Asa, Acnefan(Preparat do cery trądzikowej) (stara wersja)

Asa, Acnefan(Preparat do cery trądzikowej) (stara wersja)

Preparat do pielęgnacji cery trądzikowej. Zmniejsza skłonność do powstawania ropnych wykwitów i grudek. Zapobiega zmianom ropnym. Ma właściwości wysuszające i ściągające. Zawiera:
- wyciąg z rumianku (Chamomila recutita) - wykazuje działanie przeciwzapalne, odkażające, kojące
- wyciąg z nagietka (Calendula officinalis) - o działaniu ściągającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przyśpieszającym gojenie się ran
- olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree oil) - wykazuje silne działanie antybakteryjne i odkażające
- witaminę A - reguluje czynność gruczołu łojowego i gospodarkę wodno-lipidową skóry, pomaga w regeneracji naskórka

jest ok

mój pierwszy kontakt z tym specyfikiem miał miejsce przed Sylwestrem kiedy to na mojej twarzy coś sie pojawiło. I przyznaję to był strzał w 10. Wyraźnie zmniejsza zaczerwienienie towarzyszące wypryskom wysusza już przez noc, pryszcz się szybko goi, nie zostawiając po sobie śladów. Nie można chcieć chyba nic więcej:) Aha no i cena baaardzo przystępna:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa drugiego

Jak dotąd najlepszy

Jak do tej pory to chyba mój najlepszy preparat na syfki. Oczywiście od razu nie znikają, ale po zastosowaniu tego preparatu wyraźnie się zmniejszają. Wkurzająca jest tylko jego konsystencja, często się wylewa z tubki. Poza tym niska cena i duża tubka.

Sprawdza się

Ten specyfik naprawdę działa, ładnie wysusza już po pierwszej nocy z tym specyfikiem punktowo, wypryski są o wiele mniejsze, nie wysusza za bardzo skóry, ale jednak trochę tak, mimo wszystko zawsze mam go na półce, kupiłam go dzięki wizażowi, jest bardzo tani więc można zakupić go chociażby żeby wypróbować, wypryski naprawdę się zmniejszają, trochę się rozwarstwia w tubce, ale taki jego urok, trzeba dobrze wstrząsnąć i po problemie
ilość zużytych opakowań: 2

najpierw ok, potem już gorzej

Używam od kilku dni, ale juz wiem, ze jest skuteczny, ale i delikatny. Bardzo fajnie łagodzi, przyśpiesza znacznie gojenie ranek, za bardzo chyba nie wysusza, ale nie moge tego stwierdzić, bo ostatnimi czasy cały czas walcze z łuszczącą sie cerą - w każdym razie nie wysuszył jej jeszcze bardziej. Zapach to chyba jedyny minus - drażniący, poczatkowo do zniesienia, po kilku dniach juz gorzej. Cena więcej niż super :-)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze i wygląda na to że nie
ostatnie...

13.08.2006 niestety recenzja ulega zmianie - najpierw było ok (patrz wyżej) ale ostatnio koszmar... użuwałam na noc i zaczeło mi po nim wciąz przybywac pryszczy - odstawiłam i spokój. Byc może jest to zamierzona przez producenta reakcja oczyszczania cery, ale mnie jakoś średnio podobają sie bolące grudki pod skórą i nowe przyszcze po każdej nocy - szukam czegoś lepszego...

skuteczny

poręczny, wysusza wypryski a nie pół twarzy od razu. Świetnie działa w kombinacji z iwostinem na noc. Wydajny i taniutki. Fajny kosmetyk.

swietny krem !polecam

Używam tego kosmetyku od roku ilosc opakowan które wchłoneła moja skóra ok 9.
Mam cerę mieszana ze skłonnosciami do krost ropnych.Kremem smaruje sie głównie na noc ale nie punktowo tylko prawie cała buzię -głównie strefa T .Krem swietnie leczy wszelkie stany zapalne , matuje i rozjasnia cerę. Dla mnie rewelacja po której skóra szybko sie goi , czerwone plamy po wycisnietych krostach bledną.
Skóra bardzo ładnie wchłania krem , ale nie trzeba go duzo nabierac jest bardzo wydajny.

Łagodność.

Jest tak łagodny, że trudno uwierzyć że to specyfik antytrądzikowy. A jednak! Swoje zadanie spełnia na 5+, radzi sobie znakomicie z przeróżnymi wykwitami, podsusza je, zapobiega powstawaniu nowych świństw. Można nakładać go punktowo lub na całą twarz bez ryzyka wysuszenia cery na wiór czy spowodowania podrażnienia, przeciwnie z zaczerwienioną i podrażnioną skórą radzi sobier równie dobrze, łagodnie przywracając blade lico. Nałożonego cienką warstwą praktycznie nie widać, początkowo zostawia matową powłokę, ale pozwala skórze oddychać i nawilżać się swoim tempem. Ogromnie go cenię za skuteczność nieporównywalną z jego agresywnymi konkurentami na antytrądzikowym rynku. Mam ogromnie wrażliwą, skłonną do podrażnień cerę, a mimo to nie obawiam się zaatakować tym kremem niechcianych gości. Często nakładam go na całą twarz, delikatnie wysusza powodując niewielkie łuszczenie newralgicznych obszarów. Mam wrażenie, że ma również pozytywny wpływ na przebarwienia, niewątpliwie ładnie ściąga pory.
Jego ziołowy zapach bardzo mi odpowiada, zresztą to znany wszystkim walczącym z trądzikiem olejek z drzewa herbacianego.
Cena i wydajność też są pierwsza klasa, ta malutka tubka wystarcza mi zwykle na kilka miesięcy ( oczywiście stosowana wg potrzeb, nie co noc ). Wiem, że dziewczyny narzekają na to że krem się rozwarstwia, być może, ja jednak nie trafiłam póki co na taką tubkę, mój krem zawsze wychodzi z opakowania w jednolitej dobrej konystencji. O Acnefanie dowiedziałam się z netu, a szkoda, żadna z odwiedzanych przeze mnie lekarek nie poleciła mi tego produktu. W zamian otrzymywałam recepty na znacznie droższe, bardziej agresywne, i mniej skuteczne leki. Dlaczego????
Gorąco polecam!!!

Coś, co działa!!!

Recenzja

Odkryłam go po przetestowaniu dużej baterii różnych specyfików, które jakoby miały skutecznie zwalczać trądzik grudkowy. Niestety było tak tylko w teorii. Natomiast Acnefan (poprzednio Acnofan) zadziałał błyskawicznie. Niweluje zaczerwienienia, nadaje równomierny koloryt, przysusza niedoskonałości skutecznie, ale nieagresywnie. Po miesiącu zmniejsza ilość grudek. Pachnie ziołowo, po rozsmarowaniu tworzy białawą warstwę, która wchłania się szybko i pozostawia cerę gładką i matową. Używałam zarówno w starej metalowej tubce, jak i w nowej z dozownikiem do punktowego stosowania. Stosowałam jako krem na noc.