Ziaja, Oliwkowa, Krem oliwkowy `Lekka formuła` (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Krem oliwkowy `Lekka formuła` (stara wersja)

Aktywny krem z olejem z oliwek i masłem Shea do intensywnej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Odżywia oraz wyraźnie przyspiesza odnowę naskórka. Przywraca skórze prawidłowy poziom nawilżenia. Doskonale uelastycznia, zapewnia skórze delikatność i długotrwałe ukojenie. Może być stosowany w każdym wieku. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Substancje aktywne: gliceryna, masło shea, olej z oliwek. Polecany pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry bardzo przesuszonej.

zdecydowanie polecam

Kremu uzywam od bardzo długiego czasu.
Pachnie pięknie i delikatnie, dobrze się nakłada, dobrze nawilża. Cena także przystępna.

Zdecydowanie polecam i na pewno będę uzywać jeszcze długo :)

Używam tego produktu od: 4 lata

doskonale koi i nawilża

to stanowczo jeden z moich ulubionych kremów ziaja

plusy
+ za dobre nawilżenie
+ za ochronę przed ekstremalnymi temperaturami ( w upały i mrozy)
+ wsmarowany w łokcie sprawia, że stają się mniej szorstkie
+ koi podrażnienia
+ ładnie się wchłania
+ idealny dla skóry atopowej, ze skłonnością do alergii

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka pudełeczek

po prostu ZIAJA

Jak zawsze o Ziaji, w samych superlatywach :)
Cudownie nawilża, odżywia, ładnie się wchłania, pięknie pachnie.
Ech, gdybym mogła używałabym wszystkich ich kremów, balsamów, emulsji, masełek... :D
Moja skóra kocha Ziaję, mój nos zresztą też ;)
Kolejny produkt bez wad.

Używam tego produktu od: bardzo, bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 4

fajny

krem, moim zdaniem, nadaje się zarówno dla osób o cerze tłustej (moja mama, posiadaczka takiej właśnie, bardzo go chwali), jak i dla skóry suchej (co akurat wnioskuję na podstawie osobistych doświadczeń :)).

- ma słaby, niedrażniący zapach; nie szczypie w oczy
- jest bardzo lekki, choć po nałożeniu zbyt dużej warstwy robią się grudki i krem nie chce się już wchłaniać, pomimo pozostawienia go na dłuższy czas na twarzy
- fajnie nawilża i efekt ten nie znika po krótkiej chwili, a utrzymuje się jakiś czas
- nałożony w średniej ilości nie pozostawia tłustego filmu
- jest średnio wydajny - nie znika po kilku użyciach, ale też nie starcza na bardzo długo, co biorąc pod uwgę jego cenę chyba nie powinno stanowić problemu

fajnie się go używa naprzemiennie z innymi kremami do twarzy, bo jednak wydaje mi się, że bardzo suchej skórze w pojedynkę nie dałby rady.

Używam tego produktu od: nieco ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 \'słoiczki\'

uratował moją skórę nie raz

kremu używam na dzień, pod makijaż, czasem na noc, ze względu na to, że moja skóra jest bardzo sucha.
+dobrze nawilża moją skórę
+ładnie ją wygładza
+nie zapycha
+dobrze się wchłania, moja skóra go po prostu zjada:)
+nie uczula mnie
+jest tani
+dostępny
+wydajny

+/- zapach, mnie osobiście nie przeszkadza, ale wiem, że wiele osób drażni

-czasami pozostawia lekko świecącą się skórę

Jak dla mnie świetny

Krem kupiłam skuszona atrakcyjną ceną (w promocji w Rosmannie za 4,99/200ml) . Od dawna korzystam z kosmetyków firmy Ziaja, ponieważ są tanie i bardzo dobre. Ten także mnie nie zawiódł. Jako posiadaczka cery delikatnie trądzikowej, ale zarazem przesuszonej nigdy nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu, aż do teraz. Krem intensywnie nawilża, wygładza skórę i poprawia koloryt, ale jednocześnie nie "zapycha" jak większość nawilżaczy.
Jedynym minusem jest długie wchłanianie za które odejmuje pół gwiazdki. Jako, że kremuje się na noc, nie przeszkadza mi to tak bardzo, jednak dla niektórych może to być uciążliwe.
Za tą cenę i jakość zdecydowanie uważam go za mój KWC ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (200 ml) jeszcze w trakcie użytkowania

Niezły.

Na początek zaznaczam, że kremu używałam do ciała, nie do twarzy.
Stosunek ceny do pojemności przy dużym opakowaniu ok.
Jeśli chodzi o samo działanie, to nie mam mu nic do zarzucenia. Nawilża bardzo przyzwoicie, skóra w trakcie używania kremu jest miękka i jakby odżywiona.
Natomiast jeśli chodzi o komfort użytkowania, jest już trochę gorzej.
Krem jest za "tępy". Mimo dość tłustej konsystencji trzeba nałożyć go sporo, bo nie specjalnie daje się dokładnie wsmarować. Przez to wydajność jest nienajlepsza.
Zapach charakterystyczny, mnie osobiście się nie podoba.

Ciężki, chociaż lekki

Miałam nadzieję, że Ziaja Oliwkowa jest lżejsza od kremu kakaowego. Niby jest, ale nie jest... ;)

Kupiłam go w momencie, gdy miałam bardzo suchą skórę. Rzeczywiście, produkt mocno nawilża. Jednak szybko stwierdziłam, że moja cera świeci się jak księżyc w pełni. Nakładałam go więc na chwilę, a potem ścierałam, też trochę bez sensu... Pod ewentualny makijaż też byłby za ciężki.

Krem jest niesamowicie wydajny, ma wygodne opakownaie, zapach - charakterystyczny, dość chemiczny. Używam go teraz na noc, nie tylko na skórę twarzy. Dobrze się sprawdził nad morzem, po opalaniu ;)

Mam jeszcze 1/3 małego opakowania i pewnie będę ją zużywać jeszcze długo. Dla osób z bardzo suchą skórą produkt jak znalazł, ja jednak szukam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

świetny

To był strzał w dziesiątkę!
+dobrze nawilża
+doskonały pod makijarz
+wydajny
+lekki
+nie obciąża skóry
+przystępna cena

- skóra się po nim trochę świeci

Polecam ;)

Używam tego produktu od: roku+
Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobry krem nawilżający, w przystępnej cenie

Ma wiele zalet, bo jest:

+baaaaardzo wydajny
+poręczne małe opakowanie
+świetnie nawilżenie
+jest lekki
+można stosować pod makijaż

Jedynym minusem jest to, że skóra po nim się świeci.

Używam tego produktu od: rok

Super!

Długo nie mogłam trafić na dobry krem do twarzy - tani, a dobrze nawilżający, nadający się pod makijaż i nie zapychający.
Ma konsystencję podobną do kremu nivea, nie jest bardzo płynny, ale świetnie się rozsmarowuje, nie trzeba ciągnąć skóry żeby pokryć ją kremem. Wchłania się chwilę, ale nadaje się pod makijaż, bo skóra się nie świeci. Doskonale nawilża, wreszcie nie mam ściągniętej skóry gdy rano umyję twarz. Ładnie pachnie, ma delikatny zapach i jego największą zaletą jest cena - kupiłam opakowanie 200 ml za niecałe 8 zł w Rossmannie, a małe, 50 ml, kosztowały niecałe 3 zł :) Jestem nim zachwycona, w szczególności, że jest odpowiedni dla wszystkich.

Fajnie nawilża, ale...

Moja cera należy do suchych, albo nawet bardzo suchych. Ten oliwkowy krem całkiem fajnie nawilża, ale...
Mimo napisu "lekka formuła" dla mnie jest strasznie ciężki. Wcześniej stosowałam masło kakaowe, ale akurat kiedy robiłam zakupy nie było go w sklepie. Skusiłam się na oliwkę i trochę żałuje, bo chyba będę się z nią męczyć przez rok :)
Mogę stosować tylko na noc, bo w dzień świecę się lepiej niż słońce :D (mimo mojej suchej skóry)

Podsumowanie

Plusy:
- cena
- dostępność
- fajne nawilżenie

Plus/minus
- wydajność (całkiem wydajny, ale jeżeli komuś nie podpasuje to ciągnie się w nieskończoność)

Minusy
- skóra się strasznie ŚWIECI

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania