Ziaja, Med, Krem - balsam do rąk nawilżający zmiękczający `Siemię lniane`

Ziaja, Med, Krem - balsam do rąk nawilżający zmiękczający `Siemię lniane`

produkt wegański
kuracja po zabiegach medycyny estetycznej i wysuszających skórę
SKÓRA ŁUSZCZĄCA SIĘ I SKŁONNA DO ALERGII

Ochronny, bezzapachowy krem-balsam do rąk. Oparty na certyfikowanym hydrolizacie z siemienia lnianego bogatego w aktywne peptydoglikany i polisacharydy. Łatwo się rozprowadza i tworzy warstwę ochronno-kojącą, nawet dla podrażnionej skóry miedzy palcami. Efekty działania potwierdzone badaniami dermatologicznymi na skórze problematycznej, łuszczącej się.

EFEKT MED
• Tworzy skuteczną barierę ochronną.
• Zmiękcza nadmiernie zrogowaciały naskórek.
• Redukuje szorstkość i wygładza skórę.
• Zmniejsza suchość skóry i skłonność do drapania.

Łagodzi i redukuje suchość, szorstkość i odwodnienie skóry*
*po 7 dniach stosowania

regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubce
bezzapachowa
sucha
kremy do rąk

Idealny krem do suchych dłoni hit od Ziaja

Krem balsam do rąk z siemieniem lnianym od Ziaja med to dla mnie prawdziwy hit. Skóra dłoni mam suchą nawet bardzo suchą często podrażnioną wysuszoną przez różnego rodzaju detergenty i środki odkażające. Siemię lniane zawarte w tym kremie w sumie medycznym balsamie naprawdę robi to wielką robotę. Te dobroczynne nasiona zawierają w sobie cudowne olejki które w niesamowity sposób dbają o dłonie. Nie tylko nawilżają czy natłuszczają ale także zabezpieczają przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi czy też używaną chemią gospodarczą. Bardzo poręczne opakowanie z zamknięciem typu klik ułatwia dozowanie i aplikacja odpowiednie ilości kremu. Nadaje się do skóry wrażliwy i atopowej, jest wegański i bardzo naturalny bezzapachowy. Jak dla mnie ma same zalety zero wad. Ma przystępną cenę ogólnie dostępne w różnych drogeriach a także sklepach firmowych i Ziaja kropka Z przyjemnością sięgnę po niego ponownie i to pewnie nie raz a wam serdecznie polecam.

Dobry nawilżacz i poskramiacz suchosci. Odpowiednio zabezpiecza skórę dłoni.

Krem otrzymałam w prezencie. M arkę lubię, kremy do rąk stosuje często– trafiony prezent Tym bardziej trafiony że działanie tego kosmetyku jest naprawdę bardzo dobre.

Krem ulokowany został w białej elastycznej tubie o pojemności 100 ml, która posiada wygodne zamykanie klik z odpowiedniej wielkości otworem dozującym. Ma szeroką zakrętkę na której można postawić tubę co znacznie ułatwia wyciskanie i dozowanie kosmetyku. Grafika charakterystyczna dla marki, czysta, skromna ale zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat kosmetyku, włącznie z dużym logo producenta, wyszczególnieniem nazwy kremu i wersji "Med".

Konsystencja jest gęsta, kremowa w białym kolorze nie posiada żadnego wyczuwalnego zapachu.
Skład wzbogacony o hydrolizat z siemienia lnianego, fitosterole z owoców granatu oraz glukozydy roślinne. dodatkowo znajdziemy tu silikony panthenol, i delikatne substancje konserwujące.

Krem przyjemnie rozprowadza się na dłoniach, pokrywa je warstwą ochronną która nadaje im gładkości, śliskości i jest przyjemna w dotyku. Ta warstwa stanowi bardzo dobrą zabezpieczenie przed wpływem niekorzystnych czynników typu wiatr, zimne powietrze woda, detergenty i zapobiega przesuszaniu skóry. Kuracja bardzo fajnie się sprawdza nałożona grubszą warstwą pod bawełniane rękawiczki i pozostawione do wchłonięcia na kilkanaście minut. Dłonie od razu mają lepszy poziom nawilżenia, są zregenerowane i pozbawione szorstkości.
Moja skóra rąk jest w dobrej kondycji, i większość produktów pielęgnacyjnych przeznaczonych do tej części ciała się sprawdza. Tutaj pasuje szybkie wchłanianie kuracji i to że pozostawia dłonie bardzo przyjemne w dotyku i dobrze zabezpieczone. Lubie ją i pewno znowu się spotkamy.

Świetny

Bardzo fajny, bogaty w naturalne składniki i vege krem do rąk, otulający swą bogatą konsystencją skórę dłoni i pomagający w utrzymaniu jej nawilżenia. Świetnie się nakłada, wchłania, pomaga mi w utrzymaniu zdrowia i wyglądu dłoni w mroźne dni i gdy są niekorzystne warunki pogodowe. Krem nadaje miękkość dłoniom przy regularnym stosowaniu. Super seria kilku kosmetyków. Polecam.

Na jesień i zimę

Fajny, otulający dłonie krem idealny na jesień i zime, kiedy skóra mocniej się wysusza. Szybko się wchłania, konsystencja jest przyjemna, zapach ładny, raczej niezbyt intensywny. Dość wydajny ponieważ nie trzeba dużo wyciskać aby rozsmarować całe dłonie. Design tez ok

Dobry na mocne przesuszenie

Ten krem poleciła mi moja mama, która mierzyła się z mocnym przesuszeniem na dłoniach w czasie zimy. Podczas zimowych miesiącach moje dłonie też nie są w najlepszej kondycji- są suche, wystają skórki a po kilku mroźnych dniach bez rękawiczek przy kostkach pojawiają mi się ranki. Zaczęłam używać go wczesną wiosną, aby odżywić moją skórę na dłoniach i to był strzał w 10-tkę! Skóra była bardzo dobrze nawilżona, a już po kilku dniach wyglądała idealnie!
Dłonie były miękkie i gładkie, byłam w szoku bo to nie jest krem za kilkadziesiąt złotych, a działa jak te z górnej półki.

Konsystencja idealna, szybko się wchłania, dobrze się rozprowadza. Opakowanie poręczne, więc idealne do torebki czy plecaka.

Zbliża się jesień i mam zamiar używać go od pierwszych zimnych dni, abym mogła cieszyć się piękną skórą dłoni przez cały okres jesienno- zimowy.
POLECAM!

Prosto w punkt

Ziaja, Med, Krem - balsam do rąk nawilżający zmiękczający `Siemię lniane` to produkt który sprawił że skóra dłoni została opanowana, odrazu po użyciu czuć różnicę skóra jest nawilżona , jakby naprawiona, zapach delikatny a działanie MEGA

Super produkt

Krem jest rewelacyjny. Bardzo, ale to bardzo szybko się wchłania. Zostawia na dłoniach taki cienki, niewidzialny film, jakby silikon lub wosk. Dłonie są bardzo chronione. Produkt jest w tubce do wyciskania, tu mały minus, mogłaby być pompka. Bardzo wydajny. Praktycznie nie wyczuwalny zapach.

Najlepszy balsam jaki mialam

Balsam to mój hit! Używam go codzinnie, przyznam się, że lepszego produktu nie mialam, w takiej super cenie. Balsam super nawilża, szybko się wchłania i dodatkowo nie zostawia na skórze nieprzyjmnej warstwy. Idealny jak szybko musimy wyjść z domu, a zobaczymy, że nasze ręce potrsbuje pomocy! 3 sekundy i balsam już jest wchłonięty.
Piękny zapach, bardzo wydajny i podoba mi się skład.
Obecnie jak codzinnie pracuje w ogrodzie, balsam ratuje moje zmęczona dłonie!
Szczerze polecam każdemu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niesamowite nawilżenie i odżywienie rąk

Ten krem bardzo nawilżył moje ręce. Miałam suche, zwłaszcza między palcami. Już po pierwszym użyciu widać różnice. Nadaje się również przed
Nałożeniem samoopalacza, żeby moc równo rozłożyć go na dłoniach.

Opatrunek dla skory

Balsam jest cudowny. Nawilża i bardzo dobrze odżywia skórę, która po aplikacji staje się mięciutka i bardzo przyjemna. Doskonale regeneruje. Jego zapach jest bardzo neutralny.

Szybko dziala

Krem-balsam zamknięty w tubce z której łatwo się go wydobywa. Szybko i łatwo rozprowadza się na skórze i co najważniejsze dla mnie szybko się wchłania. Mam skórę z tendencją do przesuszenia, więc dość szybko było widać u mnie efekty działania produktu- skóra stała się nawilżona i gładka. Nie spowodował u mnie podrażnień, a często mi się to zdarza w przypadku tego typu produktów. Z czystym sumieniem polecam.

Przyzwoity krem do rąk

Krem- balsam świetnie nawilża i zmiękcza skórę, redukuje szorstkość i wygładza. Moje dłonie są przyjemnie miękkie i zadbane.

Klasyczne opakowanie w tubie, skromna szata graficzna, bezzapachowa formuła, przyjemna konsystencja, dość szybko się wchłania. Cenowo też nieźle się prezentuje.