Ziaja, Med, Hipoalergiczne mleczko do ciała nawilżająco-ochronne dla dzieci już od 1 dnia życia

Nawilżająco-ochronne mleczko do ciała do codziennego stosowania rano i wieczorem. Oparte na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego. Przyjemnie pachnie, ale nie zawiera substancji zapachowych. Posiada płynną, bogatą konsystencję ułatwiającą aplikację. Idealne do delikatnego masażu. Formuła opracowana w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.

Działanie:
• skutecznie nawilża skórę od pierwszej aplikacji.
• wspomaga barierę hydro-lipidową naskórka.
• nadaje skórze gładkość i miękkość.
• pielęgnuje delikatną skórę dziecka.

nawilżające, pielęgnujące
mleczko
w tubie
wrażliwa
kremy i mleczka do ciała

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dające niesamowitą gładkość i zmiękczenie skóry mleczko.

Nawilżająco-ochronne mleczko do ciała od marki Ziaja miałam okazję przetestować dzięki Klubowi Recenzentki Wizaż, za co oczywiście bardzo dziękuję! Zwłaszcza, że kosmetyk ten naprawdę uważam za udany, dlatego możliwość jego użytkowania cieszy podwójnie :)

Mój synek co prawda nie jest już maluszkiem, gdyż ma 2,5 roku, ale bywa, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, że jego skóra, zupełnie jak moja, ma skłonność do przesuszenia. W takiej sytuacji kosmetyki nawilżające czy ochronne są bardzo powołane.

Recenzowane mleczko zamknięte jest w poręcznej tubie z zamknięciem na zatrzask, z której bez problemu dozuje się zawartość, gdyż jest wykonana z elastycznego materiału. Szata graficzna jest prosta, w odcieniu błękitu.

Zaś konsystencja jest kremowa, nie za gęsta i plus za to, że nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy, gdyż naprawdę szybko się wchłania. Z kolei zapach jest niewyczuwalny (to w mojej opinii również walor, nie lubię mocnego naperfumowania produktów dla dzieci, poza tym może to zwiększyć ryzyko podrażnień czy alergii). Specyfik łatwo się rozsmarowuje na skórze, ponieważ jest gładziutki niczym jedwab.

Teraz pora na najważniejsze, czyli działanie.
Producent obiecuje nam m.in. że recenzowane mleczko:
• skutecznie nawilża skórę od pierwszej aplikacji --> trudno się nie zgodzić! skóra praktycznie od razu po nałożeniu kosmetyku nabiera nawilżenia, staje się przyjemnie miękka i wygładzona; poza tym dzięki temu, że kosmetyk szybko się wchłania, nie mamy wrażenia lepkości, a mimo to czuć, że delikatna, dziecięca skóra jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi
• wspomaga barierę hydro-lipidową naskórka --> biorąc pod uwagę skład z ceramidami i tutaj w pełni mogę się zgodzić
• nadaje skórze gładkość i miękkość --> jak już wyżej napisałam, pełna zgoda!
• pielęgnuje delikatną skórę dziecka --> oj pielęgnuje, i to jeszcze jak skutecznie oraz przyjemnie! mój młody sam prosił, by mógł się posmarować tym mleczkiem, a to już o czymś świadczy ;)

Co do składu, również jest jak najbardziej ok. Mamy tutaj m.in.:
- olej canola zabezpieczający skórę przed utratą wody
- masło shea działajace odżywczo
- ceramidy wspierające odbudowę naskórka, aby przywrócić skórze funkcję naturalnej bariery ochronnej.
W INCI nie ma zaś żadnych kontrowersyjnych składników, za co spory plus.

Podsumowując: bez dwóch zdań mleczko to jest produktem wartym wypróbowania. Nawilża, zmiękcza, koi i chroni delikatną skórę dziecka przed czynnikami zewnętrznymi. Do tego ma niezły skład, jest wydajne i niezwykle przyjemne w użytkowaniu. W pełni polecam!

ZALETY:
✔ nawilża, zmiękcza i wygładza małe ciało, przy tym chroniac je przed czynnikami zewnętrznymi
✔ kremowa, lekka konsystencja, dzięki czemu produkt szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej, budzącej u dziecka dyskomfort warstewki
✔ niewyczuwalny zapach
✔ nie uczula, nie podrażnia
✔ dobry skład stworzony w 98% z substancji pochodzenia naturalnego
✔ wydajność
✔ funkcjonalne opakowanie
✔ produkt może być stosowany już u noworodka
✔ korzystna cena

Pielęgnacja każdego dnia

Lubię kosmetyki Ziaja , szczególnie te dla dzieci. Mają prosty lecz skuteczny skład. są odpowiednie dla wrażliwej skóry maluszka. mleczko jest wydajne, opakowanie wygodne a skóra dziecka nawilżona i mięciutka.
Maluszek zadowolony i zadbany a to najważniejsze!

Dobry produkt

Mleczko do ciała to bardzo przyjemny kosmetyk. Lekka konsystencja przekonała mnie. Chętnie używałam nawet na moją wrażliwa skórę. Delikatny zapach nie przeszkadzał w używaniu. Produkt wydaje się być wydajny.
Bardzo spodobało mi się opakowanie - tubka w stonowanym kolorze bardzo ładnie wygląda.
Chętnie polecę innym.

Polecam, super produkt

Miałam okazję testować(ja i moje dziecko) produkt marki Ziaja w postaci mleczka do ciała. Efekt fenomenalny! Działanie w postaci idealnego nawilżenia skóry, opakowanie małe poręczne idealne, aby wrzucić do torby idąc na spacer. To moje pierwsze opakowanie ale z pewnością kupię ponownie ????

Cudowne mleczko dla malucha

Hipoalergiczne mleczko do ciała bardzo dobrze sprawdza się u mojego 15-miesięcznego synka. Doskonale nawilża, pozostawia skórę gładką, miękką, ale nie tłustą czy lepiącą. To bardzo ważna zaleta dla nas. Produkt świetnie się rozsmarowuje i jest naprawdę wydajny. Nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, za to koi i chroni delikatną skórę malucha. Stosowany regularnie sprawia, że jest ona aksamitna w dotyku, zdrowa, zadbana. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza że skład tego mleczka jest naprawdę świetny!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bezzapachowe mleczko do ciała dziecka o bardzo dobrym składzie

Hipoalergiczne mleczko do ciała Ziaja med ma pojemność 200 ml. Opakowanie produktu to plastikowa tuba w kolorze jasno błękitnym, stojąca na białym korku, zamykana na klik. Szata graficzna opakowania jest bardzo prosta i przyjemna dla oka, a na środku widnieje biały miś trzymający latawiec. Prosty i skromny pomysł na ozdobienie opakowania, w myśl zasady "less is more".

Zapach produktu jest bardzo neutralny, powiedziałabym że prawie nie wyczuwalny. Krem ma fajną konsystencję jest na tyle gęsty, że nie spływa z dłoni i na tyle rzadki, że bardzo łatwo się go rozprowadza. Już niewielka ilość wystarczy żeby nakremować całe ciało. Aż 98 składników jest pochodzenia naturalnego.

Mleczko nie zawiera substancji zapachowych, przez co zminimalizowano ryzyko wystąpienia wszelkich reakcji alergicznych. Przeznaczone jest do codziennego stosowania rano i wieczorem. Ma działanie nawilżające oraz pielęgnujące. Po pierwszym użyciu skóra jest gładka, wyraźnie nawilżona. Moja córka ma skłonnośc do reakcji alergicznych. Produkt Ziaja nie wywołał u niej żadnych podrażnień czy negatywnych zmian skórnych. Dzięki bardzo przyjemnej aplikacji stał się częścią wieczornej rutyny. ISealnie sprawdza się do masażu przez to, że bardzo szybko się wchłania. Dodatkowym plusem jest to, że nie brudzi ubrań.

Bardzo gładka skóra

Jestem zadowolona z tego mleczka. Bardzo lekka konsystencja, bez substancji zapachowych. Skóra mojego dziecka po aplikacji kremu jest przyjemnie delikatna, gładka. Mleczko jest wydajne, wystarczy troszkę na skórę.

Bardzo dobre mleczko

Miałam okazję przetestować hipoalergiczne mleczko do ciała od ziaji. Produktu używam od jakiegoś miesiąca. Moje dziecko ma bardzo delikatną, suchą skórę. Konsystencję tego produktu oceniam na bardzo dobrą. Mleczko dobrze się nakłada i bardzo dobrze wchłania i rozprowadza po ciele. Jeżeli chodzi o zapach to jest bezzapachowy. Nie przeszkadzał on mojemu dziecku. Moje dziecko po mleczku nie dostało żadnych wysypek, nie uczuliło go. Myślę że kupie ten produkt ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżenie trzyma się przez znaczny czas

Mleczko otrzymałam do testów wizaz.pl. Mleczko znajduje się w 200ml jasnoniebieskiej tubie. Łatwo się je aplikuje i rozprowadza. Konsystencja mleczka jest dość treściwa, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, jedynie lekki ochronny film. Skóra jest miękka, i wygładzona, a nawilżenie trzyma się przez znaczny czas. Brak uczulenia lub podrażnienia po zastosowaniu. Duży plus za wegańską formułę. Zapach jest niewyczuwalny. Świetna opcja z tańszej półki w pielęgnacji skóry dzieci.

Godne polecenia

Bardzo solidny, naturalny skład, nie uczulił maluszka, co najważniejsze. Mleczko bardzo dobrze nawilża i rozprowadza się. Stał się naszym top 1 produktem po kąpieli. Do tego to przesłodkie opakowanie!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mleczko do ciała Ziaja Med dla dzieci: nawilżenie, ochrona i delikatność w jednym

Mleczko do ciała nawilżająco-ochronne to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry mojego dziecka. Jest hipoalergiczne, co oznacza, że jest bezpieczne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Mleczko ma lekką, płynną konsystencję , która ułatwia aplikację. Dobrze rozprowadza się po skórze i co ważne szybko się wchlania. Mleczko Ziaja Med sprawdziło się u mojego dziecka bardzo dobrze. Skóra dziecka jest po nim nawilżona, miękka i gładka. Nie zauważyłam żadnych alergii ani podrażnień. Jestem zadowolona z efektów stosowania mleczka i polecam je wszystkim rodzicom, którzy szukają bezpiecznego i skutecznego produktu do pielęgnacji skóry dziecka.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Średniak-przeciętniak, wielu mamom wystarczy ;)

Słowem wstępu: miałam okazję używać innych produktów z tej samej serii, były genialne jak dla mnie i byłam bardzo podekscytowana tym testowaniem... niestety od razu powiem, że w dużej mierze się zawiodłam, ale więcej rzetelnego info poniżej.

1. OPAKOWANIE
Piękny design to powiem na wstępnie, ogólnie lubię ten nowoczesny minimalizm Ziaja okraszony w tym przypadku słodkim króliczkiem, delikatny błękit, jak dla mnie super!
Tubka jest duża, porządnie wykonana, to jakby ten "miękki" przyjemny w dłoni plastik, który nie wieje taniochą.
Zamknięcie chodzi dobrze, nie widać też żeby się miało szybko urwać jak to często bywa.
Ogólnie sama tubka naprawdę ok, ale ja osobiście przy mleczkach z uwagi na ich lekko lejącą się konsystencją zdecydowanie wolałabym formę butelki z pompką.

2. PRODUKT/DZIAŁANIE
Mleczko faktycznie w konsystencji znacznie bardziej lejące się niż balsamy, bez barwników i specjalnych substancji zapachowych, naturalny niedrażniący zapach.
Owszem jest to produkt niewątpliwie hipoalergiczny, bo żadnej krzywdy mojemu małemu wrażliwcowi nie zrobił, zero podrażnień, zaczerwienia, uczuleń, nic. I chwała za to!
Natomiast co do samego działania nawilżająco-ochronnego to uważam, że to dość słaby produkt.
Nawilżał bardzo słabo. Dla porównania inne produkty które używamy z córką mogę stosować nawet raz na kilka dni i sobie radzą, a mam na pokładzie wrażliwca z tendencją do AZS i innych skórnych "małych" problemów.
Wydajny też nie jest nadzwyczajnie, ale to akurat jak każde mleczko, z uwagi na konsystencję, niemniej cena Ziaji na pewno jest w dużej mierze dostępna dla wielu mam.

Podsumowując: jestem trochę zawiedziona, bo naprawdę liczyłam, że będzie to moje kolejne odkrycie z tej serii po olejku do kąpieli i kremie podpieluszkowym, a tu niestety jest średniak-przeciętniak, do którego ja osobiście już nie powrócę, bo nam się nie sprawdził. Niemniej nie wykluczam, że jest wiele mam i pociech, którym to "lekkie" działanie w połączeniu z oszczędnością w portfelu zupełnie wystarczy :)