active Ingredients: Octinoxate 1%, Titanium Dioxide 1.9%
Inactive Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glycerin, Nylon 12, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Diphenyl Dimethicone, Polyglyceryl - 3 Diisostearate, Acrylatescopolymer, Acetylated Glycol Stearate, PEG/PPG - 18/18 Dimethicone, Parfum / Fragrance, Methylparaben, Magnesium Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Tristearin, Butylparaben, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, [+/- May Contain: Ci 77891 Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77491 Iron Oxides

Cena: 50 zł / 30 ml

Polecam.

Plusy:
- jest trwały, do 10h
- ma gęstą konsystencję, przez co nie trzeba nakładać go w bardzo dużych ilościach
- ma ładny zapach
- nie roluję się
- całkiem przystępna cena
- zakrywa wszelakie znaki zmęczenia
- nie ma efektu maski
Minusy: brak.

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10.

wersja z pędzlem

stosowałam ten podkład dłuższy czas temu, zmieniłam jednak na inny.
ostatnio powróciłam, ale kupiłam wersję z pędzlem.

bardzo fajnie się sprawdza, jestem zadowolona.
sam podkład wg mnie trwały (wytrzymuje 8h pracy), pokryty lekko pudrem matującym.

Używam tego produktu od: tydzień

Do najlepszych nie należy

Kupiłam ten podkład mamie, ona ma suchą cerę i jak najbardziej jej odpowiadał, dodatkowo ładnie krył jej zmarszczki. Ja mam cerę mieszaną i niestety w moim przypadku pojawił się problem. Podkład mógłby być nieco rzadszy, byłby łatwiejszy do rozsmarowania przy uszach (wiele kobiet ma tam meszek). Druga sprawa - po nałożeniu jest ok ale po pewnym czasie skóra zaczyna się potwornie błyszczeć, nawet z zastosowaniem pudru matującego. Jego kolor też się nieco zmienia na ciemniejszy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Poniżej poziomu dna i mułu

Może przez pierwsze kilka minut podkład zakrył moje niedoskonałości i wyrównał koloryt. po godzinie świeciłam sie jak lampka, wszystko sie stopiło i bardzo nie estetycznie zpłyneło ze skóry. Do podkładu podeszłam kilkukrotnie nie wierząc, że to takie dno za każdym razem to samo oraz wysyp nbolących ropnych gól.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: uzyłam kilka razy i wyrzuciłam

Zawiodłam się

Był to mój pierwszy drogi podkład i pare dobrych lat temu sprawdzał się świetnie. Miałam od niego sporą przerwe, a całkiem niedawno znów siegnelam po infallible. Niestety zawiodłam się. Jestem posiadaczką jasnej cery i wybieralam zawsze kolor 125. Teraz gdy nałozylam go na buzie okazał się jakię ciemniejszy niz dawniej, po kilku aplikacjach pojawiły sie na mojej twarzy zaskórniki , a skóra stała się przesuszona. Leży teraz gdzieś na dnie kuferka. Plusem jest napewno to, że ładnie kryje i nie zostawia efektu maski przy odpowiedniej ilosci nalożonej na buzie ;)

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Dla mnie super

Dobrze kryje
Trzyma sie dość długo na twarzy
nie świecę się po nim
bardzo ładnie pachnie
nie roluję się
dobrzę się rozprowadza
ma szeroką gamę odcieni:)

Ogólnie polecam

Zużyłam dwa opakowania tego podkładu. Kupiłam go kiedy był na promocji i mogę go z czystym sumieniem polecić. Ładnie wygląda na twarzy i nie robi efektu maski. Dla mnie efekt podobny do true match i nie zauważyłam też, żeby trzymał się od niego dłużej. Nie jest to kosmetyk idealny (nie trzymał tak długo jakbym tego chciała) ale jest w porządku. Myślę, że jest wart swojej ceny. Plus za konsystencję. Łatwo się rozprowadza.

Używam tego produktu od: dwa lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Produkt nie dla każdego...

Strasznie się zawiodłam. W moim przypadku podkład zupełnie się nie sprawdził... Kupiłam drugi, bo nie mogłam uwierzyć,że naprawdę jest aż tak kiepski. Na początku, owszem pokrywa niedoskonałości, ale szybko się "topi", skóra się błyszczy, nie wiem, być może za bardzo kryje, albo wysusza i cera wytwarza zbyt dużo sebum ....w każdym bądź razie, mogę polecić wiele tańszych podkładów, znacznie lepszych od owego. Łatwo uzyskać efekt maski...

Plusów nie widzę żadnych...widocznie moja cera ma inne wymagania:)

Używam tego produktu od: Od 6 miesięcy w chłodne dni, tylko ze względu na to, że szkoda wyrzucać pieniądze w błoto...
Ilość zużytych opakowań: 0...ciągle się z nimi męczę ;)

Dobrze kryje

Cechą dla której jestem posiadaczką tego fluidu jest dobre krycie różnych niespodzianek typu cienie pod oczami i zaczerwienienia.
Dość dobrze ujednolica cerę.
Podkreśla zmarszczki.
Nie nawilża, czasem mam wrażenie, że wysusza skórę.
Łatwo uzyskać efekt maski.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dobry

Nie wiem dlaczego tak niska ocena tego podkładu...Po raz pierwszy kupiłam go przed moją studniówką, potrzebowałam podkładu który utrzymie się dość długo i zakryje wszelkie niedoskonałości i otóż ten podkład poleciła mi pani w drogerii. Jak okazało się bardzo mi się spodobał i używam go do tej pory:) Podkład bardzo dobrze kryje(mam cerę nie za ciekawą, wychodzą mi od czasu do czasu wypryski, mam także ślady potrądzikowe) po jego nałożeniu niczego nie widać. Co prawda dość szybko świeci się po nim skóra, ale trochę pudru i ok:) Używam go razem z mamą;)
PLUSY:
-bardzo dobrze kryje
-utrzymuję się długo
-długowystarczalny
MINUSY:
-skóra się dość szybko świeci
-dość trudny w nałożeniu

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Tragedia

Podkład ten to bubel i to w dodatku dziwny i ta cena, wyrzucone w błoto pieniądze, te pół gwiazdki dałam za opakowanie, gdyż jedyne co to ładnie prezentuje się na półce w drogerii.
Wypróbowałam i ... po nałożeniu cera wygląda ok przez dokładnie jedną godzinę i wówczas jest ładnie wygładzona buzia, krycie super bez efektu maski, liftinguje co trzeba, no same zalety, ale dlaczego tak krótko? Po godzinie zaś znika z twarzy, robią się plamy, zaczerwienienia widoczne są zarówno z bliska jak i z daleka, podkreśla i uwidacznia zmarszczki, dość intensywanie wchodzi w pory, cera świeci się niemiłosiernie, lepiej wogle zmyć i wyjść bez niego. No coś okropnego, gorszego podkładu nigdy nie widziałam.
Podkład może sprawdzi się u dziewczyn z nieskazitelną cerą w wieku 18 lat, chociaż szkoda sobie nim niszczyć cery.

Używam tego produktu od: 1 miesięcy i nadal go mam jak ktoś chce mogę oddać za darmo
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, aplikowane 5 razy

Dość słaby.

Podkład i odcień 125 doradziła mi pani w Rossmannie.. no trochę żałuję, że jednak jej uległam. ;) Na szczęście był w mega promocji.
Dobrze kryje, ale jednak 125 jest dla mnie trochę za ciemny. Ratuje mnie biały, transparentny puder, jednak dość dużo muszę go nałożyć żeby rozjaśnić podkład.
Oprócz tego twarz wygląda na mocno pomalowaną, nienaturalnie czego nie lubię. Strasznie ciężko zmyć go z rąk i w ogóle ciężko się go nakłada.

Plusy:
-jeżeli ktoś ma problemy z przebarwieniami to bardzo dobrze kryje

Minusy:
-słaba gama kolorystyczna
ciężko się aplikuje
-nienaturalny efekt

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę się z jednym