Bubchen, Milk (Mleczko dla niemowląt)

Bubchen, Milk (Mleczko dla niemowląt)

Mleczko dla niemowląt do delikatnej pielęgnacji - naturalnie łagodne nie wywołujące podrażnienia skóry.
Zawiera naturalne substancje biologicznie czynne rumianku oraz olej słonecznikowy. Nie zawiera oleju parafinowego i środków barwiących. Doskonale nawilża, dobrze się wchłania, delikatny zapach działa odświeżająco.

normalna, wrażliwa, sucha
kremy i mleczka do ciała
ochronne, pielęgnujące, nawilżające
mleczko

nie ma lepszego!

Dziewczyny naprawde nie zalowalam kasy na produkty dla swojego dziecka kupowalam rozne mleczka szampony cuda cudenka w aptekach po tym jak lekarz ped.zwrocil mi uwage , ze moje dziecko ma atopowa skore alergika.
Kupowalam produkty musteli po 70-80zl i inne tam i nic tak nie nawilza skory jak te mleczko Bubchena, lekarze w szpitalu powiedzieli , ze dziecko ma piekna skore gladka i nawilzona - Bubchen nie uczula jest naprawde idealne !kupuje je caly czas i nawet z mezem sami sie przylaczylismy do korzystania z tego cudu;)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Ładnie nawilża.

To delikatne mleczko wbrew pozorom bardzo ładnie nawilża skórę. Czasem używam go zamiast swojego balsamu, lubię jego konsystencję i subtelny zapach. Mimo, że podobnie jak inne mleczka dla niemowląt nie wygląda na bardzo treściwy, dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Efekt nawilżenia utrzymuje się do wieczora, choć zaznaczam że nie mam bardzo suchej skóry. Jego naturalny skład jest dla mnie dodatkową zaletą.
Polecam.

Po czasie stwierdzam, że jest jeden z lepszych balsamów na rynku. Nie podrażnia, wręcz łagodzi no i rewelacyjnie nawilża na dłuższą metę.
Przy tym to wchłanianie i brak lepkości - miodek :)

Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: kilka