Asa, Acnefan(Preparat do cery trądzikowej) (stara wersja)

Asa, Acnefan(Preparat do cery trądzikowej) (stara wersja)

Preparat do pielęgnacji cery trądzikowej. Zmniejsza skłonność do powstawania ropnych wykwitów i grudek. Zapobiega zmianom ropnym. Ma właściwości wysuszające i ściągające. Zawiera:
- wyciąg z rumianku (Chamomila recutita) - wykazuje działanie przeciwzapalne, odkażające, kojące
- wyciąg z nagietka (Calendula officinalis) - o działaniu ściągającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przyśpieszającym gojenie się ran
- olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree oil) - wykazuje silne działanie antybakteryjne i odkażające
- witaminę A - reguluje czynność gruczołu łojowego i gospodarkę wodno-lipidową skóry, pomaga w regeneracji naskórka

Dobry i tani

Kremik zaskoczył mnie na plus.Fajne stojące opakowanie,wygodne w aplikacji a zawartość to lekki biały krem o intensywnym zapaszku.Działanie bardzo skuteczne,leczy twarzyczkę z drobnych krostek bardzo szybko bez żadnego pieczenia,ściągniecia czy przesuszeni.Ja na dzień wklepuję kremik w miejsca zaczerwienione i nakładam na to podkład na noc stosuję punktowo.Skóra jest wygładzona,rozjaśniona,krostki i zaskórniki znikają....

Używam tego produktu od:1mieś

**** zdecydowanie na tak

masc jest c-u-d-o-w-n-a, nie wysusza ( tzn. wysusza tylko to co ma wysuszacczylu wszelkie krosty, nie wysusza jednak skory, nawet nalozona na cala twrz) nie podraznia, zauwazylam ze likwiduje nawet wagry:eek:
spelnil moje wsyztskjie oczekiwania, ladnie wygladzil skore, napewno kupie ponownie

Używam tego produktu od:1,5miesiaca(z przerwami)
Ilość zużytych opakowań:1 i poczatek drugiego

Rewelacja

Świetny! Jak do tej pory najlepszy preperat punktowy na pryszcze. I strupki też. Działał szybko i sprawnie :) Zapobiegał powstawaniu nowych zmian, zaistniałe leczył. Ma typowy dla kosmetyków zawierających olejek z drzewa herbacianego zapach. Nie podrażnia skóry. Na pewno do niego wrócę.

trudno powiedzieć

Niby działa tzn na kroski ropne, które mam na dekolcie i plecach jest świetny, wysusza i szybko je leczy, ale na czole to musze troche poczekać aż się z nimi upora, za to świetnie radzi sobie z zaczerwienieniem jak coś wycisne(wiem to jest zbrodnia, ale jak się denerwuje to łapy same lece do czoła). Ogólnie to najlepszy produkt jaki używałam, ale mógłby być lepszy. Warto spróbować bo jest tani i w miarę wydajny:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Na mnie nie działa

Kupiłam go ze względu na pozytywne recenzje i rozczarowałam się totalnie. Zacznę może od pozytywów: nie wysuszał mojej skóry pomimo, że podobno bardzo wysusza, zapach mi się nawet spodobał taki ziołowy, no i rewelacyjna cena który zachęcała mnie to sięgnięcia po niego. A teraz wady: najważniejsza - w ogóle na mnie nie działa. Użwałam co dzień na wieczór przez jakieś 2 tygodnie i w ciagu dnia i nie znikał po jego wpływem żaden pryszcz. Poza tym zostawia po sobie jakąs taką białą smugę, która może by mi nei rpzeszkadzała gdyby nie to, że krem w ogóle na mnie nie działa. Na swoją buźkę muszę czukać innego kosmetyku. Ten wylądował na półce.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bardzo dobry, ale wolno działa

Najlepszy preparat punktowy, z którym się zetknęłam. Dlaczego? Bo nie podrażnia skóry, łagodzi obrzęk wokół zmian zapalnych i po wyciśnięciu, jest naturalny, tani oraz wydajny. Nie działa jednak szybko (średni czas zniknięcia "niespodzianki"; to 4-6 dni), jednak ja stosuję się do zasady, że im szybciej znikną krosty, tym szybciej znowu się pojawią, dzięki temu ten specyfik jest moim ulubionym. Idealny pod makijaż, a nawet krem koloryzujący! Niektórym może przeszkadzać mocno ziołowy zapach, mi jednak nie.

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Dobry !

nie spodziewalam sie zadnych pektakularnych efektow i takich tez nie zauwazylam, ale generalnie produkt jest godny plecenia! szybo wysuszaa krostki:)

za taka cene jest narawde warty wyprobowania !:)

starczy napewno na bardzo dlugo poniewaz jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:miesiaca

Doskonały! :)

Dosłownie rewelacja! Mam cerę normalną ze skłonnosciami do krost ropnych i zaskórników.Kremem smaruje sie głównie na noc ale nie punktowo tylko prawie cała buzię .Krem swietnie leczy wszelkie stany zapalne , matuje i rozjasnia cerę. Dla mnie rewelacja po której skóra szybko sie goi , czerwone plamy po wycisnietych krostach bledną (dosłownie!) Skóra bardzo ładnie wchłania krem , ale nie trzeba go duzo nabierac jest bardzo wydajny i tani :D

Używam tego produktu od:pół roku :)

Dobry ;)

Kupiłam go pierwszy raz pare miesiecy temU w aptece ;)
miałąm wtedy strasznie buźke podrażnioną, tonikiem z avonu..spróbowałam tego nałozyłam na około 2o minut ii zdecydowanie zadziałał!! Ukoil moją buzinke i zminiejszył krostki ;) Polecam ! ;)
Czy go kupie? Nie wiem..Wolałam iśc do deramtologa, przepisała mi antybiotyki,maści i buzia stałą się o niebo lepsza ;) Najlepiej "wlaczyć" z tym od śr0dka, ja tak zrobiłam i efekt świetny .;)

ok

Dobry produkt. Nakładam na wypryski, czasem smaruję nim większe powierzchnie skóry. Nie wysusza, sprawia że wypryski szybciej znikają, nie podrażnia. Taniutki, warto zawsze miec go w domu, sprawdza się też np. na plecy, dekold. Zapach - sama natura - olejek z drzewa herbacianego. Nic mi się nie rozwarstwia, szybko wysycha na skórze. Wygodna i higieniczna tubka.

Ilość zużytych opakowań:jedno

*****

Używam go, gdy przed zbliżającym okresem pojawiają się na mojej twarzy niespodzianki ;) Nakładam na noc, na pojawiającą się krostkę, dość grubą warstwę a rano jest już po problemie :) Potrafi wysuszyć skórę w miejscu nałożenia, ale przy jego cudotwórczym działaniu nie uważam tego za wielką wadę. Przy takim stosowaniu jak moje, perparat wystarcza na bardzo długo. Zapach ma okropny ale znośny. I najważniejsze - nie podrażnia!

Używam tego produktu od: dawna

taki sobie

Kupiłam ten krem zachęcona pozytywnymi opiniami. Jest niedrogi (zapłaciłam 8,30zł), a diabelnie wydajny. Zostawia delikatny biały nalot, ale szybko się wchłania i można stosować punktowo pod makijaż. Matuje skórę, ale wysusza. Po miesiący codziennego stosowania wysuszył mi twarzyczkę tak, że aż skóra trochę schodziła, ale to na policzkach, więc tam jest generalnie delikatniejsza. Przez to wysuszenie cera stała się "papierowa", cienka i zaczerwieniona. Z wypryskami radzi sobie średnio. Trochę pomaga, ale na początku robił to znacznie lepiej, a po jakimś czasie znacznie zwolnił.:P Nadaje się też na dekolt i plecy, tam pomaga chyba lepiej, niż na twarzy i koi skórę (może dlatego, że tam silniej sie przetłuszcza, więc aż tak się nie wysusza). Zapach ma paskudny, ale da się znieść. Na szczęście szybko się ulatnia. Kupiłam już 2 opakowanie, ale kolejnego juz chyba nie będzie. To nowe zużyje na dekolt i plecy, bo do tej o pory uzyłam tam tylko kilka razy, a do twarzy poszukam czegoś innego. Szkoda, bo zapowiadało się naprawdę nieźle. Fakt, że troche podleczył buźkę, ładnie zaleczył ślad po wycisniętym zaskórniku, ale krostki leczy średnio. Na skrzydełkach nosa i na brodzie też trochę oczyścił sytuację i zaczerwienienie zmalało. W pewnym momencie zaobserwowałam nawet pogorszenie stanu cery, ale teraz już jest lepiej...może tak się skóra ma właśnie oczyścić? Nie wiem.:P Do wypróbowania polecam, ale cud to niestety nie jest.:( Używałam najczęściej na noc, ale na dzień czasem też. Ostatnio staram sie kilka razy dziennie punktowo i na noc na całą twarz. Może teraz będzie lepiej.;)

Używam tego produktu od: ok. 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1; 2 w kolejce :P