Kosmed, Wazeliny aromatyzowane

Kosmed, Wazeliny aromatyzowane

Wazeliny chronią usta przed nadmiernym wysuszeniem, pierzchnięciem i pękaniem nadając im przy tym przyjemny zapach. Dzięki zawartości witamin A, E oraz d-pantenolu i filtrom UVA i UVB usta będą odpowiednio nawilżone i odporne na niekorzystne działanie czynników atmosfery.
Smaki:
- banan,
- aloes,
- rumianek,
- nagietek,
- śnieżka (z filtrami ochronnymi).

wazelina
nawilżające
zapachowa
w słoiczku

Zielone jabłuszko

- zielone jabłuszko

Wazelina jest zielona, ale jej kolor nie przenosi się na usta i nie pozostawia zielonej poświaty. Jest miękka i szybko się nią smaruje skórę. Nawilża poprawnie, ale stosowana na noc średnio się u mnie sprawdza, ponieważ rano usta i tak są za mało nawilżone i suche. W ciągu dnia jest w porządku.

Wykorzystała: kilka próbek

Pachnidełko

Przepyszny zapach poziomek - które uwielbiam - przypominają czasy beztroskiego dzieciństwa.
Nawilżenie na ustkach - oczywiście zauważalne.
Bardzo dobra wazelinka w dobrej cenie:) Polecam

Całkiem dobre

Miałam wersję poziomkową oraz jagodową
Poziomkowa ma bardzo ładny zapach, który faktycznie przypomina poziomki. Ma kolor takiego mocnego różu, ale na ustach jest niewidoczna. Po nałożeniu początkowo czuć jej zapach, ale potem znika.

Jagodowa już ma trochę mniej wspólnego z jagodą. Jej zapach bardziej przypomina mi zapach jogurtu pitnego owoce leśne. Dla mnie ma dosłownie identyczny, słodki zapach, który ma też w sobie taką orzeźwiającą nutę. Kolor pomarańczowego różu też ma mało wspólnego z jagodą (mi by się bardzo podobała wazelinka w kolorze jagód).

Wazelinki nakładałam na usta kilka razy dziennie. Sprawia, że usta są miękkie i delikatne. Działa także ochronnie i nie pozwala na ich przesuszenie, albo podrażnienie od mrozu. Działanie wazelinek jest bardzo zadowalające, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby je wypróbować.

Kolorowe przyjemniaki

Od wazeliny do ust oczekuję natłuszczenia, ochrony i nabłyszczenia. Posiadam dwie wersje zapachowe: malinową i zielone jabłko.
+Natłuszcza i pełni funkcję ochronną
+Nadaje właściwy wazelinie połysk
+Całkiem przyjemnie pachnie. Nie oddaje wiernie zapachu najprawdziwszych owoców ale nie razi chemicznymi pseudo zapachami
+Ładny w swej prostocie, jednokolorowy słoiczek z nakrętką. Brak awarii
+Tania i wydajna
+Uniwersalna. Do ust, zabezpieczenia skory przy hennie, zakatarzonego i czerwonego nosa

-Słabo dostępna. Zamawiam przez internet.
-Mniej aksamitna i kojąca formuła od zwykłej z Ziaji

Po prostu miły kosmetyk. Dużo wariantów zapachowych, przyjemny dla oka, spełnia swoją rolę. Atrakcyjna cena zwłaszcza w stosunku do wydajności. Polecam zwłaszcza za tą cenę.

Smakowite i skuteczne..

Lubię te smakowe wazelinki bardzo ( zwłaszcza poziomka przypadła mi do gustu), bo są tanie, łatwo dostępne,wydajne, ładnie wygładzają usta. A na dodatek są bardzo tanie. POLECAM.

Okejka ;)

Mam cytrynową. Używam jej zwykle do ust, zmiękcza je i nawilża. Ładnie pachnie, nie czuję żadnej chemii ;) . W dodatku ma słodki smak, muszę uważać żeby jej nie zlizać :) . Jest bardzo wydajna. I ma wygodne opakowanie. No, i jest tania, zapłaciłam za nią 4,50zł :) .

Czaję się jeszcze na różaną.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Jestem na tak.

Lubię tę wazelinę. Próbowałam kiedyś smak zielonego jabłuszka i pomarańczy, a teraz mam malinową. Ma ładne opakowanie, dobrze się ją nakłada, ma dobą konsystencję. Plusem jest też to, że nawilża usta, są po niej miękkie. Zapach też ma ładny, chcociaż na ustach może wydawać się troszkę sztuczny, ale nie jest to dużym problemem. No i jest bardzo tania. :)

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: 2 i nieskończone 3.

Fajna

Mam smak malinowy.
Początkowo używałam ją w celu ułatwienia sobie rozpychania uszu i w tym temacie bardzo się sprawdziła.
Potem zaczęłam używać do ust i tu też się sprawdza. Chociaż nie lubię kolorowych pomadek (co innego szminki..) róż pozostawiony po tej wazelince cieszy moje oko ;).
Zapach jest delikatny i trochę sztuczny, ale do zniesienia.
Usta po produkcie są naprawdę gładkie i nawilżone.
Co do opakowania to wiadomo: jeśli nie lubisz nakładać sobie pomadki palcem to nie jest produkt dla Ciebie.
Mimo wielu zalet, które dostrzegam w pomadce nie jest to produkt, który kupię ponownie.
Czegoś mi brakuje.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

lubię ;)

Cieszą oko kolorowymi i zgrabnymi słoiczkami. Mają przepiękne i długo utrzymujące się zapachy. Łatwo dostępne, tanie i uniwersalne. Często do nich powracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Polak potrafi!

Zgadzam się z przedmówczyniami, nie będę się zbytnio powtarzać. Produkt jest tani, ładnie pachnie, zapach długo się utrzymuje, dobrze się rozprowadza, chroni i nawilża usta, po prostu aż śmiesznie tani jak na swoją jakość. Kto kupuje drogie balsamy w sephorze, ten trąba ;) Jedynym minusem moze być dla niektórych sposób aplikacji (słoiczek), ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. w przypadku tradycyjnych pomadek i tak prędzej czy później kończy się na wydłubywaniu resztek z aplikatora (w moim przypadku). A tak, mogę zużyć bez problemu cały słoiczek.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: nie doliczę się ;)

Tak

Dawno szukałam jakiejś zwykłej wazeliny, najlepiej owocowej.
I znalazłam, niestety do wyboru były tylko truskawka i jagoda. Wybrałam jagodę. Już się od niej uzależniłam!

* działanie - smarowanie ust na noc grubą warstwą wazeliny wygładza i regeneruje, rano wargi są miękkie i nawilżone
* pięknie pachnie
* jest wydajny, tani, duża pojemność
* lekko barwi usta na śliczny ciemny róż przechodzący na czerwień
* ładne opakowanie, wygodny słoiczek
* fajna konsystencja (porównanie do innej wazeliny: tamta była zbita, twarda, nałożona na usta tłusta i wodnista, ta jest dosyć miękka, łatwo się ją nakłada i rozprowadza)
* nie chce się skończyć

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobra

+ cena
+ dostępność
+ nawilżenie
- rozpuszcza się jak w kieszeni, w zimie zamarza
- opakowanie szybko pęka
- spływa z ust gdy za dużo się da
- daje ustom średni różowy kolor
-/+ zapach, mam jagodową, za mocy jest jak dla mnie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa