Miss Sporty, Fabulous Tints (Błyszczyk do ust)

Miss Sporty, Fabulous Tints (Błyszczyk do ust)

Błyszczyki do ust o fantastycznym poziomkowym zapachu.
Zawierają drobinki brokatu. Występują w czterech atrakcyjnych kolorach:
120 cherry blossom - intensywna czerwień
100 golden bliss - złoty
108 peach poppy- jasnoróżowy
110 full bloom - nasycony róż zbliżony do wiśniowego

Cena: ok. 8-9 zł

KWC!

W zeszłe święta Bożego Narodzenia dostałam ten błyszczyk w odcieniu 108. I się w nim zakochałam. To jest pierwszy błyszczyk, który zakupiłam ponownie. Śliczne pachnie, super się go nakłada. W smaku też całkiem niezły. No i moj chłopak nie narzeka, że mu moje błyszczyki nie smakują. :P

Używam tego produktu od: Boże Narodzenie 2007

jestem na tak

Kupiłam po raz pierwszy kilka lat temu szukając czegoś co nie będzie mi przeszkadzać na ustach. Bingo. Jest neutralny, ma ładny smak i zapach. Nie jestem wstanie powiedzieć czy trwały bo nałogowo cały czas nakładałam nowe warstwy :rolleyes: Mój błyszczykowy typ :D

Używam tego produktu od: długo, długo
Ilość zużytych opakowań: ok.5

suuper

Więc ja mam golden bliss i peach poppy
Super są te błyszczyki
długo się trzyma ten blask
na długo starczą
śliczny zapach
fajne kolory
przyzwoita cena
Bardzo polecam
Mi już się niestety kończy ;( no ale cóż i tak bardzo długa wytrzymał z taką maniaczką błyszczyków jak ja ;)

Używam tego produktu od:wakacji
Ilość zużytych opakowań:kończę właśnie ;)dwa

OK.

Miałam 2. 100 i 108.
Błyszczyk jak błyszczyk zapamiętałam go z fajnej żelowej konsystenji, pięknego zapachu, tępego pędzelka i łądnego opakowania. Z tego co pamiętam nawet niezle nawilżał jak na błyszczyk i ładnie wyglądał na ustach jeśli się nie przesadziło z jego ilością.
Całkiem ok ale wole szminki :)

Używam tego produktu od:roku

Może być :)

Mam i ja!
mam taki czerwony cos z wiśnienką nie pamietam nr:)
pachnie ładnie,słodki w smaku zapach ma ok,nie klei sie.jest znośny.Pojemność 6 ml.Dostępność: drogerie Rossmann.
Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mam,końcówka 1

Średni

Nienajgorszy, choć do lepszych też nie należy. Mam odcień jasnoróżowy. Po nałożeniu usta bardzo ładnie wygląda, jednak po 5minutach błyszczyk znika. =/ Zostaje tylko brokat, a co gorsze często w różnych miejscach twarzy niekoniecznie na ustach. Minusem jest także, że bardzo się klei, najgorsze, że do włosów. Raczej nie polecam. =/

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Błyszczyk wpadł mi w ręce podczas spacerku po Rosmannie, a że akurat był w promocji, kupiłam odcień Cherry Blossom, licząc na delikatny czerwony odcień na ustach.
Okazało się, że na moich ustach odcień robi się różowy:(, ale poza tym wszystko raczej w porządku: ładny połysk, nie wysusza, nie klei się, nieźle pachnie ( chociaż wyczuwam jakąś mocno chemiczną nutkę ).
Opakowanie małe i zgrabne ( chociaż kojarzy mi sie raczej z nastolatkami;))

Ogólnie nie ma rewelacji, ale uważam ten błyszczyk za niezły produkt w przyjaznej cenie. Może kupie kiedyś jeszcze jakiś odcień...

Używam tego produktu od:3 tygodnie

polecam

Miałam lekko różowy i czerwony, oba bardzo przyjemne. Ładnie pachną, są bardzo wydajne, dosyć trwałe. Szczególnie czerwony mi się podoba, jest widoczny ale nie zbyt intensywny. Za taką cenę naprawdę warto go kupić.

Fajny :)

Spodobał mi się ten błyszczyk :) Jest fajny, ma gęstą konsystencję, dzięki czemu utrzymuje się na ustach na dłużej i przyjemny zapach. Mam go rok, a jeszcze kończę jedno opakowanie :) Kolor wybrałam sobie czerwień i wcale nie jest mocna. Trzeba nakłądać go na usta z umiarem, gdyż za dużo nałozony brzydko wygląda.

cherry blossom. :)

Chciałam mieć czerwony błyszczyk, jednak w gruncie rzeczy bałam się czerwieni na ustach, więc wybór padł na ten transparenty, a jednak podbijający naturalny kolor ust ;)

Błyszczyk ma dla mnie idealną konsystencję, nie za lejącą, nie za gęstą. Wygodny aplikator, bo nie lubię błyszczyków w wyciskanych tubkach. Kolor świetny, tak jak już napisałam wcześniej, podbija naturalny kolor ust, świetnie je podkreśla. Zapach owocowy, ale nie chemiczny, smak również - mój TŻ go uwielbia.

Dodatkowo błyszczyk nawilża usta. Jest trwały.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Piękny kolor, zapach i smak

Podoba mi się pod każdym względem. Opakowanie słodkie i dziewczęce, zapach poziomkowy (w kwestii smaku przypomina mi...szampon:), nawilża i pielęgnuje...KWC!:* Konsystencja nie kleista, nie rospływa się na ustach. Mam nr 110 full bloom i kolor jest w sam raz. Niestety nie wiem, czy zakupię ponownie, ponieważ lubie testować błyszczyki, a niezbyt chętnie powracam do starych. Ale "powrót" tego będę poważnie rozważać:D.

Używam tego produktu od:wczoraj

Błyszczyk jak dla mnie bomba :)

Plusy:
- delikatny kolor
- zapach(truskawkowy)
- szczoteczka
- drobinki, które fajnie wyglądają przy słońcu
- smak
- konsystencja( nie klei się)
- cena

Jedyny minus to to, że się krótko trzyma

Ja dostałam ten błyszczyk w tamtym roku na Wielkanoc i jestem z niego baaardzo zadowolona

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1