AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

Krem-żel do mycia twarzy stworzono z myślą o skórze nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień, podatnej na przesuszanie i źle tolerującej typowe kosmetyki. Preparat dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie działa łagodząco. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Łagodna formuła produktu została pozbawiona wszelkich substancji drażniących, nie zawiera alergenów, parabenów, barwników ani kompozycji zapachowej, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Bogaty w kwas glicyryzynowy ekstrakt z lukrecji oraz alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia, przywracając skórze komfort. Baza myjąca bez dodatku mydła zawiera naturalne oleje, dzięki czemu nie narusza hydrolipidowej bariery ochronnej naskórka Zawarte w żelu cenne związki lipidowe zapobiegają przesuszeniu skóry, intensywnie ją regenerują i chronią.

Bardzo dobry.

Nie wiem do końca jaką mam cerę, ale ten żel bardzo dobrze sobie z nią radzi razem z tonikiem z tej serii i kremem nawilżającym za AA tylko że do cery atopowej.

+oczyszcza
+pielęgnuje
+nie podrażnia
+jest wydajny

- jest dość rzadki, spływa z palców, ale mi to jakoś strasznie nie przeszkadza :)

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

CUDOWNY!!!

Najlepszy produkt do mycia twarzy i to chyba każdej !
Konsystencja bardzo dobra ani za rzadka a ni za gęsta. Świetnie rozprowadza sie po twarzy i bardzo dobrze zmywa makijaż -nic nie pozostaje nawet resztki tuszu nie maja z nim szans :) Zapach -hmm wlasciwie go nie ma alnbo jesli jest to taki delikatny ze chcialoby sie malowac i zmywac,malowac i zmywac itd..JEST bardzo wydajny no i ta cena!!
Skóra po nim jest cudownie gładka i nabiera slicznego odcienia a wszelkie niedoskonalosci znikaja na zawsze!!
W połaczeniu z kremem Nuxe Nirva mozna sie dorobic cery gwiazdy filmowej!! i to bez retuszu :D

Bardzo dobry.

Łagodzi zmiany skórne w przypadku cery atopowej, przy tym nawilża i dobrze działa nawet, jeśli są skłonności do zaskórników i wyprysków. Szkoda tylko, że ma tak małą pojemność za średnią cenę - szybko się kończy.

Używam tego produktu od: pół roku temu

ŚWIETNY !!

Może panie które używały tego kosmetyku i dały te okropne oceny niedokładnie go zmywały albo używały go w parze z jakimiś wysuszającymi produktami?

W każdym razie według mnie:

+swietne i szybkie oczyszczenie twarzy z makijażu
+wielka wydajność
+mała cena
+nie uczula

-nie ma

Bardzo mi sie podoba. Już nie używam mleczek czy toników ponieważ spełnił moje wszelkie oczekiwania!

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Ani to krem, ani też żel

Po lecie i innym kosmetyku do oczyszczania twarzy moja cera była przesuszona i zaczerwieniona. W drogerii polecono mi AA Help. Uratował mi buzię krótko mówiąc.
Zacznę może od zalet tego kosmetyku. Jest bezzapachowy, dobrze oczyszcza twarz (z makijażem radzi sobie bardzo dobrze; wodoodpornego tuszu nie zmywa, ale nie jest od tego). Ponadto nie zapycha i nie przesusza (a właściwie to trochę nawilża). Jest wydajny i niedrogi.
Niestety ma koszmarną w prost konsystencję. Żelu nijak nie przypomina, kremu zresztą też nie. Jest bardzo rzadki. I to właśnie jego największy minus.
Nie wiem czy kupie ponownie, bo konsystencja śni mi się po nocach.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

dobry żel

Dobry żel do demakijażu po prysznicem, nie podrażnia suchej skóry i przede wszystkim można nim normalnie zmywać oczy i ot jest jego największy plus. Jakoś super wodoodpornego tuszu nie zmywa, ale zawsze poprawiam mleczkiem i tak. Polecam!

kosmetyk na 4 z plusem

Kosmetyk ma wiele zalet- oczyszcza i nie podrażnia mojej twarzy, jest delikatny, po jego użyciu nie mam uczucia ściągniętej czy suchej skóry. Jak dla mnie, ma tylko jedną wadę, a mianowicie- konsystencja! Jest rzadki, mimo tego wydajny.

Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Nawet niezły, ale...

W sumie nie wiem co mam myśleć o tym żelu... Dostałam go w prezencie, więc wypadało użyć.

Plusy:

+ nie podrażnia, jest bardzo delikatny
+ nie wysusza, nie czułam ściągnięcia skóry po użyciu, co jest moją zmorą po innych żelach, nawet przeznaczonych do wrażliwej cery
+ zapach- neutralny i niedrażniący

-/+ na początku mnie zapchał (choć to mogła być wina innego kosmetyku), ale po jakimś czasie było lepiej, tym bardziej jeśli traktowałam użycie go jako kolejny krok w oczyszczaniu twarzy

Minusy:
- nie zauważyłam szczególnego wyciszenia, złagodzenia zaczerwienionej skóry

Może do niego wrócę, jak nie znajdę niczego lepszego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Konsystencja na wielki minus

Najbardziej w tym kosmetyku drażniła mnie jego konsystencja - niesamowicie rzadka, przelewająca się przez palce. Do żelu-kremu było jej naprawdę daleko. Innych poważnych wad nie zauważyłam, ale mimo to nie zachwyciłam się nim. Żel jest szalenie delikatny, nie podrażniał mojej suchej, wrażliwej i atopowej skóry. Był bezzapachowy, nie pienił się, nie wysuszał, i to uważam za plus. Dość dobrze oczyszczał, ale nie odczuwałam w 100% komfortu po jego użyciu. Był całkiem wydajny.
Nie kupię go ponownie, bo nie lubię rzadkich kosmetyków do oczyszczania twarzy.

Czas używania produktu: kilka miesięcy

Hmmm...

Nie wiem sama co mam napisać o tym żelu, z jednej strony jest delikatny i nie powoduje pieczenia ani ściągnięcia skóry, ale z drugiej bardzo słabo usuwa z twarzy wszelkiego rodzaju kosmetyki. Dla mnie jest mało wydajny, bo musiałam użyć naprawdę dużą ilość aby poczuć, że moja skóra jest czysta. Natomiast mojej mamie bardzo przypadł do gustu.

Dobry

Faktycznie nie podrażnia, ale czy łagodzi to nie jestem pewna. Nie pachnie, nie pieni się, nie nawilża i niezbyt dobrze oczyszcza moim zdaniem. Ale za to naprawdę dobrze zmywa makijaż i jest delikatny. Polecam, jeśli ktoś ma idealna cerę : )

Ilość zużytych opakowań: 1/3

godny polecenia

W mojej ocenie bardzo dobry preparat, sprawdza się w przypadku mojej bardzo wrażliwej, mieszanej skóry.
zalety:
- skutecznie oczyszcza,
- nie powoduje żadnych podrażnień, wręcz "wycisza" skórę podrażnioną,
- nie podrażnia oczów,
- przyjemna konsystencja,
- estetyczne opakowanie,
- cena.
wady:
według mnie brak, może mógłby mieć trochę większą pojemność

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam, ale dużo