Vichy, Normaderm, Chronoaktywny krem na noc

Vichy, Normaderm, Chronoaktywny krem na noc

Chronoaktywny krem zwalczający niedoskonałości skóry.
Wnika do wnętrza porów, odblokowuje je oraz zwęża. Zmniejsza nadmierną aktywność porów. Nawilża i ujednolica powierzchnię skóry.
Polecany dla kobiet w wieku 20-30 lat, z cerą tłustą lub mieszaną.

szkoda pieniędzy

W mojej ocenie ten krem jest poprostu kiepski. ni robi niczego dobrego dla skóry. Potwornie się roluje przy nakładaniu, żadnej poprawy w stanie skóry- jedyna zmiana to spory ubytek pieniędzy w portfelu za który mogłabym nabyć 2 butelki żelu z tej samej serii, który jest naprawdę rewelacyjny.

Używam tego produktu od: w 2011 roku ostatnio
Ilość zużytych opakowań: 1- wymęczone

Kiepski krem

Kupilam ten krem i po tygodniu uzywania zaczal mi wyskakiwac tradzik i po dalszym uzytkowaniu trazdik ten nasill sie tak bardzo ze jeszcze nigdy w zyciu nie mialam tak wysypanej twarzy po zaprzestaniu stosowania tego kremu skora wrocila do normy-moj maz tez stosowal ten krem i tak samo stalo sie z jego skora.
Naprawde jest to najgorszy krem jaki stosowalam i nikomu go nie polecam !!!

Używam tego produktu od: 5tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 niecale (ja i maz)

Bardzo mnie rozczarował

Według mnie ten krem nie robi nic. Na plus jest to, że dodatkowo mojej skórze nie zaszkodził.

Mam cerę mieszaną, w okresie letnim potrzebowalam czegoś co pomoże mi zapanować nad rozszerzonymi porami i zadba, aby nic nie potrzebnego na mojej twarzy nie wyskoczyło. Jednak każdego ranka gdy sprawdzałam z zainteresowaniem czy jakiś efekt już może jest, nie widzialam nic wskazujacego na zmiany po użyciu Normadermu.

Rozszerzone pory jak były tak zostały, stan skóry zupełnie się nie zmienił. Nie widziałam też efektu rozjaśnienia czy oczyszczenia. Z nawilżaniem też niestety ten krem nie ma nic wspónego.

Dodatkowo minusem jest dla mnie to, że po ok. 2 miesiącach stosowania krem jakby się rozwarstwił - najpierw wypływał płyn, a później krem. Jego konsystencja też może denerwować bo na twarzy czuć chropowate drobinki przy rozprowadzaniu.

Podsumowując, zdecydowanie nie polecam ponieważ ponad pół roku używania kremu powinno przynieść chociaż minimalny efekt, a nie widzę chociaż minimanej różnicy.

taki sobie

Kosmetyk nie sprawdzil sie w 100% ,a przynajmniej na twarzy,oczywiscie skora wygladala troszeczke lepiej ale bez rewelacjii,pozniej wydawalo mi sie ze sie przyzwyczaila do tego kremu.pozniej probowalam go zastosowac na dekolt ramiona i plecy i tu sprawdzil sie lepiej,nadal ladny koloryt,wygluszyl niedoskonalosci skora na dekoldzie wyglada ladnie,ale uwazam ze to zbyt drogi kosmetyk zeby go uzywac na dekolt i plecy.

Używam tego produktu od: 2,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Na rozszerzone pory, dla osiągnięcia gładkiej skóry bez przymusu stosowania szorstkich peelingów.

Od młodego wieku walczyłam z trądzikiem i po długich męczarniach (kuracja antybiotykami i różnego rodzaju płynami na receptę) udało mi się uzyskać zadowalający efekt. Moja skóra nie nosiła co prawda blizn potrądzikowych ale była (i nadal zresztą po części jest) skórą tłustą ze skłonnością do przesuszania. Nos, policzki, broda i czoło były pokryte nieznośnymi czarnymi kropkami, koloryt skóry był nierówny a faktura wręcz "chropowata". Używałam wtedy wielu peelingów by uzyskać efekt gładkości, niestety na bardzo krótko, dopóki nie natrafiłam na linię kosmetyków Vichy Normaderm. Kupiłam zestaw: żel i krem na noc w promocyjnej cenie w aptece. Zarówno żel jak i krem okazały się dla mnie zbawienne. Działanie kremu zauważyłam już po kilku aplikacjach. Nakładałam go zawsze na wcześniej umytą twarz wspomnianym żelem z Vichy z użyciem szmatki muślinowej. Krem bardzo dobrze się wchłania, ładnie pachnie, nie uczula, nie ma uczucia ściągnięcia a po kilku dniach zauważyłam wyraźną zmianę - pory zostały oczyszczone i wyraźnie się zmniejszyły. To, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem to efekt gładkości skóry i jej ujednolicenia bez przymusu stosowania jakichkolwiek peelingów. Daję 4,5 gwiazdki ponieważ efekty kremu są widoczne tylko podczas stosowania. Jak tylko zamieniłam go na inny krem na noc - problem zaskórników i rozszerzonych porów zaczął wracać.
\\nSam kosmetyk REWELACJA.
\\nTubka starcza na 2,5 -3 miesiące

Nigdy więcej

Zakupiłam całą serię Normaderm przed ślubem, aby poprawić wygląd mojej trądzikowej cery:) Pomijając fakt, że wydałam w sumie 300 zł to efekt był tylko w okresie stosowania tych kosmetyków. Najgorzej wspominam krem na noc. Przez niego miałam taką złość na Vichy, że przez 2 lata nie sięgałam po żadne produkty tej firmy. Jedynym plusem było to, że zmiany odrobinę uległy pomniejszeniu i nowe cudaki nie powstawały no i zapach nie był najgorszy...
- cena!!!
- dziwaczne kryształki nie widoczne w kremie po wyciśnięciu na dłoń, ale w trakcie stosowania strasznie drapały po twarzy blee!
- kiedy postał 2,3 dni nie używany wylatywał z tubki przed użyciem jakiś płyn???Nie wiem czy była to woda czy spirytus, ale coś z niego leciało:(
Coś musiało powodować to rozwarstwianie bo dopiero po dokładnym wytrząsaniu krem powracał do właściwej konsystencji
- szczypanie, pieczenie
- uczucie ściągnięcia skóry
- miejscowe przesuszenie czego konsewkencją były płaty odchodzące przede wszystkim z nosa:(

Najgorszy krem jaki do tej pory miałam nie przyjemność stosować i to w dodatku za tak duże pieniądze!!!

Używam tego produktu od: 3 lata temu przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

dla mnie ideał

Moim wielkim problemem są zaskórniki, rozszerzone pory i niejednolity koloryt cery. Krem skutecznie sobie z tym poradził. Był na tyle dobry że nawet koleżanki zauważyły zmianę. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Pomaga także na ropne wypryski które często pojawiają się mi przed miesiączką.Jest ich zdecydowanie mniej, a te które już się pokażą -szybko się goją.Pory znacznie się zmniejszyły a cera ma wyrównany kolor. Ilośc wągrów zauważalnie zmalała (zwłaszcza na nosie i czole). Dodatkowy plus to wydajnośc oraz zredukowane błyszczenie w strefie T.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4,5 opakowań

Nie dla mojej cery

Długo zastanawiałam się jaki krem wybrać, chciałam zwęzić pory i zredukować niedoskonałości więc zdecydowałam się na zakup trzech kosmetyków z tej serii, oprócz kremu używałam żelu głęboko oczyszczającego i preparatu oczyszczającego 3w1 Tri-Activ, po dosłownie dwóch dniach dostałam takiego wysypu drobnych krostek jak nigdy, moja skóry nigdy tak źle nie wyglądała, myślałam, że to okres oczyszczania skóry i przetrzymałam jakoś do dwóch tygodni ale stan się pogarszał więc zrezygnowałam z dalszego używania tych specyfików. Teraz próbuje jakoś z tego wyjść, ale widzę, że nie będzie łatwo.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

działa, ale tylko tymczasowo

Na pewno produkt ten zwęża widocznie pory, jednak w moim wypadku szybko wracają do normy, a ów kremu nie mogę stosować regularnie, bo po 3-4 nocach przestaje działać, dlatego stosuje go raz na jakiś czas. Jednak skutecznosci na pewno nie mozna mu odmówić.

wysusza i nie dziala

Krem kupilam za namowa pani farmaceutki kiedy to miala problem z zaskornikami na policzkach i za nic nie chcialy one zejsc ( obecnie problem juz nie istnieje, ale nie dzieki temu kosmetykowi, ale czestych peelingow i zmianie kremow). Krem bardzo wysuszyl mi cere, a mam tlusta. Rano skora byla szorstka i nie przyjemna w dotyku, tyle, ze matowa, ale niewielka to pociecha. Na problem zaskornikow nic nie poradzil. Kiedy zniknely zaczelam uzywa ctego kremu jedynie na czolo, bo przetluszcza mi sie ono najbardziej i rano niestety skora byla sucha i brakowalo jej nawilzenia. Zuzylam ten krem do konca coby sie nie zmarnowal, ale raczej go nie polecam.

Używam tego produktu od: skonczylam go niedawno
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

cudowny, wspaniały, niezawodny

Krem kupiłam trochę przez przypadek ponieważ w aptece była promocja Żel Normaderm + ten krem w cenie 55zł. Postanowiłam spróbować. Na początku jedynym efektem była bardzo przyjemna w dotyku skóra. Potem zaczęłam zauważać, że bardzo dobrze utrzymuje ją w czystości, krostki się nie pojawiają. Zaczęłam używać go nawet na dzień gdyż bardzo ładnie wygląda na nim podkład a efakt matujący jest nieziemski! Nie wysusza mnie ani trochę, a skóra na twarzy po nim jest delikatna i gładka. Poza tym bardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu starczył mi na ponad rok!

najlepszy krem ever

krem jest cudowny, moje pory zmiejszyly sie bardzo widocznie, jest wielka roznica w stanie cery, w dotyku juz po pierwszej aplikacji. Kupujac zestawy typu krem na noc + mini zel i mini peeling zaoszczedzicie kase i mozecie wyprobowac inne produkty z tej linii. polecam na maxa :)