Dax Cosmetics, Face & Body, Apple & Pear Cream (Jabłkowo-gruszkowy krem wygładzający do twarzy i ciała z prowitaminą A)

Kolejny krem z serii Face & Body, przeznaczony do twarzy i ciała, do każdego rodzaju skóry i w każdym wieku. Zawiera bogate w prowitaminę A wyciągi z jabłka i gruszki, delikatnie usuwa martwe komórki, wygładzając wszelkie niedoskonałości. Ma działanie kojące, nawilżające, rewitalizujące - skóra odzyskuje miękkość i zdrowy koloryt. Zawiera również kompleks witamin E,C,F.

Ok :)

Piękny zapach, fajna konsystencja. Jednak nie lubię kremów do ciała i twarzy, ponieważ uważam, że twarz wymaga wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, a ten balsam ma zbyt dużo substancji i zapachów. Bardzo wydajny, długo się wchłania ale nie zostawia tłustej warstwy.

+ niska cena
+ wydajny
+ ładnie pachnie

- do ciała, nie do twarzy

Używam tego produktu od: dwóch lat

raczej przeciętny

Używałam go tylko do ciała.

Plusy:
nie kleił się
wygodne opakowanie
Ładny gruszkowy zapach (jabłka nie czułam)

Minusy:
zapach prawie w ogóle nie utrzymuje się na ciele, a szkoda
krem średnio nawilża
jest jakiś taki "ciężki", jak go wsmarowywałam w ciało miałam takie nieprzyjemne uczucie że "mam coś na rękach"

Zużyty w miesiąc

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

rozczarowanie

Zachwycona czekoladowym kremem z tej samej serii, pobiegłam do Rossmana kupić ten. Liczyłam, że będzie równie dobry i że zapach mi się spodoba (jabłko i gruszka to według mnie najładniej pachnące owoce). Niestety jakość jest zupełnie inna! Spore rozczarowanie.

Plusy:
+ ładny kolor kremu
+ wygodne opakowanie

Minusy:
- podrażnia
- źle nawilża, raczej pozostawia na skórze dziwny filtr
- ma brzydki zapach
- tandetne opakowanie
- okropna konsystencja

Niestety, zupełnie nie dla mnie.

porażka

W mojej łazience zawsze mam przynajmniej dwa "mazidła" to ciała - jedno to typowy nawilżacz ciężkiego kalibru;), drugi to takie trochę domowe SPA - priorytetem jest zapach.

Krem DC miał spełniać właśnie tę drugą funkcję. Nie spisał się w ogóle, ponieważ... ten zapach to totalne nieporozumienie. Praktycznie wcale go nie ma, a to, co jest wyczuwalne to jakieś zblazowane jabłko ;)

Dodatkowo bardzo kiepsko nawilża i nie odżywia skóry. Jest baaaardzo niewydajny (co dla mnie było zaletą, jednak generalnie jest to wada jeśli chodzi o kosmetyk :))

Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo przyjemny :)

bardzo przyjemny krem do ciała (do twarzy nie używałam). Pięknie pachnie, owocowo, orzeźwiająco, dość intensywnie, zapach długo pozostaje na skórze i ubraniach.
Krem ma gęsta, zbita konsystencję, jest dość ciężki - czyli tak jak lubię. Pozostawia na skórze tłustawy film. Dobrze nawilża skórę, odżywia, wygładza - bardzo odczuwalna pielęgnacja. Dobry nawet dla suchej skóry.
Opakowanie ładne, kolorowe, miłe dla oka i bardzo wygodne (lubię słoiczki).
Krem jest niedrogi i dość wydajny.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Super, polecam !

Ten krem już poratował mnie w niejednej sytuacji. Sucha skóra na twarzy, a nawet na stopach ;). W dodatku ten śliczny zapach. Skóra po użyciu tego kremu jest mięciutka i nawilżona. Szkoda tylko, że krem jest aż tak tłusty :(.

Używam tego produktu od:miesiąca

Krem swietnie nawilza, i u mnie doskonale sprawdzal sie nie tylko na twarzy . ma bardzo fajna konsystencje a skora po nim jest gladka jak jedwab. Opakowanie rowniez jest wydajne i starcza na dlugo

Używam tego produktu od:1 roku

Dobry :)

Moja twarz, ze względu na stosowane przeze mnie kosmetyki przeciwtrądzikowe co jakiś czas ulega przesuszeniu. Na takie wypadki kupiłam krem jabłkowo-gruszkowy Dax, jako krem uniwersalny, nawilżający. I przyznam, że się sprawdza. Krem jest bardzo "sympatyczny". Świeży zapach jabłkowy, treściwa konsystencja. Dobre właściwości nawilżające, wygładzające, koi przesuszoną skórę. Nie wiem tylko, czy kupię ponownie, bo lubię "poszukiwać"... ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, nieregularnie

Zapach super

W sumie bym kupiła przez zapach, ogólnie te kremy są za tłuste dla mnie, pod makijaż dla cery bez problemów ok, nie można ich za dużo nakładać bo później kulkami schodzą.. wiec sie nie wchłaniają tak.. ale ten ma fajny zapach i fajne właściwości napisali jednak tego nie zauważam.

Używam tego produktu od:kiedys

pyszny zapach

Za sam zapach ten kremik zasługuje na oklaski!!!Świeży,jabłuszkowy,naturalny...Aż chciało się smarnować nim ciało.Konsystecja przyjemna,szybko się wchłania,nawilża...Minus za wydajność.Bardzo szybko się kończy,no ale cena nie za wysoka więc nie ma problemu.Wygładzenia nie zauważyłam,ale też się temu nie dziwię bo nie używałam go regularnie.Nie wypowiem się też jak działa na skórę twarzy bo nie odważyłam się go tam użyć.

Ogólnie dobry kosmetyk,na pewno spróbuję innych kremików z tej serii.
Używam tego produktu od:paru tygodni

DO TWARZY IDEALNY

Chociaż krem est mało wydajny( jak chyba każde masło do ciała) sprawdza się świetnie i warto go kupić!

*to ,że producent obiecuje wygładzenie nie jest bujdą, a ponieważ używam go głównie do twarzy bardzo szybko poczułam róznicę!

* zapach jest lekki, przede wszystkim jabłkowy i utrzymuje sie na skórze bardzo krótko ale uważam że to plus-nie gryzie się z perfumami.Pachnie za to przy nakładaniu i to sprawie mi przyjemność

*nie zatyka porów, ze skórą nie dzieje sie nic złego

*świetna konsystencja
Moge polecić bez obaw właśnie do twarzy

Używam tego produktu od:zużyłam podczas lata

Nic ciekawego..

Kupiłam ten krem głównie dla zapachu, o którym czytałam tutaj dużo dobrego. Moja skóra nie potrzebuje jakiegoś niesamowitego nawilżenia - i tego też ten produkt nie zapewnia. A co do samego zapachu - niestety jak dla mnie krem pachnie jak płyn do mycia naczyń...

Bardzo lubię pachnące kremy do ciała i ten w porównaniu do wielu innych w podobnej cenie wypada bardzo blado, dlatego odradzam. Szkoda nawet 10 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. i nie zamierzam go skończyć.