Ziaja, Med, Hipoalergiczne mleczko do ciała nawilżająco-ochronne dla dzieci już od 1 dnia życia

Nawilżająco-ochronne mleczko do ciała do codziennego stosowania rano i wieczorem. Oparte na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego. Przyjemnie pachnie, ale nie zawiera substancji zapachowych. Posiada płynną, bogatą konsystencję ułatwiającą aplikację. Idealne do delikatnego masażu. Formuła opracowana w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.

Działanie:
• skutecznie nawilża skórę od pierwszej aplikacji.
• wspomaga barierę hydro-lipidową naskórka.
• nadaje skórze gładkość i miękkość.
• pielęgnuje delikatną skórę dziecka.

wrażliwa
kremy i mleczka do ciała
pielęgnujące, nawilżające
mleczko
w tubie

Idealny nie tylko dla dzieci, ale dla dorosłych też

Kosmetyk otrzymałam w paczce za recenzentkę miesiąca. Firma Ziaja jest mi znana, przetestowałam trochę kosmetyków. Z tą firmą jest tak, że jedne kosmetyki są bardzo dobre, a inne słabe. Balsam zaliczę do tych dobrych.

Kosmetyk został zamknięty w tubie o pojemności 200 ml. Opakowanie błękitne, z białym zamknięciem typu klik. Na nim napisy w kolorze jasnego brązu oraz grafiką przedstawiająca białego misia i latawiec w tym samym kolorze.

Balsam został stworzony z 98% składników pochodzenia naturalnego. Nadaje się nie tylko dla osób dorosłych, ale też i dzieci już od 1 dnia życia.
Jest to, doprecyzuję, mleczko hipoalergiczne. Nawilża i chroni jednocześnie skórę.

Konsystencja dość lejąca, bardziej rzadka w kolorze bieli. Ma dość aksamitną formułę, przyjemna w dotyku. Zapach bardzo delikatny, kosmetyczny.
Z łatwością rozsmarowuje się na ciele i szybko zastyga. Nie zostawia białych smug i tłustości. Po zastosowaniu skóra jest natychmiast nawilżona I gładka. Nie jest to super, extra nawilżenie, ale nie jest też złe.
Idealny do codziennego stosowania. Moim skromnym zdaniem, idealnie sprawdzi się na lato, że względu na jego lekką formułę.
Idealnie sprawdza się na przesuszone dłonie.

Generalnie polubiliśmy się i uważam, że kosmetyk jest godny polecenia. Skoro nadaje się do skóry dorosłej, wymagającej i się sprawdza, to zapewne i dla dziecka będzie równie dobre.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Fajna alternatywa zamiast oliwki

Hipoalergiczne mleczko do ciała nawilżająco-ochronne jest bezzapachowe, co dla mnie jest dużym atutem tego produktu. Dla takich maluszków zdecydowanie kosmetyk może być bezzapachowy. Ma lekką konsystencję i szybko wchłania się, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Kosmetyk przeznaczony jest dla dzieci już od 1 dnia życia oraz jego skład bazuje w większości na naturalnych składnikach.

Lekkie i skuteczne

Skutecznie oraz długotrwale nawilża skórę już od pierwszej aplikacji. Stosowane codziennie czyni skórę gładką i miękką. Kupiłam córce 6-letniej ze skłonnością do AZS oraz podrażnień na skórze i rewelacyjnie się sprawdziło. Ja także go używałam i jestem zadowolona. Lekka, płynna konsystencja - szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Dobry skład, 98% składników pochodzenia naturalnego. Ma lekki, niemal niewyczuwalny zapach. Tuba 200 ml. Wydajne w użyciu. Polecam :)

Mogę polecić!

Po otrzymaniu paczki, urzekł mnie przepiękny kolor opakowania balsamu, gdy otwarłam go nie było czuć żadnego zapachu. Co napewno przypadnie wielu mam alergików. U synka 7msc balsam mimo jego wrażliwej skóry, nie pogorszył ani nie wyleczył jej stanu. Ale bardzo fajnie nawilżył, łatwo się go smaruje, nie pozostawia białych śladów na ciele, nie brudzi ubranek, nie jest tłusty, bardzo lekki i przyjemny w rozprowadzaniu. Testowaliśmy go długo, marka ziaja mimo swoich niskich cen to nigdy nas nie zawiodła. Polecam , ale przy skórze z AZS nie do końca sobie poradzi. Nie ma wad jest poprostu dobry.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najważniejsze ze skórą nie jest sucha

Skóra dzieci jest nawilżona dzieci się nie drapią .szybko się wchłania co często bywało problemem . Polecilam koleżance po dwóch użyciach .na prawdę super krem. Dobra konsystencja . Polecam serdecznie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajne - odżywcze i jednocześnie bardzo lekkie.

Jestem naprawdę zadowolona z działania mleczka Ziaja Med - a muszę nadmienić, że poprzeczkę miało zawieszoną wysoko, ponieważ skóra mojej rocznej córeczki jest niezwykle wymagająca - wrażliwa, ze skłonnością do przesuszenia i podrażnień.

Jakie jest mleczko od Ziai?
+ Zamknięte w wygodnej, miękkiej tubie na zatrzask - przy małym dziecku to duże ułatwienie i wygoda.
+ Odżywcze i jednocześnie lekkie - łatwo je rozprowadzić i dość szybko się wchłania.
+ Subtelnie, delikatnie pachnące.
+ Z dobrym, delikatnym składem.
+ Odpowiednie dla wrażliwej skóry maluszka.
+ Mocno nawilżające, wygładzające i zmiękczające.
+ W mig niwelujące suchość i szorstkość skóry.
+ Łagodzące podrażnienia.
+ Wydajne i niedrogie.

Minusów nie odnotowałam.
To mleczko sprawdza się u mojego dziecka tak samo, jak używane dotychczas (i ulubione) mleczko Musteli, z tą różnicą, że Ziaja jest tańsza!
Spokojnie mogę je polecić, bo naprawdę świetnie się sprawdza - pielęgnuje, regeneruje, nawilża i zapewnia komfort suchej skórze ♥️

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

mleczko do ciała z super składem za mały hajs

Produkt świetny - konsystencja bardzo lekka ale za to bogata w składniki nawilżające. Chroni delikatną skóre dziecka ale nie obciązając jej przy tym. Dziecko ma skłonności do przesuszenia skóry na nogach a ten balsam bardzo nam pomaga.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry, ale nie taki który poleciałabym swojej koleżance daje dzieci

Skóra moich dzieci jest delikatna sucha stosowana mleczko fajnie nawilża nie pozostawia lepkiej konsystencji jest dobre ale nie wiem czy sięgnęłabym po niego drugi raz .Zapach przyjemny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkty idealne dla dzieci. U nas rewelacyjnie sie sprawdziły. Krem idealny na pogodę która obecnie mamy chroni buźkę, raczki . Balsam chronił nasze ciało po kąpieli , skóra była idealnie mięciutka i nawilżona . Mega mega polecam każdej mamie ????????

Kosmetyki używał mój 8 miesięczny synek. Gdzie po pierwszej aplikacji skóra była nawilżona oraz miała odpowiednią ochronę.
Synek miał problem z suchością skóry, u nas poszło w zapominane dzięki kosmetyką Ziaja .
Idealne hipoalergiczne mleczko do ciała dla maluszka od pierwszego dnia życia.
U nas stosowanie było po kąpieli delikatny zapach utrzymywały się długi czas .
Produkt prezentuje się wizualnie bardzo ładnie uroczy misiu przykuwa uwagę

Wspaniały produkt

ZIAJA jest z nami od lat. Wspaniały skład ,super formuła oraz delikatnie działanie nawilżające sprawia że skóra mojego dziecka jest gładka. Doskonale łagodzi podrażnienia. Opakowanie jest lekkie i bardzo wygodne w użyciu. Piękna szata graficzna ????

Delikatne idealne dla dzieci

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania mleczka dla dzieci. Kosystencja delikatna szybko się wchłania. Co najważniejsze nawilża skórę, która staje się miękka i gładka. Produkt bezzapachowy to duży atut.

Łagodna pielęgnacja Maluszka

Bardzo dobre mleczko, które świetnie pielęgnuje skórę młodego człowieka ale również i moją. Bezzapachowe, dzięki czemu nie drażni zmysłów malucha i nie uczula. Dobrze się wchłania, ładnie rozprowadza po skórze. Opakowanie wygodne do użycia. Zero alergii, podrażnień.