Vipera, Satin Look, Lasting Foundation (Fluid o przedłużonym działaniu kryjącym)

Puder w kremie o świetnym kryciu, z prowitaminą B5 i proteinami jedwabiu. Koloryzuje cerę i ujednolica jej koloryt.
Dostarcza luksusu poczucia świeżości wyglądu.
Puder został opracowany specjalnie dla osób, które chcą ukryć różnego rodzaju niedoskonałości oraz niejednolite zabarwienie skóry. Stanowi on doskonale połączenie właściwości upiększających i pielęgnacyjnych. Zmikronizowane pigmenty nadają ładny kolor i zdecydowanie naturalny wygląd, ich cenną cechą jest non-transfer czyli brak przenoszenia się na ubranie, a także odporność na wilgoć i pot.
Posiada aktywne składniki dzięki czemu daje cenne rezultaty: nawilżania, natleniania, ochrony cery.
Zawarty we fluidzie Cosmacol - suchy eter rekomendowany dla najbardziej innowacyjnych i wytwornych kosmetyków rozprasza światło i zapewnia spłycenie zmarszczek. Delikatnie rozjaśnia cienie, wyrównuje załamania skóry.
Lekki emolient Lexfeel, prowitamina B5, witamina E i proteiny jedwabiu czynią fluid Satin Look kosmetykiem nawilżającym, pielęgnującym, neutralizującym wolne rodniki i poprawiającym stan oraz gładkość skóry.
Fluid gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV.

średni :-)

używałam koloru naturalnego-trochę ciemnieje na twarzy,raczej nie zauważyłam podczas jego stosowania mega krycia,ale było w zupełności wystarczające,matuje nawet na jakieś 4godz,twarz po nim była niesamowicie gładka i miła w dotyku,niestety po tych czterech godz spływał z twarzy,no i brudził ubrania (pomimo zapewnień producenta,że tak się nie stanie),trochę za bardzo lejąca konsystencja,ale spróbowac można-kiedyś bardzo lubiłam :-)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Fluid jest dobry, szkoda, że za rzadki. Używam tego o kolorze naturalnym. Ładnie kryje, ale za mało matuje, mam tłusta cerę i po niedługim czasie się świeci. Cena niska. Nie narzekam. Można spróbować ;)

Używam tego produktu od: sporo razy
Ilość zużytych opakowań:sporo

Najgorszy z najgorszych

zapach pudrowy, po dwoch tygodniach bez uzywania puder oddzielil sie z jakas woda....zamiast pudru wylal sie z tubki..jakis plyn....bleeee i nie byl po terminie!!

Kolory sa tragiczne..najjasniejszy jest tak pomaranczowy ze szok.

w chlodne dni staje sie na twarzy ciemniejszy!!

nigdy wiecej tego badziewia...

po kilkunastu dniach smierdzi jak ocet...

wywalilam go po 3 tygodniach...

Używam tego produktu od: uzywalam 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 1 reszta na smietniku

Za papierek ;P

Kupiłam ten fajny kremiko-podkład,bo tylko ta nazwa się nadaje ;) za 10 zł. Każdy właściwie może sobie na niego pozwolić i to jest dobre,że można nim wykonać bardzo subtelny i nie rażący makijaż.
Jak na osobę,która problemów z cerą nie ma,zależało mi na dobrym wyrównaniu kolorytu skóry,a nie na jakimś super kryciu,więc produkcik się jak najbardziej spisał :).
Odejmuję gwiazdkę,gdyż producent obieca niesamowitą rzecz,która zmieni naszą twarz;P. Jest to przyjemny krem wyrównujący cerę. Tak to określę. Jak na mnie,to bardzo dobry produkt,polecam tym,którzy chcą po prostu mieć "bazę" ;).
No i dlaczego kupiłam podkład? Ponieważ miał świetny odcień,a ja mam ze znalezieniem nie lada problemy. Ecru-najjaśnieszy.Cena: 10 zł.
Polecam; Tak.
Używam od pewnego czasu ;)
No i za co odjęłam gwiazdkę jeszcze-niestety,ale podkład bardzo brzydko pachnie. Odtrącająco. Dlatego nie kupię.

Ok

Kupiłam go przez przypadek. W sumie daje rade, ale mógłby być lepszy. Całkiem dobrze kryje, łatwo się rozprowadza, ma dość przyjemny zapach, nie brudzi ubrań, ale po nałożeniu cera lekko się błyszczy, więc bez przypudrowania się nie obejedzie. Jednak za taką cenę, jest naprawdę dobry.

Minusem jest, że odcienie poza karmelowym trudno się rozprowadzają i dają efekt mąki.

Okropny

OKROPNOŚĆ
Zapach absolutnie mi nie odpowiada, chemiczny i b.intensywny.
Krycie żadne jak na puder o przedłużonym kryciu.
I największa wada - twarz się niesamowicie świeci.
Spływa po 1 godz.
Nigdy więcej tego podkładu nie użyje.

Używam tego produktu od: 2 razy i nigdy wiecej

super

Niesamowity podkład :) Świetne krycie, świetna gama kolorystyczna, świetna konsystencja, świetna cena :) Mat niezbyt efektowny, ale od czego mamy pudry sypkie, w kamieniu? :) Do mojej cery lubiącej sprawiać mi niespodzianki większe lub mniejsze jest idealny :) Sprawdza się w każdej kwestii :) Zdecydowanie polecam..... Kto by pomyślał, że za taką cenę.... Kupując nie byłam przekonana, a tu takie zaskoczenie pozytywne :) Dotąd sięgałam po podkłady z wyższej półki, typu loreal....ale przy tym odpadają w przedbiegach :) Sądze, że wydajność też będzie ok :) POLECAM :)

Używam tego produktu od: dziś :)
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

całkiem całkiem

podkład skusił mnie jasnym odcieniem i dobrymi opiniami na wizażu i faktycznie jest to dobry podkład:

+ ma jasne kolory;
+ dość dobrze kryje;
+ ma lekka konsystencję,
+ nie tworzy maski;
+ tani i wydajny;
+ nie podrażnia i nie wykusza;
+ nie podkreśla suchych skórek;

- kiepsko się rozprowadza, trochę się maże i trezba nabrać wprawy w nakładaniu;
- przedłużony efekt to trochę przesada, trwałość ma przeciętną;
- twarz się błyszczy po nałożeniu, trezba ja przypudrować;

Podsumowując to taki dobry lekki podkład na co dzień ale raczej nie do zadań specjalnych.

Używam tego produktu od: około roku (nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie;

Nie odpowiada mi zapach

Plusy tego pudru to : - niska cena - ładne kolory - matuje i kryje Minusem jest jego zapach, jak dla mnie zbyt intensywny, długo się utrzymuje na skórze i z tego powodu nie kupię go.Używam tego produktu od:niedawno
Ilość zużytych opakowań:połowa

Już nie!

Jak dla mnie podkładzik Vipery jest super, bo raz że ma fajne kolory do wyboru, dwa - znakomicie tuszuje to co mamy do ukrycia, nic nie przebija przez jego warstwę jak to bywa z większością tych niby "kryjących", trzy - bardzo dobra trwałość na skórze. Nawet w ciepłe dni nie spływa! Nakłada się fajnie, choć konsystencja jest nieco ciężkawa (ma sporo pigmentów), nie wałkuje się i nie ściera. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. W okresie letnim mieszam Vipere z trochę lżejszym podkładem, żeby nie tworzyć w ciepłe dni maski i w tym tandemie też spisuje się na 5. Do tego jest go więcej niż zwykle podkładów w tubce (35 ml), jest wydajny. Małym minusikiem jest niespecjalny zapach, ale to nie powód do odejmowania punktów. Tak więc ode mnie dostaje pełne 5 gwiazdek.

EDYCJA - Obniżam 2*. Obecnie podkład już tak cuchnie :) że nie można go używać... A wcale nie jest przedatowany albo zbyt długo otwarty (5 miesięcy). Na dodatek brzydko włazi w załamania skóry, zupełnie nie wtapia się w cerę. Kryje na ocenę 3 więc tylko dlatego nie daję mu 2 *.
Używam tego produktu od: 1,5 roku

nie polecam

Okropny!! Nie polecam tego podkładu . Po nałożeniu go czuję się jakbym miała na twarzy krem który nie wsiąka. Lubię lekkie podkłady a ten jest zdecydowanie za ciężki. Ale cóż... co ja chciałam za taka cenę ;-) ... Jedynym plusem jest to , że dobrze zakrywał niedoskonałości.... Jest tylko 5 odcieni tego podkładu. Nie idzie dobrać odpowiedniego odcienia do koloru skóry.

Używam tego produktu od: użyłam do z 2 razy
Ilość zużytych opakowań:

Może być

Mam odcień naturalny. Dobrze kryje (nie mam problemów z wypryskami) moją mieszaną cerę. Cera staje się wygładzona i jednolita, (na czym mi chyba najbardziej zależało, oprócz dobrego krycia). Jeśli chodzi o "non-transfer" to zastanawiam się u kogo, bo na pewno nie u mnie. Ale rzadko, który używany przeze mnie podkład posiada takowe właściwości. Raczej w lato nieprzydatny bo ma skłonności do ścierania się pod wpływem temperatury. Ogólnie polecam!!