NeoNail, Aurora Effect (Pyłek do paznokci)

NeoNail, Aurora Effect (Pyłek do paznokci)

To magiczny, niezwykle drobny pyłek, który w bardzo prosty i szybki sposób zmieni Twój klasyczny manicure w przepiękny efekt zorzy polarnej, z metaliczną, wręcz lustrzaną, odbijającą światło powierzchnią.
Ten metaliczny puder zmienia kolor stylizacji, w zależności od natężenia i kąta padania światła oraz koloru podkładu.
Pozwala uzyskać gładką, błyszczącą taflę. Wystarczy, że wetrzesz go w ulubiony kolor lakieru hybrydowego, żelu lub akrylu i możesz cieszyć się niezwykłym efektem. Pamiętaj jednak, że najmocniejszy, najbardziej widoczny efekt uzyskasz, stosując jako kolor bazowy - czarny lakier hybrydowy.
W ofercie dostępne są 4 różne kolory Aurora Effect.

ozdoby do paznokci

Pyłek tworzy bardzo fajny efekt na paznokciach. Najbardziej podoba mi się na czarnym lakierze.l, ale możemy go aplikować na jaki kolor chcemy. Ostatnio zaaplikowałam na morski lakier i efekt moim zdaniem był średni więc używam go głównie na czarnej bazie. Szybko się aplikuje, a podczas noszenia się nie ściera. Fajna alternatywa dla tych, którzy nie mają ręki do zdobień.

Świetny produkt.

Ten pyłek to alternatywa dla wszystkich skomplikowanych stylizacji paznokci. Nakładanie go wymaga wprawy, ale jest to dość prosty do opanowania zabieg. Pyłki są w paru wersjach kolorystycznych które nieco się od siebie różnią. Ja mam dwa pyłki o numerach 2 i 4. Jestem zachwycona efektem, łatwością aplikacji oraz tym, że współgrają idealnie z różnymi lakierami, nie koniecznie tej samej marki. Sprawdza mi się na sucho i na mokro. Najlepiej współgra z dry topem Neonail. Bardzo często są promocje na pyłki, wtedy można go kupić w śmiesznie niskiej cenie. Ja mam swoje opakowania już parę miesięcy, używam dość regularnie i nie zaobserwowałam by schodziły nadmiernie szybko. Powiedziałabym, że te produkty są bardzo wydajne. Myślę, że ten pyłek daje dużo lepsze efekty na ciemnych lakierach niż jasnych. Ale wszystko kwestią gustu.

Podoba mi się

Posiadam pylek no.04 , ma on zielono-niebieskie tony. Na czarnym jego kolor jestwyrazisty, wygląda jak robaczek . Natomiast na jasnycj kolorach też fajnie się mieni i daje lekką poswiate typu effektu muszelki.

Aplikacja: na top no wipe, czyli taki bez lepkiej warstwy (najlepiej użyć pacynki )

Przepiękny

Mam kilka odcieni tego pyłku, bo daje przepiękny efekt. Jest bardzo drobny i tworzy na paznokciach taflę mieniącą się w różnych kolorach. Najlepiej wygląda na czarnym lub ciemnym lakierze, jest super prosty do nakładania i wydajny. Nie wyciera się na brzegach a łatwo można nim odmienić prostą stylizację.

Świetny efekt

Daje piękny metaliczno-lustrzany blask, jak zorza polarna. Pod różnymi kątami mieni się w zupełnie innych kolorach. Łatwo się nakłada i nie wyciera podczas noszenia, trwałość oceniam na piątkę. Super i na jasnych i na ciemnych lakierach, chociaż efekt na jasnych jest dużo delikatniejszy.

Długo nie mogłam znaleźć podkładu ale się udało

Najpierw próbowałam na czarnej hybrydzie (trzy warswy, potem zmieszalysmy kolor z kameleonem ale to wciąż nie było to ostatecznie na ciemno niebieskim wpadającym w zieleń lakierze efekt mnie usatysfakcjonował

wolę efekt tafli

Mam numerek 01 i muszę przyznać, że nie przepadam za tym pyłkiem, nie daje efektu lustra/tafli. Zdecydowanie są widoczne drobinki, brokat.
Nie widać jak mienią się kolory czy żeby się zmieniały.