AA, Help, Krem półtłusty

AA, Help, Krem półtłusty

Krem o bogatej konsystencji, odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową, zapewniając skórze długotrwałe uczucie komfortu. Zastosowana w kremie Cucurbityna działa łagodząco. Dzięki obecności skwalenu z oliwek i czynnika nawilżającego krem długotrwale natłuszcza skórę i zapobiega jej odwodnieniu, dając efekt wyraźnego wygładzenia. Olej z ogórecznika lekarskiego, zawierający 23% kwasu gamma-linolenowego redukuje przeznaskórkową utratę wody i zapobiega podrażnieniom skóry.

Nieszkodliwy

Mam też krem tłusty z tej serii, ale szczerze: nie widzę między nimi różnicy...
Neutralny zapach, pielęgnacja bez rewelacji. Może i zaraz po aplikacji skóra jest natłuszczona, odżywiona, ale efekt ten nie jest długofalowy.
Ot, taki kremik na srogie zimy, nieszkodliwy:)

Używam tego produktu od:2 m-cy

A co tam! 5 gwiazdek- cudowny

Ten krem to moje niespodziewane odkrycie sezonu. Szukałam niedrogiego kremu na zimową pogodę i kupiłam ten, ze względu na obiecaną przez producenta delikatność, antyalergiczność, no i oczywiście rzeczoną cenę. Od dawna nie kupiłam żadnego kremu do twarzy poza apteką, a ten nabyłam w drogerii. Mam cerę normalną (wcześniej mieszaną, teraz zdecydowanie bardziej przesuszoną), baaardzo delikatną, skłonną do podrażnień, naczynkową i z tendencją do wyprysków. Dla mnie ten krem ma same plusy, a dokładniej:
- spełnia swoje zadanie na mrozie, chroni, lekko natłuszcza,
- odżywia - planowałam stosować go tylko na zimowe wyjscia na spacery, aktalnie smaruję nim buzię kilka razy dziennie, nawet na podkład, jak wracam do domu,
- krem sie lekko świeci, wszak jest w końcu półtłusty,
- dla mnie nie pachnie, ma przyjemną, lekką konsystencję,
- używam go nawet na spękane dłonie i też nie szczypie, odżywia i natłuszcza,
- ma rewelacyjną cenę i jest bardzo wydajny.

Podsumowując: jesli chodzi o kremy półtłuste- dla mnie genialny kosmetyk!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

super!

chyba lepszego kremu nigdy nie miałam :)
- dobrze nawilża skórę
- nie pozostawia tłustej warstwy, bo szybko się wchłania
- nie ma drażniącego zapachu - w zasadzie taki neutralny
- nie wywołuje alergii, szczypania itp (po niektórych kremach szczypały mnie oczy..
- nadaje się pod makijaż

napewno kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: tygodnia

Najlepszy wybór

Pomimo,ze nie mam cery wrazliwej i alergicznej, ten krem swietnie sie u mnie sprawdza (az dziwi mnie, jak swietnie). Lato sie skonczylo, a ja, mimo codziennego stosowania kremow,jak Pan Bog przykazal, zaczelam miec podrazniona twarz i zaczerwienienia policzków w okolicy nosa... No wiec szukalam kremu odzywczego i nawilzajacego, bo w tym upartywalam przyczyne...Bezskutecznie. W koncu stwierdzilam,ze zakupie niezbyt drogi krem AA help, choc balam sie,ze to poprostu zwykly krem natluszczajacy (ktory moja mama - alergik do potęgi n-tej uzywa tonami) i... Pomogl:)
Blyskawicznie sie wchlonąl, jakby moja skora go "wypila" (swietne uczucie, jeszcze zaden krem,nawet najdrozszy, taku mnie nie dzialal). Nalozylam go wieczorem 2 razy, a rano... Ani sladu po zaczerwienieniach, skora w swietnym stanie,nawet koloryt wyrownany.
A wiec AA help polecam nie tylko dla alergików. Naprawde, jeszcze nie widzialam az takich zmian po zadnym kremie,ktorego uzywalam:)
Na lato zakupie napewno lzejsza wersje nawilzajaca.

Używam tego produktu od:1 miesiac

dobry

Kupiłam specjalnie na zimę i jest ok. Cudów nie czyni ale spełnia oczekiwania - chroni budzie przed zimnem, nawilża, wygładza.

Faktycznie bezzapachowy i bez żadnych zbędnych dodatków. Na pewno nie spowoduje zadnych podrażnień.
Bardzo dobry polski produkt w świetnej cenie. Lepszy od wielu droższych tego samego typu.

Szczerze polecam!Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:troche1

ukojenie dla cery

Mam cere tłusta ale wysuszoną na wiór przez kwasy i brevoxyl. Ten krem to ukojenie dla mojej cery. Jest tłusty ale po kilku minutach super sie wchłania dlatego tez nakładam dwie warstwy. Po uzyciu skóra nie jest napięta ani sucha. Dobry pod makijaż.Móglby bardziej nawilżać bo daje super efekt jedynie po uzyciu,ale jak narazie jest do jednyny krem który mnie nie zapchał,a co więcej załagodził pojedyncze wypryski.
Łagodzi zaczerwienienia na twarzy. Bezzapachowy-po posmarowaniu reki naparwde nie czuć ŻADNEGO zapachu.

Bardzo mi pomaga bo cera wyglądała strasznie,była mega wysuszona.

Używam tego produktu od: ok 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

balansuje moją cerę

Stosuję, ponieważ nie znalazłam jeszcze bardziej optymalnego kremy do mojej cery - mieszanej ze sporą skłonnością do przetłuszczania i przesuszania (!), jednym słowem odwodnionej. Do tego ze skłonnością do wyprysków.

Według mnie zapach jest zdecydowanie neutralny, na pewno nie śmierdzi. Dobrze nawilża, niweluje suche skórki. Nie pozostawia matu, ale to przecież krem półtłusty, ma za zadanie przede wszystkim odżywić cerę. Czasem kiedy bardzo nadwyrężam cerę w złych warunkach pogodowych lub testowaniem nowych kosmetyków, zdarzy się, że poszczypie przy nakładaniu, ale dosyć szybko mija. Przy drugim smarowaniu wszystko wraca do normy. Wydaje mi się, że nie zapycha (nie mam już kartonikowego opakowania, na którym był skład, nigdzie go teraz nie mogę znaleźć :/). Wydajny, starcza na 2-3 miesiące (używam tylko rano + akcje specjalne).

Na większe przesuszenia typu podrażnione i przesuszone skrzydełka nosa po katarze, niestety się nie sprawdza. Ale to zadanie dla jakiegoś poważnego natłuszczacza. :)

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

super

Do cery wymagającej ten krem jest idealny. To oczywiste, że kremy do tego typu skóry nie mają pięknych zapachów, ponieważ wszelkiego rodzaju dodatki zapachowe tylko ją podrażniają.
Moją cerę otoczył znakomitą ochroną, nie powodował przebarwień, świetnie się rozprowadza, dobrze się wchłania, pielęgnuje i odżywia. Suchą i szorstką skórę, piekącą przy byle potarciu czyni miękką i elastyczną.
Po nałożeniu na noc grubej warstwy rano moja skóra była w dotyku... normalna! Brak jakiegokolwiek dyskomfortu, suchości, pieczenia, łuszczenia.
Polecam cerom problematycznym!

Używam tego produktu od: niedawno przez dwa miesiące

Lubię

Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozsmarowywuje i dobrze nawilża. Używam go i na noc i na dzień, z tym, że na noc nakładam go bardzo obficie na najbardziej przesuszone miejsca. Rano skóra jest mięciutka. Pod makijaż nakładam cienką warstwę. Nie wiem czy skóra przez ten krem bardziej się świeci, bo zawsze muszę co jakiś czas matowić twarz pudrem niezależnie od kremu, więc nawet jeśli to nie przeszkadza mi to. Nie uczula mnie, mimo, że bezzapachowy to w kontakcie ze skórą jakiś tam zapach jest, ale raczej neutralny.
Cena przystępna, wydajny, proste ładne opakowanie.
Polecam.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ...

sympatyczny śmierdziuszek

Mam cerę tłustą w strefie T i suchą na policzkach, dlatego ten kremik stosuję tylko na policzki. W tych rejonach wchłania się idealnie, nie zostawia lepkiej i błyszczącej warstwy, zapobiega powstawaniom podrażnień i chroni przed mrozem. Na zimę polecam, w lato może być za ciężki. Plusem jest opakowanie w formie tubki - bardzo higieniczne.

Daję 4 gwiazdki, bo nie jestem w stanie ocenić jego wydajności, gdyż używam go tylko na policzki. Dodam też, że nie używam go codziennie a stosuję tylko w mroźne dni, gdyż kupiłam go jako krem ochronny.

nieporozumienie

Bardzo chciałabym go już skończyć, bo nie lubię pozbywać się kosmetyków w połowie opakowania.

Nie podrażnia - i to jego jedyny plus, jednak ważny, więc daję mu 2 gwiazdki, a nie jedną...

Nie nawilża, nie pomaga, nie chroni, nie kuruje. Miał być półtłusty, a jest całkowicie tłusty i totalnie lepki. A na dodatek śmierdzi!

Uwielbiam żel do mycia twarzy z tej serii AA help, ale ten krem to nieporozumienie.

śmierdziuch

Miałam nadzieję, ze to będzie idealny nawilżacz na noc dla mojej suchej skóry męczonej dodatkowo kwasami ale nic z tego.
Krem ma lekka konsystencję, za lekką. Kiepsko się rozsmarowuję, maże się po twarzy a jak już się wchłonie to zapominam, ze użyłam kremu...skóra domaga się dodatkowego nawilżania. Nawilża bardzo słabo, nie natłuszcza, rano skóra jest zdecydowanie niedostatecznie nawilżona.
Poza tym krem, który miał być bezzapachowy...śmierdzi, smrodek kojarzy mi się z wilgocią, jest bardzo nieprzyjemny.
Nie wiem jaka jest cena ponieważ krem miałam z wymiany. Jest wydajny. Opakowanie to tubka, poręczna, prosta.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania