Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany rozświetlający (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany rozświetlający (stara wersja)

Delikatny puder prasowany rozświetlający o jedwabistej konsystencji z drobinkami perły i specjalnymi pigmentami. Odbija światło redukując cienie widoczne jako zmarszczki. Rozświetla cerę i nadaje jej ładny koloryt. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

Cena: 4,99zł / 13g

mieszane uczucia,ale ma to COŚ

mam tak mieszane uczucia odnośnie tego pudru że nie wiem jak sklepać tą recenzję. Za 4,99 zł jest niezły, ale widzę w nim niestety sporo minusów.
Stosuję ten puder (kolor chyba 102, drugi z czterech kolorów, w sklepowym świetle ładnie mienił się na złoto), po nałożeniu pudru w kamieniu sephora (kolor ciemniejszy).
Niestety puder ten strasznie się sypie przy nakładaniu pędzlem - jak mąka , efektem czego są zawsze upaskudzone ubrania!! Efekt rozświetlenia taki sobie (może zalezy to od dobranego koloru), widzę te złote drobinki tylko przy lampce skierowanej na twarz... :( A może dlatego że bardzo ostrożnie go nakładam i niewiele bo boję sie żeby nie przesadzić i strasznie sie sypie......) Po nałożeniu czułam się jak mumia, strasznie naciągnął mi cerę ale z czasem to ustapiło (przy nałożeniu czułam jakbym nakładała puder w kamieniu znany wszystkim Constance Carroll, który z twarzy robił maskę - tragedia!!!!!!!)
Ale jednak jest cos w nim co sprawia że chyba skusze się na zakup jeszcze jednego innego kolorku. Jakoś tak twarz inaczej wygląda.... Pewnie kupię jeszcze inny kolor z tej serii......
Daję 2,5 gwiazdKi, bliżej jednak trzech bo, za tą cenę można poeksperymentować!!! No i jednak ma to coś!!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jestem przy pierwszym.

najlepszy!!!

Uwielbiam wszelkiego rodzaju rozświetlacze i dlatego zdecydowałam się na ten puderek. Głównie tez ze wzgledu na miłe doświadczenie z pudrem w kulkach tej firmy. Ale wracając do tego pudru,efekt po nałozeniu jest niesamowity.Pięknie rozświetlone policzki,mam wrazenie ze nawet nawilza.Przyjemnie i miękko się go naklada. Polecam!!

Używam tego produktu od:około miesiąca

Super!

Największy plus - maleńkie, nienachalne drobinki i jedwabista konsystencja :)
Świetnie się rozprowadza, ładnie rozświetla. Można użyć na całą twarz i nie zapcha porów. Ja jednak najczęściej używam na kości policzkowe ;) Odcienie fajne - naturalne. Wzięłam najjaśniejszy i jest super. Nie ma efektu "córki młynarza" :D
Jestem bardzo zaskoczona jakością, bo miałam kiedyś ten drugi puder w kamieniu Sensique i był okropny ;) Ale ten jest świetny! Za 5zł na pewno warto :D

Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze.

fajniusi :*)

Świetny! ładnie rozswietla nadaje łatdy koloryt a nawet go wyrownuje jest jak delikatny podklad :) i za to go lubie. Uzywam jeszcze z korektorem i jestem bardzoo zadowollona Polecam ! a do tego jeszce ta cena

moze być, ale...

Kosmetyk jak na puder za 5 zł spisuje sie całkiem dobrze. Przede wszystkim ładnie rozświetla buzię maleńkimi drobinkami widocznymi w odpowiednim świetle, dzięki czemu nie błyszczę jak najprawdziwsza latarnia. Poza tym puder matuje, nie tworzac przy tym maski, stanowi fajne wykończenie makijazu. Ale...niestety nie matuje na tak długo jakbyn tego chciała, w zasadzie juz po godzinie zaczynam sie nieestetycznie swiecić. Poza tym puder podkreśla drobne zmarszczki mimiczne, a wg producenta miało byc wprost przeciwnie; miał je maskować :( Niemniej za te pieniądze puder jest całkiem niezły.

pozytywny szok =)

na poczatku sceptycznie podeszlam do pudru za niecale 5zl, jednak wyprobowalam go na lapce, efekt bardzo mi sie spodobal i sobie strzelilam :P nie zaluje wcale a wcale, bo jest naprawde rewelacyjny! Pierwszy puder rozswietlajacy w kamieniu, ktorego drobinki nie sa wielkosci pokaznego brokatu. Sa malutkie i dyskretnie polyskuja w slonku :) do tego puderek bardzo ladnie wygladza cere i nie podkresla wysuszonych skorek, co bylo dla mnie zmora we wszystkich innych pudrach. Przeszlam juz przez wiele kamieniowcow srednio i wyzszopolkowych firm, jak np manhattan, astor, rimmel, l'oreal, lancome czy estee lauder, jednak ten wydaje mi sie naprawde najlepszy!!! aha, no i co najwazniejsze nie mam na niego uczulenia, co czesto mialo miejsce przy innych pudrach oraz nie wysusza mi i tak suchutkiej skory :) cena taka, ze sie usmiac mozna :D naprawde polecam z calego serca :D