Miss Sporty, Mini Me Eye Liner (Kredka do oczu w automacie)

Miss Sporty, Mini Me Eye Liner (Kredka do oczu w automacie)

Kredka w automacie dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

wykręcane / automatyczne

Bez szału

Mój kolor to biały.
Kolor jest bardzo ładny i dobrze napigmentowany.
Kredkę kupiłam z myślą o aplikowaniu jej na linii wodnej. Niestety spływa ona na linie rzęs.
Raczej nie sięgnę po nią ponownie.

Dłuuugo bardzo się lubiliśmy

Bardzo długo używałam tych kredek. Raz,że uwielbiam kredki automatyczne, a dwa,że kolory mi pasowały. Miałam wszystkie odcienie. Bardzo dobrze mi się z nich korzystało. Były dostatecznie miękkie, ale rysować kreskę bez problemu i dostatecznie twarde, aby były w miarę trwałe. Do tego dobra dostępność i niezła wydajność za niską cenę.
Niestety po kilku wspaniałych latach musieliśmy się rozstać,bo zaczęły mi ropieć od nich oczy. Nie wiem czy coś się zmieniło w składzie czy to ja się postarzałam, ale niestety miłość się skończyła. Mimo to bardzo dobrze wspominam.

Nie kupię ponownie

Kredka jak dla mnie jest zbyt twarda i mało precyzyjna.
Kupiłam ją ponieważ, akurat moja ulubiona już się skończyła a ta akurat była w dobrej cenie.
Po kilku użyciach kredka zaczęła się notorycznie łamać.

Średnia...

Jakość kredki adekwatna do ceny.
+ dostępność w wielu drogeriach,
+ Cena.
+ Opakowanie, choć mało precyzyjne, czasami się zacinało.
+ Wydajność.

- Kolor słabo napigmentowany. Czarny na powiece wygląda jak ciemny szary.
- Trwałość - z dolnej powieki ściera się w tempie ekspresowym.

Nie jest ona moim faworytem i na pewno więcej jej nie kupię.

Taka sobie, niby dobra, a jednak nie...

Kupiona w Rossmannie, na promocji - skusił mnie jej mały rozmiar (ponieważ moje oczy szybko reagują wrażliwością na "stare" kosmetyki więc im szybciej się zużywają tym dla mnie lepiej...) i automatyczny mechanizm wysuwania.
Mam kredkę fioletową, szarą i brązową.
I tak, niby dobra bo stosunkowo dobrze napigmentowana, wygodna w obsłudze i aplikacji, ale niestety nie mają odpowiednich dla mnie odcieni kolorystycznych no i trwałość czy wydajność pozostawia wiele do życzenia...

nie zachwycił

Posiadam białą. Jest okej, chociaż nie zachwyca trwałością. Ładnie rozprowadza się na skórze jednak równie ładnie z niej znika. Po godzinie nie ma po niej śladu. Jeżeli chodzi o opakowanie... nie jestem fajną automatów. Lepiej sprawdzają min się klasyczne, temperowane kredki.

nietrwała

Ja mam te kredkę w kolorze białym do linii wodnej oka. Niby fajnie bo wykręcana, do łatwo się nią maluje, ale jest zupełnie nietrwała. Tak na prawdę po 10 min od nałożenia jej po prostu nie ma, a cała zbiera się w wewnętrznym koncie oka, przez co nie nadaje się nawet do oczyszczenia linii. Myślę, że w tej cenie można znaleźć wiele innych, lepszych produktów.

Kredka dla mało wymagających

Posiadam kolor 010 Black Raven. Jest to matowa czerń raczej na codzień,gdy potrzebujemy lekkiego podkreślenia oka.
Kredka podczas użytkowania nie łamie się, a mechanizm wykrecania nie zacina się. Produktem łatwo się operuje i jest na tyle miękki, że w łatwy sposób narysować kreskę na powiece oraz na linii wodnej.Opakowanie zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Jest poręczne, a napisy, które znajdują się na nim długo się utrzymują.Niestety kredka jest mało wydajna, szybko się rozmazuje.Kolor jest jak dla mnie za delikatny. Na powiece wytrzymuje parę godzin, na linii wodnej znika po godzinie.Na rynku na pewno jest wiele lepszych kredek. W tej cenie niekoniecznie, bo kredka jest dość tania, ale czasem warto dopłacić, aby uzyskać pożądany efekt i trwałość.

Nietrwała

Skuszona niską ceną kupiłam kilka kolorów. Bardzo mi się nie sprawdziły. Kredka ciężko nakłada się na powiekę, ma taką trochę "tępą" konsystencję. Dodatkowo jest absolutnie nietrwała. Nieważne, czy użyłabym bazy, czy nie, kredka odbija się na powiece i rozmazuje. Moim zdaniem niewarta żadnych pieniędzy.

Słabizna

Kupiłam tą kredkę by rozjaśnić linię wodną. Wybrałam jasny, białawy kolor. Tester przetransferował się na rękę, biały ładnie na niej wyglądał. Był trochę tępy w nakładaniu, ale pomyślałam, że tak musi być. Trwałość wymaga poświęceń. Ta kredka przy próbie nałożenia na linię wodną nie robi nic. Jeździ sobie nie barwiąc skóry. Muszę ją rozgrzać, a linię wodną osuszyć patyczkiem kosmetycznym by w ogóle raczyła się przetransferować. Nie polecam, są inne kredki, w podobnych cenach a o niebo skuteczniejsze.

Nie jest zła

Posiadam w kolorze białym "Snow 050".
Kolor jest bardzo ładny, dobrze napigmentowany. Kredkę kupiłam z myślą o aplikowaniu jej na linii wodnej. Niestety kredka spływa na linie rzęs, ale mam na to sposób! Po zaaplikowaniu produktu na linie wodną gruntuje ją białym/cielistym cieniem. Poza tym kredka zaaplikowana na górnej linii rzęs albo gdziekolwiek indziej trzyma się dobrze. Raczej nie kupię jej ponownie, no może skuszę się na fioletową :)

Kredka do oczu Mini Me Eye Liner

Kredka miękka z łatwością da się namalować kreskę, jest średnio trwała. Dla początkujących jest w sumie bardzo dobra i dla tych, które mają wrażliwe okolice linii wodnej oka.