Vipera, Satin Look, Lasting Foundation (Fluid o przedłużonym działaniu kryjącym)

Puder w kremie o świetnym kryciu, z prowitaminą B5 i proteinami jedwabiu. Koloryzuje cerę i ujednolica jej koloryt.
Dostarcza luksusu poczucia świeżości wyglądu.
Puder został opracowany specjalnie dla osób, które chcą ukryć różnego rodzaju niedoskonałości oraz niejednolite zabarwienie skóry. Stanowi on doskonale połączenie właściwości upiększających i pielęgnacyjnych. Zmikronizowane pigmenty nadają ładny kolor i zdecydowanie naturalny wygląd, ich cenną cechą jest non-transfer czyli brak przenoszenia się na ubranie, a także odporność na wilgoć i pot.
Posiada aktywne składniki dzięki czemu daje cenne rezultaty: nawilżania, natleniania, ochrony cery.
Zawarty we fluidzie Cosmacol - suchy eter rekomendowany dla najbardziej innowacyjnych i wytwornych kosmetyków rozprasza światło i zapewnia spłycenie zmarszczek. Delikatnie rozjaśnia cienie, wyrównuje załamania skóry.
Lekki emolient Lexfeel, prowitamina B5, witamina E i proteiny jedwabiu czynią fluid Satin Look kosmetykiem nawilżającym, pielęgnującym, neutralizującym wolne rodniki i poprawiającym stan oraz gładkość skóry.
Fluid gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV.

Nijaki

Tworzy maske. Kryje nijak. Skóra się po nim świeci. Beznadziejne odcienie. Kupiłam go na szybko , w pobliskim kiosku nie było nic innego . Fajnie się wtapia i jego zapach mi nie przeszkadza, i nie podkreśla suchych skórek.,

calkiem niezly jak za 10 zl

kupilam ten fluid zupelnie przypadkowo i powiem szczerze ze jestem nawet zadowolona z efektu, kolor mam capucino i jest idealny do mojej cery, fluid niezle kryje, ladnie wyrownuje kolor cery, trwalosc tez ok, oczywiscie wymaga drobnej poprawki w ciagu dnia ale przeciez oceniam fluid za 10 zl wiec nie wymagam idelanej trwalosci przez caly dzien, ogolnie sumujac podklad jest wart zainteresowania, troche z nalozeniem moze byc problem bo trzeba robic to dosc szybko bo troche jakby zasycha ale nie robi zadnych smug i niewielka ilosc starczy na pokrycie calej twarzy wiec sadze ze bedzie wydajny

Używam tego produktu od:

nijaki

Mam mieszane uczycia co do tego podkładu. Niby ma w sobie potencjał, ale też wiele zad.

duży + za to, że fajnie i kryje i nie tworzy maski, ale (!) przy b. precyzyjnym nakładaniu.
+ za fajny kolorek którym jest cappucino
więcej + nie pamiętam ;)

- wymaga dużej wprawy, i b. precyzyjnego nakładania (polecam lekko wilgotną gąbeczką)
- łatwo robi smugi
- brudzi ubrania
- lepi się na twarzy
- raczej dla cery normalnej (przy tłustej błyszczy się juz po 5 minutach od nałożenia)
- nie matuje

Używam tego produktu od:ok. roku

niekoniecznie

Nie jest z?y, w dodatku cena zach?ca. Delikatnie kryje, niestety matowi na bardzo krótki czas. Dla ma?o wymagaj?cych, z ?adn? cer?, niestety ja do takich nie nale?e.

U?ywam tego produktu od: 4 miesi?cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?: w trakcie jednego

Kiepski

Zalety:
-niska cena
-?atwe u?ycie

Wady:
-matuje na krótko
-szybko si? ?ciera
-daje efekt maki
-zostawia plamy na ubraniach
-zostawia smugi
-?le si? rozprowadza

U?ywam tego produktu od: roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1,5

mi pasuje

Ponieważ to tani podkład,to mając już inne skusiłam się na niego.Mam odcień cappuccino,do mojej średnio jasnej buzi jest niemalże idealny.Kolorek jak dla mnie na prawde świetny.Poza tym konsystencja w porządku,całkiem długo wytrzymuje na twarzy.Co do matowienia to troche tam matuje.Krycie delikatne,drobne niedoskonałości maskuje.Buzia wygląda po nim ładnie.No ale co osoba to inna opinia.

Używam tego produktu od:2dni
Ilość zużytych opakowań:nadal1

A fajny!

Z pełną premedytacją kupiłam Satin Look. I dobrze zrobiłam. Odcień Cappuccino idealnie pasuje do mojej cery, kompletnie nie widać go na twarzy, a efekty są! Sympatyczny, niedrogi podkładzik, bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie pachnie i trzyma się na buzi długo! Idealny na codzień. Ja w nim nie widzę, żadnej wady. W ogoóle Vipera wyrasta mi na coraz lepszą firmę, mam już kilka kosmetyków tej firmy i żaden nie odbiega jakością od niektórych wysokopółkowców! Super:)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:napoczęłam 1

ok

Kupiłam go jakiś czas temu... w sumie przypadkiem... kryje rzeczywiście idealnie skórę z niewielkimi problemami, z większymi trzeba dopomóc sobie korektorem... ma ładny zapach; konsystencje, która bardzo dobrze sie rozprowadza... Niestety po nim strasznie swieci mi sie buzia, nie matuje jej :( jest za to bardzo wydajny...

Ilość zużytych opakowań:po koniec 1

Z vipera na tak!

O tak.Jestem zaskoczona pozytywnie.Przeszperalam miliony watkow na forum odnosnie podkladow.Po ich przestudiowaniu wypisalam liste,ktore warto kupic i...zapomnialam przed praca wejsc do drogerii.Ale, idac na parking przechodzilam przez bazarek,podeszlam do milej Pani,ktora spojrzala na mnie i mowi:vipera!Hmn,dalam 9,50 i zrobilam sie bogatsza o podklad w odcieniu natural.Jestem zachwycona.Swietnie wyglada,rownomierny koloryt,bezproblemowe rozsmarowanie,nie przesusza..rewelacja.Do tego cena,buzka mila w dotyku i pieeekny zapach.POLECAM!Dodam ze moja skora nie jest problematyczna.Twarz mi sie nie swieci,zadko kiedy jest sucha,a tradzik wyskoczy raz na wielki dzwon objawiajacy sie jakas chrostka(zazwyczaj na srodku nosa).Byc moze wlasnie z tego powodu ten podklad jest dla mnie w sam raz:)

Używam tego produktu od:kilku dni

REWELACJA

Nie zdradze go juz dopoki jest w sprzedazy... Mam kolor ecru, króty jest po psortu idealny dla mojej jasnej buzki. Świetnie kryje, pieknie pachnie a cena jest powalająca - zapłaciłam za to cudo 9,60 zł :) W odstawkę poszly Max Factor i Sephora. Nakladany mokra gabka daje bardzo naturalny efekt, probuje dopatrzyc sie maski ale jej nie ma :) Polecam serdecznie!!

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

godny wypróbowania

Kupiłam go z chęci wypróbowania jakiegoś polskiego podkładziku. Nie wierzyłam oczywiście w obietnice producenta na opakowaniu, bo czego można oczekiwać po produkcie za 10 zl? Na plus, oprócz ceny, przemawiał także kolor, bardzo jasny 031 ecru. Wcześniej używałam true match i przyznam, że vipera jest lepszy i jaka oszczędność.
Nie zmienia koloru na twarzy, dobrze się rozprowadza i kryje (nakładając go na twarz, rozsmarowuję go jakby w miejscu, a dopiero póżniej na większy obszar twarzy), u mnie nie tworzy smug, twarz nie wygląda jak maska (nie używam go dużo, u mnie każdy podkład starcza na ok. 9 miesięcy codziennego stosowania).

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo przeciętny

No cóż, wiadomo, nie jest drogi więc można mu wybaczyć że się nie sprawdził ;)
Czytam opis działania podkładu, zdając sobie oczywiście sprawę że producent zawsze wychwala swój produkt, ale aż tak robić w balona to trzeba nie mieć serca ;);)

- nie radzi sobie za dobrze z kryciem niedoskonałości cery
- podkreśla suche miejsca które sam z resztą narobił ;) a więc...
- trochę wysusza
- dość płynna konsystencja utrudnia nakładanie podkładu, trzeba uważać bo robią się smugi
- co do działania na zmarszczki to nie będę komentować bo w takie cuda nie wierzę ;)

Podkład ma jeden plus. Nosi się dobrze i nie ma po paru godzinach uczucia maski na twarzy.
Jednak z uwagi na minusy a szczególnie na to że wysusza rzucam go.Użyłam podkładu kilkakrotnie ale z powodu wysuszenia musiałam odstawić, bo cera wyglądała nienajlepiej :/
Ilość zużytych opakowań: może 1/3