Escada, Pacific Paradise EDT

Escada, Pacific Paradise EDT

Kolejna cytrusowo-kwiatowa sezonówka Escady.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: limonka kaffir, suszone jabłko, kokosowy sorbet
nuta serca: owoc miechunki, słodkości, kwiat bananowca
nuta bazy: drewno sandałowe, piżmo, ambra

genialnie wakacyjny

W przypadku sezonowek Escady lubie jedno - to, co obiecuje producent spelnia sie w 100%. Pacific Paradise to zapach genialnie wakacyjny, kojarzacy sie z uczuciem kiedy wysiadamy z samolotu tysiace kilometrow dalej gotowi na niezwykla przygode ;)

Nie chce wnikac w sklad receptury tego zapachu...Wystarczy mi, ze sa tutaj nuty morskie, troche slodkosci. Nie jest moze zbyt oryginalnie, ale i tez nie tak banalnie, chociaz nie umiem juz powiedziec czym roznia sie od siebie kolejne odslony wakacyjnych Escad. Na sobie czuje po prostu nienachalna slodycz z lekkim powiewem morskiej bryzy. I tak ma byc :-)

Escady nie sa zbyt drogie, latwo dostepne i zawsze zuzyje je do konca. Pacific Paradise bardzo podoba sie mojemu narzeczonemu. Nie wiem jednak czy kupie PP - jest jeszcze tyle innych Escad :D

Polecam!

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:odlewka

Zapach, jakich wiele

Nuty wyglądają intrygująco - ale nie dajcie się zwieść - to typowa sezonówka Escady. Nie różni się od reszty praktycznie niczym. Może w odróżnieniu do tych, które już znam właściwie nie przypomina zapachem landrynki, to raz, a dwa - jest naprawdę trwała. Nie rozwija się ani trochę, praktycznie cały czas pachnie tak, jak baza większości sezonówek - cedrem i nutami morskimi, niezbyt intensywnie, ale wyczuwalnie. Na początku też czuć coś lekko owocowo-cytrusowego. Zupełnie nie mój typ, ale nie odrzuca.
Buteleczka fajna, ta wysmakowana kolorystyka :lol:

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

Przeciętny

Zapach początkowo jest kwaśny, za chwilę czuć odrobinę słodyczy, która stopniowo narasta. Ale nie jest to jakiś słodki ulepek tylko słodycz wymieszana z kwiatami i rozcieńczona owocami cytrusowymi. Polecam tę kompozycję dla nastolatek i raczej na ciepłe dni. Trwałość przeciętna, flakonik ładny, świetnie odzwierciedla zapach.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Owocowy

Zapach owocowy, ale bardziej owocowo wodny, rozwodniony, soczysty niż owocowo mocno przesłodzony. Raczej zwiewny, frywolny, szalony i radosny niż przytłaczający.
Jest i jabłko, limonka, kokos na całe szczęście nie jest dla mnie wyczuwalny. Lepiej oceniłabym jednak limitowankę Moon Sparkle jest bardziej gęsta, treściwa i mocniejsza.
Pacific Paradise to owoce pływające w wodzie, zaczynające powoli puszczać soki, ale soku nadal zbyt mało. Ładny, ale nie rzuca na kolana.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50ml

lato

Bardzo ładny zapach . Dostałam go chyba 2 lata temu na wakacje z USA i muszę powiedzieć, że jak przed chwilą go powąchałam, to od razu poczułam lato ;) ta escada ma niesamowicie hm.. pozytywny zapach. Owszem, jest on słodki, ale czuć w nim mieszankę cytrusów. Jest dosyć trwały. Mam go jeszcze dużo, ponieważ żadko kiedy się nim psikam, bo do szkoły często zapominam, ale czasem zdarza mi się raz na jakiś czas psiknąć. Poza tym mam też Escade - sunset heat i jakoś częściej się nią psikam ;) Ogólnie świetny perfum na wiosnę i lato. A nie wiem czy kupię, bo nie lubię mieć długo tych samych zapachów.

Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

jak to escada :)

Wielkie perfumy to to nie są.
Ale wielki poprawiacz humoru na pewno.
Chyba jedna z bardziej udanych sezonówek Escady.
Czyste tropiki, słodkie, soczyste, egzotyczne owoce, słońce, radośc i beztroska.
Kupiłam na bezcłówce w super cenie lecąc latem na wakacje. Szkoda mi było ciężkich, klasycznych perfum, wiedząc że za 5 minut zostaną zmyte w morzu, basenie, pod prysznicem, wytarte w ręcznik, pokryte balsamem i kremem do opalania...
I mimo, że na pewno nie są to "moje" perfumy, to zapach przemiły, słodki, przeuroczy choc nieco trąci chemią.
Takie lato w butelce, ale na pewno nie Perfumy.
Polecam jako miłego, niezobowiązującego towarzysza podczas ciepłych wakacji.
A jak w wakacje pada - na pewno poprawi nam humor.

30 ml to max, pod koniec zaczynają się nudzic i bardzo męczyc.
I oczywiście tylko za "bezcłową" lub inną okazyjną cenę.

Używam tego produktu od: zużyłam ponad rok temu /choc reszteczka czai się na dnie butelki :) /
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml

Z truskawek w landrynki

Ladny, gesty, truskawkowy poczatek szybko przechodzacy w pospolite landrynki. Calosc generalnie przyjemna i testy calosciowe spedzilam w milej atmosferze. Nie kupie, ale uwazam, ze moze sie podobac.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

slodycz i cierposc owocow

Jedna z moich ulubionych limitowanek Escady. Idealna mieszanka slodyczy, przeslodkiego wrecz kokoska i od poczatku wyczuwalnego pizma z cierpkoscia limonki. Bardzo lubie ten zapach i naparwde zaluje, ze to limitowana edycja i coraz trudniej ja kupic - Escadzie udalo sie tym razem wcelowac w sam srodek i wyprodukowac zapach letni, slodkawy, ale nie mdlacy, owocowy, ale niebanalny i raczej nie podobny do innych limitowanek. Zapach intrygujacy, az chce sie rozszyfrowac wszystkie skladniki. Dosc trwaly, jak na Escade powiedzialabym, ze nawet bardzo. Fantastyczny na wielkie upaly, ale w przyjemnoscia psikam sie nim czasami i zima - nie jest to typowy letni zapaszek, o ktorym szybko sie zapomina - ma wlasnie w sobie to cos, co latwo go zpaomniec nie pozwala.

W przyadku " przedawkowania" - ratowac sie. Probowac zmyc. Zapach jest intensywny i w duzym stezeniu meczy otoczenie.

Czy nadaje sie na prezent - raczej tak. Zwlaszcza dla wielbicielek Escady.

Używam tego produktu od: wiosny dwa lata temu

Coś dla mnie!

Bardzo długo kochałam ten zapach na mojej przyjaciółce i dlatego pewnie dostałam go od niej w prezencie. Faktem jest, że zapachy kojarzą mi się z osobami na których je czułam, więc ten przywodzi na myśl same dobre chwile.Jest radosny, letni i młodzieńczy. Doskonały dla blondynek, jak większość słodziaków. Więc teraz z Cat Deluxe Naomi Campbel przerzucam się na Escadę i dalej jest cukierkowo!Używam tego produktu od:od wczoraj :)
Ilość zużytych opakowań:zaczynam pierwsze

Tego szukałam...

Używam tego zapachu na zmianę z Island Kiss i jestem zadowolona. Zapach utrzymuje się długo, pachnie latem i owocami. Bardzo lekki. W zimie nie do końca się sprawdza, ale i tak warto.

Flakon ładny. Ciekawe zestawienie różu z niebieskim.

Kupiłam za 20euro w Galerie Kaufhof. Więc duży plus za ciekawe oferty.

Ilość zużytych opakowań: 50ml

Owocowy koktail

Zapach typowo owocowy.Bardzo wyczuwalny ananas i malina...ogolnie nie przepadam za taki mi owocowymi kompozycjami ale kupilam gdyz byl w bardzo dobraj ofercie:) z balsamem i kiczowata rozowa torebka!szczegolnie sie nie rozwija na skorze,czuc tylko slodkie owoce.Dobry na lato-bardzo poprawia humor... Nie jest zbyt trwalym zapchem... butelka fajna tylko nakretka jakas taka "bazarkowa".nie kupie wiecej bo to byl maly eksperyment.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:1 50ml

PASKUDZTWO

Jest to okropny zapach. Fuj taki słodki i dziwny że doprowadza do wymiotów. Niestety jest on bardzo popularny :(. Kiedy wchodzi do tramwaju dziewczyna nim popsikana to wysiadam na najbliższym przystanku i przesiadam się na inny tramwaj. Coś okropnego. Gdy go czuje to kreci mi się w głowie i jest mi niedobdze. Odradzam z całego serca.

Używam tego produktu od....
Ilość zużytych opakowań:....