Maybelline New York, Pure Makeup

Maybelline New York, Pure Makeup

Nowy matujący podkład Maybelline, o żelowo-kremowej konsystencji. Zawiera ekstrakty z aloesu, rumianku i 50% wody, co ma zapobiegać zapychaniu przez niego porów, a także wpływac kojąco na skórę. Zawiera witaminę E.
Dostępny w 4 odcieniach.

taki sobie

Używałam tego podkładu jak chodziłam do liceum, wtedy wydawał mi się idealny... Z biegiem czasu już wiem, że nie jest to nic nadzwyczajnego ;) Pamiętam, że miał w swojej palecie kolorów odpowiedni odcień dla mojej skóry (miałam chyba 40). Podobało mi się w nim to, że nie zatykał porów, miał fajną konsystencję, ale szybko się po nim świeciłam ;/ No i tworzył smugi. Jest więcej innych podkładów godnych polecenia.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 5?

Ultra lekki,matujacy i tyle..

Niezwykle lekki nie zatyka porow,skora oddycha ale to jedyna zaleta,dobry tylko i wylacznie dla bardzo mlodej cery.Podkrela wszystkie niedoskonalosci(wypryski,rozszerzone pory,ew zmarszczki itd).Generalnie nadaje sie tylko jako leciutki,delikatny podklad matujacy idealny na lato

Używam tego produktu od:1.5 roku

Ja go lubię :)

Przypadł mi do gustu ten podkład, pierwszy raz go użyłam 4 lata temu i od tamtej pory jest zawsze u mnie w kosmetyczce. Najbardziej nadaje się on wiosnę/lato kiedy dni są już ciepłe i nie warto męczyć twarz ciężkimi podkładami. Mam bardzo jasny odcień z wersji amerykańskiej, idealnie stapia się z cerą, nie powoduje podrażnień, nie uwydatnia suchych skórek, matuje na długi czas i nadaje ładny wyrównany koloryt cery. Nie kryje może specjalnie ale od czego są korektory ;) Jedynym jego największym minusem jest to, że znikł już chyba całkowicie z półek sklepowych w Polsce. Na szczęście jest jeszcze allegro, ale ciężko go złapać, dlatego zaznaczyłam że nie wiem czy go kupię :)
Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: hmm.. z 7?

Czuć go na buzi

Miałam kolor Sand.

Plusy:
+ kolor,
+ konsystencja, łatwo się rozprowadza na buzi, nie robi smug,
+ cena.

Minusy:
- nie kryje mocno ale mimo to jest widoczny na buzi,
- cały dzień czuje się go na twarzy,
- bardzo mocno wyświeca buzię,
- nie jest trwały - spływa z buzi, waży się,
- dla niedotykalskich, częste trzymanie dłoni na buzi może skończyć się ścieraniem podkładu w tych miejscach i jasnymi plamami,
- zapycha pory,
- 7 substancji toksycznych w składzie,
- ciemnieje,
- brudzi ubrania,
- uboga paleta kolorów.

Myślałam, że skoro podkład składa się w 50% z wody będzie ultralekki ale tak nie jest, cały dzień czuje się go na twarzy. Jest nietrwały i buzia się po nim świeci. Nie robi topornego efektu maski ale tez nie jest niewidoczny.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: testowałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno (nie całe)

Dobry

Ja uzywam tego bardziej jako korektora (nigdy nei uzylem na cala twarz) i jest od bardzo fajny- niewidoczny na twarzy. Moim zdaniem jeden z lepszych dostępnych na rynku.Ma postac gestedo kremu i dosc dobrze kryje (nie tak dobrze jak korektor)
Do mojego kolorytu cery najlepszy jest odcien 30 sand jest prawie identyczny z moja skora. Nie sadze zeby zostal wycofany poniewaz na officialniej polskiej stronie jest on wymieniony razem z opisem i cena wiec pewnie jest on poprostu trudno dostępny. Jednak jak jak potrzasne opakowaniem slysze wode co dosyc mnie niepokojące .
Używam tego produktu od:dawna

ok

Nie wytrzymal proby czasu i... juz po 2-3 miesiacach mial niejednolita konsystencje, leciala z niego praktycznie woda... oprocz tego dobrze kryl, jednak nie tworzyl efektu maski i matowal. Jednak nie kupie go ponownie ze wzgledu na to ze juz go chyba nie ma, a poza tym nie zuzyje go przeciez w 2 miesiace!

Używam tego produktu od: rok temu uzywalam przez 2 miesiace:)
Ilość zużytych opakowań: pol? a moze nawet nie...

Lekki i tyle.

Podkład bardzo lekki, trochę za wodnisty... ma się wrażenie że działa tu zasada jak z olejem i wodą ;) Na lato świetny, bo nie tworzy maski i szybko się rozprowadza.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Nie dla mnie...

Muszę przyznać, że początkowo byłam nim zachwycona. Lekki, o kremowej konsystencji, dodatkowo dający uczucie nawilżenia. Dość dobrze stapiał się ze skórą. Nie zastygał zbyt szybko, zatem można było z nim popracować. Zdarzało mu się podkreślać suche skórki czy inne niedoskonałości, jednak zależało to od ogólnej kondycji cery. Niestety, w moim przypadku silnie zapychał pory. Odcienie niezbyt przypadły mi do gustu: 20 Cameo był za jasny, a 25 Perfect Beige za ciemny.

Ilość zużytych opakowań: 2: 20 Cameo, 25 Perfect Beige

Może być

Miałam ten podkład dawno temu(może 2 lata temu)
moja cera była wtedy troszkę bardziej problemowa ale nie aż tak bardzo żeby mówić że miałam z nią jakieś kłopoty(po prostu młodzieńczy trądzik tu i ówdzie)
kupiłam go zachęcona reklamą, składem i oczywiście opisywanymi właściwościami...ale troszkę się zawiodłam...właściwie to wtedy mi się spodobał wydawał mi się naprawdę lekki i ładnie wyglądający na buzi i może to i prawda...ale jak przypomne sobie ile razy musialam poprawiac makijaz to az mnie ciarki przechodza;P
twarz szybko zaczyna sie po nim blyszczec...nie kryje zbyt mocno....i zauwazylam ze daje dziwny rozowy odcien (zalezy w jakim jestesmy swietle)
Nie polecam go na pewno dla pan ktore chca silnego efektu kryjacego i matujacego i dla tych ktore chca aby podklad utrzymywal sie bardzo dlugo!!
dodam jeszcze ze bez pudru przynajmniej malej jego ilosci ten podklad w ogole sie nie spisuje...
polecam ten fluid dziewczynom z malo problematyczna cera i raczej mlodym (14-16 lat) bo mysle ze juz w nieco starszym wieku jednak ten podklad nie spelni naszych oczekiwan;)
cena przystepna;)Dawno temu jedno opakowanie pamiętam że był średnio wydajny

na lato

Kolejny gorący sezon, i kolejny raz wracam do tego podkładu ;) bo jest najlepszy. Nie idealny, ale bije na głowę wszystkie inne jakich używałam.
Jest lekki, jasny (świetnie dopasowuje się do jasnej karnacji), nie zapycha. Dobrze się rozprowadza, daje naturalny, delikatny efekt, rozświetla cerę i dodaje świeżości. Minusem jest to, że nie matuje, ale trudno, i na to są sposoby ;) Na lato, jako lekki podkład wyrównujący koloryt - najlepszy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Godny polecenia

Na wstępie bardzo ciężko kupić ten podkładzik jest na allegro a mi się udało kupić ostatni( nr. 40 ) w małej drogerii.Nie wiem czy on nie jest wycofywany a szkoda by było.
Podkład przeznaczony dla osób młodych z problemami skórnymi, ja nie jestem już młoda ale mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Szukałam więc czegoś fajnego na lato i w wirze zakupów kupiłam wraz z innymi podkładzikami ( jeden podkład to za mało ) i to cudeńko więc:
+ leciutki super na lato
+ ładny kolorek
+ przystępna cena
+ buzia po nim jest rozświetlona , wypoczęta
+ nie zapycha

- słabo matuje ( góra 2 godzinki )
- ciężko go dostać

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:trochę

a ja lubię

Moim zdaniem podkład przyjemny. Kupiłam go w lecie, wiec wtedy skóra była opalona, a wyprysków tyle co nic. Pamiętam, że podobał mi się, ponieważ wyrównywał koloryt skóry, jednak robił to lepiej niż takie zwykłe wyrównywacze kolorytu ;) mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Przede wszystkim nie widać go na twarzy a i rozprowadza się przyjemnie. Po rozprowadzeniu miałam uczucie jakbym w twarz wklepała wodę ( taki delikatny, lekki i rzadki ). Dla mnie to plus. Ogólnie fajny podkładzik dla mało wymagających osób, ponieważ nie matuje dobrze i z kryciem też tak sobie. Jednak na lato w sam raz.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/3