AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

Krem-żel do mycia twarzy stworzono z myślą o skórze nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień, podatnej na przesuszanie i źle tolerującej typowe kosmetyki. Preparat dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie działa łagodząco. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Łagodna formuła produktu została pozbawiona wszelkich substancji drażniących, nie zawiera alergenów, parabenów, barwników ani kompozycji zapachowej, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Bogaty w kwas glicyryzynowy ekstrakt z lukrecji oraz alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia, przywracając skórze komfort. Baza myjąca bez dodatku mydła zawiera naturalne oleje, dzięki czemu nie narusza hydrolipidowej bariery ochronnej naskórka Zawarte w żelu cenne związki lipidowe zapobiegają przesuszeniu skóry, intensywnie ją regenerują i chronią.

Ok!

Zapachy prawie nie ma.
Super oczyszcza (zewnętrznie, bo wewnętrznie jeszcze żaden preparat mnie nie oczyścił :/).
Nie piecze gdy dostanie się do oczu.
Wydajny.
Pieni się dopiero po użyciu szczoteczki do mycia twarzy.
Nie drogi.

Rewelka!!!

Kosmetyk jest genialny,jak na razie najlepszy z tej kategorii.
-łagodny,nie podraznia oczu(otworzyłam kiedyś przy myciu,dziecko zaczeło mi płakac-nie szczypało nic a nic);
-uczucie czystości beż śćiągania i przesuszania cery:
-bardzo dobrze radzi sobie z makijazem-nigdy nie musiałam "domywac" tuszu;
-nie pieni sie prawie wcale(dla mnie to +);
-konsystencja-nawet ok,rzadka ale mi pasuje-wydajność standardowa,niewiele trzeba zeby umyć całą bużkę;
-cena śmieszna
napewno o czymś zapomniałam ale ogólnie kosmetyk używam i nie mam zamiaru zmieniać na inny,spełnia moje oczekiwania w 100%.Kupiony zupełnie przez przypadek zostanie stałym gościem na półce

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:125ml

Rewelacja!

Do tej pory testowałam już wiele żeli do twarzy, kilka z nich było ok, ale dopiero ten jest bez wad!!
Dla mnie najlepszy i już nigdy się z nim nie rozstanę.

Zalety:
- cudowna konsystencja, jak mleczko
- bezzapachowy
- nie podrażnia nic a nic
- nie wysusza, a wręcz nawilża!!! Nie muszę smarować od razu po umyciu buzi kremem.
- odpowiedni również do cery mieszanej i trądzikowej (szczerze mówiąc to nawet zauważyłam poprawę cery i mniej się przetłuszcza)
- bardzo dokładnie zmywa makijaż, nawet mocny podkład Revlona i tusz do rzęs( nie podrażnia oczu)
- tani
- nie mam po nim odstających skórek

Wady:
- trochę mało wydajny, ale mi to nie przeszkadza :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

wymienię wady

1. "Krem" to dla niego dobra nazwa. Nie pieni się i to chyba jego najwieksza wada. (chociaż z drugiej strony nie zostawia skóry suchej- i co ważne nawet po nałożeniu kremu nie ma się wrażenia nadmiaru chemii na twarzy :) )

2. Ma bardzo rzadką konsystencję -przez to łatwo wylać go za dużo i bardzo trudno wpakować nadmiar z powrotem do opakowania -bo przelewa sie przez palce :/

3. Po pół roku używnia nie widzę poprawy stanu skóry ( tak jak dawniej- przy używaniu żelu do mycia twarzy Garnier -używam jednoczesnie regularnie kremu na noc i na dzień)...ale dodam, że moja cera od początku używania AA Help była w dobrym stanie.

Wystawiam ocenę "bardzo dobry" za to, że rzeczywiście ani razu nie podrażnił ani nie wysuszył skóry. Jest bardzo delikatny i inny niż toporne żele do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

super

Super produkt. Nie podraznia oczu, oczyszcza i lagodzi podraznienia, usuwa makijaz.Po umyciu skora nie jest sciagnieta co zdazylo mi sie po uzyciu innych tego typu produktow.Faktycznie nadaje sie dla alergikowi. Goraco polecam.Jak dla mnie jest najlepszy a uzywalam juz rozmaitych. Super jakosc za przystepna cene.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

jeden z lepszych

Nie wysusza skóry,choć mam wrażenie,że nie średnio oczyszcza...bardzo łagodny-rzeczywiscie nie podraznia oczu.Uwielbiam jego zapach-mnie on kojarzy się z jakimś czekoladowo-orzechowym likierem ;) Dość wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Najlepszy jaki dotąd miałam

Jest to najlepszy specyfik do mycia twarzy jaki dotąd mialam. Konsystencja bardzo delikatna. Najwazniejsze to to, że nie podraznia i nie wysusza mojej cery. Jak na razie jestem mu wierna:) Cena optymalna, wydajnosc standardowa. Polecam:)

KWC

Zacznę od tego, że jestem osobą o bardzo wymagającej skórze, skłonnej do podrażnień i alergii. To jeden z nielicznych kosmetyków przeciwko którym moja skóra się nie buntuje :) Ma bardzo miłą kremową konsystencje. Trochę się bałam, że nie poradzi sobie z makijażem, więc postanowiłam zrobić test :) nałożyłam na gąbeczke troche podkładu, a następnie wypłukałam ją w kremie-żelu AA - podkład zniknął bez śladu (dadam jeszcze, że eksperymentowałam w ten sposób z innymi żelami i efekt nigdy nie był tak dobry!). To bardzo delikatny i bezzapachowy kosmetyk, koi podrażnienia, radzi sobie z makijażem (nawet oczu) no i jest dość wydajny, mam drugie opakowanie od jakiś 6 miesięcy, choć muszę przyznać, ze od czasu do czasu "zdradzam " go z innym żelem, czego później bardzo żałuję. Dla mnie KWC.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 2

Chyba na nim poprzestanę.. po moich wszystkich eksperymentach z rozmaitymi specyfikami do mycia twarzy.. Mam skórę bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień, wręcz alergiczną. Może nie jest idealny- po umyciu mam wrażenie ściągniętej skóry i czasem jakby przesuszał (a może to nie jego wina?), ale z pewnością nigdy po nim nie wyskoczyła mi niespodzianka. Nie zapycha, nie uczula. W dodatku dobrze zmywa makijaż. Ogólnie polecam dla bardzo wymagających cer :). Mnie nie zaszkodził, a nawet pomógł- a to najważniejsze.

Jestem zadowolona

Mam trudną w pielęgnacji cerę. Jest delikatna, z rozszerzonymi naczynkami, skłonna do podrażnień.
Do jej zmywania ostatnimi czasy właściwie stosowałam wymiennie Young&Unique Erisa oraz Żelu-kremu z granulkami Nivei. Teraz używam Oceanic.
Moim zdaniem wszystkie te produkty są podobnej jakości.
Z tym, że Oceanica wystarcza naprawdę mała kropla aby umyć całą buzię. Jest bardzo delikatny i "miękki" w użyciu.
Oczywiście po myciu nie obędzie się bez toniku i kremu

Używam tego produktu od:

KWC

Jeśli KWC to czemu tylko 4 gwiazdki? Dlatego, że emulsja do mycia ciała z serii Help ma identyczny skład jak Krem-żel do mycia twarzy - czyli nie opłaca się go kupować, lepiej kupić emulsję do ciała.
Jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, praktycznie bezzapachowy. Wystarczy mała ilość do umycia całej twarzy, ale jest bardzo leisty, więc trzeba nauczyć się go dozować. Trochę za dużo wycieka go z opakowania, dlatego jest mało wydajny. Nie ściąga skóry, dobrze ją oczyszcza.
Nie podrażnia oczu i bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu - zarówno podkładu Colorstay Revlona i tuszu do rzęs.

*****

poleciła mi go pani dermatolog, myśle że pomógł na moje problemy skórne. buźka po umyciu nie była sucha, zmywał dość dobrze makijarz. teraz używam żelu z tej serii do mycia twarzy-polecam!!!