Kerastase, Nutritive, Aqua-Oleum (Serum w ampułce)

Kerastase, Nutritive, Aqua-Oleum (Serum w ampułce)

Ampułka intensywnie pielęgnująca, przeznaczona do włosów pozbawionych witalności, zniszczonych. Natychmiastowo przywraca włosom sprężystość, miękkość, odżywia je i wygładza.

W salonie można wykonać kurację z jednej ampułki (25 zł) lub nabyć do domu komplet 4 ampułek wraz z nakładanym spryskiwaczem.

Bardzo wygodne w użyciu: zawartość ampułki rozpyla się na wilgotne włosy za pomocą dołączanego do opakowania spryskiwacza, wmasowuje we włosy i spłukuje.

Cena: 105zł / komplet

produkt genialny!!

Sięnęłam po ten produkt zachęcona doświadczeniem z produktem K, Ultime Oleo - Complexe, który mnie zachwycił. Miło mi donieść, że i ten kosmetyk Kerastase okazał się wart swojej ceny ( a kosztuje niemało!!). Po jego uzyciu włosy lśnią jak z reklamy, są wygładzone, sypiące i wyglądaja na zdrowe, jak w rzeczywiśtości były maltretowane rozjasnianiem a do tgo z natury są cienkie. Jedyne co mi lekko przeszkadza to właśnie ta sypkość, która sprawia, że skręt trochę słabiej się trzyma. Ale trochę pianki i jest ok. Polecam!! Acha - jedna ampułk starcza na 2-3 razy. Całe szczęście, bo to bardzo drogi produkt. Na szczęście na allegro można kupić pojedyncze ampułki.

Ilość zużytych opakowań: 2 ampułki

FANTASTYCZNE!

Co by duzo pisac, ampulki wspaniale nawilzaja wlosy, sa gladkie, blyszczace, lejace, sypkie! Efekt u mnie utrzymuje sie przez 2 tygodnie, a myje wlosy codziennie, nakladam ampulke na umyte , osuszone recznikiem wlosy. I trzymam 10 godzin... pod czepkiem... Rewelacja polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 10! normalnych!

Tak, to wlasnie to

Moj ulubiony kosmetyk do wlosow. Po nim Wlosy sa Miekkie i sie swietnie roszczesuja nie sa suche i ukladanie jest latwiejsze. Jedynym minusem jest to ze efekt trwa tylko do kolejnego mycia.
Ale polecam

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: mw. 40

Cud spełniony

Rewelacyjna kuracja dla przesuszonych, zmeczonych i zmaltretowanych wlosów. Radzi sobie z wszystkimi wymienionymi problemami błyskawicznie i skutecznie. Latem to prawdziwa deska ratunku a efekt jest natychmiastowy- widoczny i wyczuwalny. Prawdziwy cud kosmetologii. Niestety- jak wszystkie produkty tej firmy, cena kuracji potrafi zwalić z nog nawet przeprowadzana samodzielnie w domu bez rytuału Kerastase.

Ilość zużytych opakowań: 2 serie

Super!

Bardzo dobra regeneracja dla włosów wysuszonych po lecie czy suszarce.
Sama ampułki nie aplikowałam ale miałam ten zabieg robiony u fryzjera. Efekt natychmiastowy, starcza na ok 3 tygodnie. No i ten zapach...

Ilość zużytych opakowań: dwa razy u fryzjera

Rewelacja

Najlepszy kosmetyk Kerastase jakiego używałam. Mam długie włosy, naturalny słomkowy blond, nie maltretuję ich, ale co roku latem wiele pasm rozjaśnia się na słońcu i ich stan się trochę pogarsza.

Ampułki są rewelacyjne dla włosów podatnych na zniszczenia, zwłaszcza dla długich, rozdwajających się, przesuszonych. Polecam kupić komplet, 4 ampułki + dozownik, jedna ampułka przy moich włosach za łopatki wystarcza na 2 razy, a więc można naprawdę odżywić włosy i nakładanie jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych masek i olejków.

Aplikacja banalna, po umyciu włosów i lekkim osuszeniu spryskuję całe włosy (omijam skórę głowy, bo silikony) i co ważne, podczas zakładania ampułki do aplikatora trzeba mocno docisnąć i upewnić się, że „kliknęła”. Włosy zawijam w ręcznik i siedzę sobie z takim kompresem przez pół godzinki, dłużej raczej nie, bo skład kosmetyku jest bogaty i nie chcę moich przetłuszczających się włosów przeciążyć.

Już podczas spłukiwania widać magię Kerastase :) włosy są wtedy niesamowicie lekkie, gładkie, lśniące i lejące się, czego nie doświadczyłam po żadnej innej odżywce, masce, kuracji ani olejku.

Efekty po wyschnięciu: włosy miękkie, niesamowicie sypkie, pięknie błyszczą, kiedy poszłam do fryzjera prawie się rozmyśliłam, ale niestety zniszczone końcówki musiałam podciąć.

Ampułki mają jedną wadę, efekt jest dość krótkotrwały, nie nawilżą włosów na długo, to błyskawiczna kuracja na szybkie podreperowanie stanu włosów.

Skład dla zainteresowanych:
Aqua/Water, Alcohol Denat, Dimmondsia Chinensis Oil/Jojoba Seed oil, Persea Gratissima Oil/Avocado Oil, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Peg-8 Isostearate, Behetrimonium Chloride, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Trideceth-12, Laureth-9, Butylphenylmethylpropional, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Parfum, Fragrance.

Podsumowując, ampułki są praktyczne, skuteczne, zawierają składniki odżywiające (olej jojoba, olej z awokado, gliceryna) i chroniące przed zniszczeniami mechanicznymi (silikony). Bardzo dobra kuracja, którą można sobie zafundować raz na jakiś czas.

Polecam długowłosym!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 ampułki

bardzo dobre

Po użyciu włosy są nawilżone, wygładzone, błyszczące i dobrze się układają. Stosuję je od czasu do czasu już od paru lat. Używałam już wielu produktów Kerastase i w zasadzie tylko do tego serum wracam, reszta kosmetyków tej firmy raczej nie jest warta swojej ceny. Jego wadą jest to, że efekt jest dość krótkotrwały.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opa kowań: wiele

Bardzo dobry :)

Kupiłam ampułki wraz z kąpielą z tej serii (nr 2), mleczkiem odżywczym oraz maską. Muszę przyznać, że oleum jest bardzo niezły- nakłada się go w wygodny sposób, pięknie pachnie, jest wydajny (dla włosów do ramion ampułka 12ml starcza na 2 albo i na 3 razy !) no i co najważniejsze- daje efekty ! Nie jest to przerażająco droga kuracja, także warto spróbować (oczywiście- wspierając się reszta serii). W efekcie otrzymamy błyszczące, ultra miękkie, nawilżone włosy :) Gorąco polecam osobom posiadającym dosyć zniszczone włosy (ale też w granicach normy- nie po totalnej trwałej :) )

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 ampułki po 12ml

Świetna

cudownie nawilzajaca odzywka..po tropikach w jakich bylam,moje wlosy chodz zabezpieczałam filtrami i mialam ze sobą sera oraz odpowiednie kosmetyki i tak ulegly przesuszeniu..sos jak dla mnie..regeneruje..włosy są miękkie,sypkie takie..Uzywam jej na dwa razy(12 ml) a włosiska mam do pasa..Świetna.Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

uwielbiam !

Najlepsze ampułki jakich używałam do tej pory. Włosy po ich zastosowaniu są zdrowe, błyszczące, ładnie się układają a do tego ślicznie pachną. Po umyciu włosów i ich lekkim osuszeniu, nanosze na włosy od połowy ampułkę z zapomocą aplikatora. Następnie spinam je w kucyk i zakładam worek :) Po kilkuminutowym rozgrzaniu głowy za pomocą suszarki zawijam na głowe ręcznik. Całość trzymam od pół do godzinki w zależnosci od posiadania czasu, im dłuzej tym lepiej, jednak nie polecam dluzej niz godzinke. Nastepnie spłukuje i nanosze odzywke.
Polecam zrobić całą kuracje, min. 8 ampułek. Widać efekty.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

tragedia

to chyba kwestia bardzo indywidualna bo przeczytałam takie ochy i achy że zakupiłam to coś i jestem zaskoczona że to w ogóle komuś pomaga dla mnie efekt zerowy to serum jest gorsze niż przeciętne odżywki zdecaydowanie nie polecam bo cena jest bardzo wysoka

Używam tego produktu od:2 tyg

REWELACJA!!!

kosmetyk ten to naprawdę rewelacja! używam ja i moje koleżanki od lat produktów tej firmy. to naprawdę działa. ampułki serum są niesamowite i dąją piorunujące efekty. negatywne oceny tych produktów to efekt złego stosowania, np. nakładania serum na zniszczone i przesuszone włosy. nie ma cudów, włosy trzeba najpierw należycie odżywić (np. kerastase resistance) a potem stosować serum ampułki aqua oleum. skąd to wiem,? z profesjonalnych konsultacji, polecam, zainteresowanych odsyłam na priv/,podam gdzie mailowo zasięgnąć porady. co do kosmetyków, po tych ampułkach włosy są jedwabiste, cudowne w dotyku, nawilżone, same się układają. REWELACJA!!! polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 LAT na zmianę innymi kerastase
Ilość zużytych opakowań: 5 x 8i kuracj