Ziaja, Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Ziaja, Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek oraz likwiduje uczucie szorstkości. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Przeznaczony dla skóry suchej i normalnej.

natłuszczające, regenerujące
zapachowa
w tubce
bogate
sucha, popękana
kremy do rąk

Koszmar

Podczas jednego z wyjazdów zapomniałam o zabraniu kremu do rąk, więc będąc w pierwszym lepszym sklepie kupiłam "cokolwiek". Nigdy nie było mi z kosmetykami Ziaji po drodze, ale uznałam, że to przecież tylko krem do rąk i nie musi być idealny. Ważne, żeby nawilżył/odżywił ręce po myciu i już. No i niestety, ale oliwkowy krem Ziaji nie poradził sobie z tym wyzwaniem. Nie chodzi nawet o to, jaki typ skóry mam i jakie zapotrzebowanie na nawilżenie. Ten krem nie robi absolutnie nic, poza pozostawianiem na chwilę jakiejś satynowej powłoki (przy czym ręce dalej są suche). Straszny bubel. Pierwszy raz spotkałam się z tak kiepskim kremem do rąk. Gdybym mogła, dałabym zero gwiazdek, bo na tyle zasługuje.

Przeciętny

Generalnie nie jest to super produkt. Zwykły krem do rąk, nic specjalnego. Ma bardzo ładny zapach, konsystencja jest bardzo wygodna, wolno się zużywa, trochę nawilża. Tak naprawdę to używam go dla własnej przyjemności i działa to bardziej psychicznie niż naprawdę, efektów nie widać.

Bez rewelacji

Zużyłam jedno opakowanie i nie widziałam jakiś spektakularnych efektów. Używałam go głównie zimą, no i owszem przynosił lekkie ukojenie ale nie polubiłam się z jego zapachem i konsystencją.

Bez szału

Krem do rąk Ziaja Oliwkowa, to krem, który wykorzystałam od początku do końca i po którym nie zauważyłam niczego.

Był to po prostu standardowy nawilżacz, który nie zregenerował suchej skóry dłoni, ale nawilżał ją na chwilę. Kilka minut po aplikacji i całkowitym wchłonięciu, mogłam aplikować go ponownie.

Wielkim minusem jest opakowanie, które 2 razy otworzyło mi się w torebce, a krem wydobył się na zewnątrz, przez co zrezygnowałam z noszenia kremu przy sobie.

Produkt nie jest gęsty i za to go lubię, pachnie normalnie, bez szału.

Wpływ na paznokcie jest wyraźnie widoczny

Niewiele kremów do rąk faktycznie wpływa na wzrost moich paznokci, jednak ten owszem. Fajny, lekki, szybko się wchłania. Bardzo ładny, przyjemny zapach. Minusem jest jego wydajność. Nie wiem czemu w porównaniu do innych kremów do rąk marki Ziaja ten jest w takim małym opakowaniu. Cena też na plus

Swietny

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu oliwkowego ziaja . Dostałam go w zestawie I krem do rąk sprawdził się na prawdę dobrze. Konsystencja lekko gęsta, zapach wyrazisty długo utrzymujący sie na skórze. Dłonie są nawilżone i odżywione po dłuższym stosowaniu kremu.

Rozczarowanie :(

Tak, jak ubóstwiam Ziaję i większość ich produktów, w tym słynny oliwkowy tłuścioszek, tak ten krem mnie rozczarował.
Kupiłam go na wyjeździe, gdy zapomniałam ulubionej Nivei. Jako że jestem alergiczką z AZS, nie chciałam eksperymentować z nieznanymi firmami i wybrałam Ziaję. Dostępny był tylko wariant oliwkowy (teraz już chyba wiem, dlaczego), kosztował 5 zł, więc kupiłam.
Tubka jest biała, miękka i poręczna. Krem bardzo ładnie, delikatnie pachnie i jest niesamowicie lekki-wchłania się od razu. Z jednej strony, jest to zaleta, ponieważ trudno funkcjonować, mając ręce oblepione tłustą mazią. Ale z drugiej...ten krem po 5 minutach od aplikacji znika. Moje dłonie są wymagające, zgadza się, ale na litość boską, nawet Glicea w jakiś sposób im pomagała! A ten krem nie robi absolutnie nic! Nie koi, nie nawilża, nie wygładza, zostawia jedynie ładny zapach, ale co mi po zapachu, jak dłonie wręcz błagają o ratunek i opatrunek? Nie uczula i sam nie przyczynia się do powstawania podrażnień, to jest chyba jedyny plus (poza zapachem i ceną). On nie robi niestety nic. Możliwe, że na skórze bezproblemowej spisuje się, jak należy, ale dlaczego w takim razie producent obiecuje ''skuteczną regenerację naskórka, likwidację szorstkości skóry, intensywne odżywienie, wygładzenie i uelastycznienie skóry dłoni''?! I jeszcze poleca krem dla skóry suchej i normalnej? Do normalnej jak najbardziej, choć też bez większych rewelacji, ale posiadaczki skóry suchej i wymagającej będą zawiedzione.
Reasumując, jestem ogromnie rozczarowana, krem nie spełnia ŻADNEJ z obietnic producenta, podkreślam, żadnej!
Nie polecam skórom suchym, to już lepiej kupić Gliceę.

Zimowy must have!

Ajjć jak ja go polubiłam!

Cały grudzień borykałam się z pękaniem i szorstką skórą na dłoniach, próbowałam z tym walczyć różnymi kremami i ten jest stanowczo moim ulubionym.
Dodam, że kupiłam go w zestawie z mydłem do kąpieli i balsamem tej samej serii za 14zł (mega okazja cenowa!).

Minimalna szata graficzna i estetyczne, białe opakowanie to to co działa na dodatkowy plus.
Lubię go za to, że się nie lepi - no może troszkę tuż po aplikacji, ale również szybko się wchłania pozostawiając dłonie aksamitnie gładkie i nawilżone.
Co prawda nie jest to długotrwały efekt, jednak zawsze mam go przy sobie w torebce i chętnie po niego sięgam w razie potrzeby.
Zapach jest świeży, lekko oliwkowy, dość długo utrzymuje się na dłoniach.

Oliwkowe rozczarowanie

Jeśli chodzi o Ziaję to uważam, że ponieśli całkowitą porażkę jeśli chodzi o kremy do rąk i balsamy do ust... Próbowałam wszystkich wersji i wszystkie na nie.

Minusy:
- no niestety nie wchłania się dobrze, ręce się potem ślizgają
-jest taki jakby ciężki
-lepi i się i klei, nie wchłania się
-nie poprawia stanu skóry dłoni

Plusy:
-wszędzie można go kupić - dostępność
-cena
-wydajny

Zbyt słabe działanie

Produkt posiada lekka konsystencje która błyskawicznie się wchłania . Posiada przyjemny oliwkowy zapach który utrzymuje się delikatnie na skórze. Nawilżenie jest zbyt małe jak na moje suche dłonie czuć je chwilę po aplikacji po czym szybko znika nie pozostawiając po sobie śladu. Opakowanie bardzo fajne przyjemna tubka jest dość miękka. Jest tani i wydajny oraz ogólno dostępny jednak myślę ze lepiej zainwestować w coś lepszego:)

Nic specjalnego.

Kremy do rąk firmy Ziaja nie zachwycają. Nie zaszkodzą, ale też nie robią prawie nic.
Zalety:
+ opakowanie
+ niska cena
+ wydajność
+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ ma przyjemny zapach
+ po nałożeniu skóra jest minimalnie nawilżona, ale
- efekt jest chwilowy i praktycznie po kilku minutach skóra jest w takim samym stanie.
Według mnie zakup tego kremu to zbędne wydanie pieniędzy, bo mimo, że ma zalety to nie robi nic dobrego dla rąk.

Uratował mi dłonie :)

Moja skóra dość często ma styczność z chemikaliami (typu metanol, kwasy, ługi), włączając w to środki czyszczące. Przez to była bardzo sucha, pękała między palcami i była bardzo szorstka. Na szczęście w moje ręce wpadł krem oliwkowy z Ziai. Bałam się, że będzie długo się wchłaniał i pozostawiał tłustą warstwę, czego bardzo nie lubię, ale okazało się, że jest idealny pod tym względem. Jest bardzo lekki i ma przyjemną konsystencję. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Sprawił, że skóra przestała pękać. Ma piękny zapach. Jest idealny do torebki. Zachęca do kupna ceną i dostępnością. Zdecydowanie jest to mój faworyt wśród kremów do rąk i klasyk Ziai :) Na pewno będę wielokrotnie do niego wracać, bo jest cudowny.