Nail Tek, Quicken

Nail Tek, Quicken

Nail Tek QUICKEN jest ultraszybko schnącym lakierem wierzchnim opracowanym szczególnie dla paznokci naturalnych.
Ta unikalna formuła zapewnia szybsze wysychanie lakieru i dłużej chroni pozwalając na większą swobodę noszenia.
Zapobiega rozwarstwianiu i pozwala skrócić czas oczekiwania do minimum.

lakiery nawierzchniowe
szybkoschnąca

bardzo go lubie

Bardzo lubie ten top coat. Świetnie utrwala paznokcie, dzieki czemu, nawet najtańszy lakier- Wibo, Lovely potrafi wytrwać na paznokciach do 2 tygodni. A u stóp to juz w ogole...
Napewno pięknie nabłyszcza, paznokcie wyglądają jak hybrydy...
czy szybciej schną... nie wiem, nie wydaje mi sie.. tutaj akurat nie widzę żadnych spektakularnych działań szybkoschnących

odejmuje gwiazdkę za cene, nie lubie przepłacać, uważam że cena jest wysoka

Używam tego produktu od: 1 roku

Jeden z ulubieńców

Kupiłam, go pod wpływem chwili. Po odejściu od kasy żałowałam, że dałam się porwać chwilowemu zaćmieniu, ale przeszło mi po kilku użyciach ;)

+ Faktycznie skraca czas wysuszania lakieru. W pierwszej chwili widać to tylko na samym wierzchu - przypadkowe dotknięcie, odciśnięcie palca itd. nie zostawia śladu. Fakt, pod spodem lakier jest wciąż plastyczny, więc da się go naruszyć, ale po kilku chwilach cierpliwości i reszta porządnie zastyga. Skraca czas na pewno o połowę. Szczególnie tych tanich, długoschnących lakierów
+ Wyrównuje. Serio. Położenie go na lakier, na którym cos odcisnęliśmy, albo mamy jakąś smugę sprawia, że Quicken pomaga lakierowi się \'rozlać\' i wyrównać nierówności.
+ Nadaje piękny połysk. Niemal żelowy. Nie zauważyłam, aby zabierał kolor lakierowi.
+ Wydajny. Mam go rok, a używamy go we dwie z moją Rodzicielką.

+/- Chyba przedłuża trwałość lakieru na paznokciach. Chyba, bo większość moich lakierów nie odpryskuje. A te, które odpryskują to lakiery Essence. Bez Quickena odpryskiwały w ten sam dzień. Z Quickenem dopiero następnego ;)

- Najlepiej go nałożyć jednym pociągnięciem w danym miejscu. Lubi ściągać kolor, więc jeśli nie malujesz paznokci trzema pociągnięciami pędzelka i zaczniesz poprawiać go po kilka razy w jednym miejscu ściagniesz sobie lakier lub rozmażesz pieczołowicie robione wzorki.
- Brudzi się. Niestety, to co ściągnie z płytki ląduje w opakowaniu. Mój ma aktualnie lekko różowawy, przezroczysty kolor. Na szczęście nie widać tego po nałożeniu na lakier.
- Ceny w drogeriach stacjonarnych niejednokrotnie są jakieś chore. Chociaż i tak to taniocha w porównaniu z tą podaną na KWC. Nawet w Sephorze nie kosztuje 100 złotych ;)
- Mógłby mieć szerszy i bardziej płaski pędzelek.
- Dobrze jest nakładać go więcej. Na szczęście nie zrobi żadnych bąbli lub \'gór i dolin\'. Ładnie sie rozlewa.

Bardzo go lubię i na pewno kupię go ponownie. Życzyłabym sobie, żeby producent wpadł na pomysł Quickena UV, bo top coaty UV pięknie podkreślają niektóre kolory i czasem mi tego brakuje ;)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe.

Ukochany!

Ten produkt jest niesamowity! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Można nakładać go już na mokre paznokcie. Przyspiesza wysychanie lakieru i już po ok. 20 minutach mogę robić, co potrzebuję. Niesamowita oszczędność czasu. Radzi sobie doskonale z trzema warstwami na paznokciach (baza + dwa razy lakier) i to nie spowalnia procesu wysychania. Przedłuża również trwałość lakieru. Jest to zdecydowanie mój must have podczas każdego manicure.
Zgęstniał pod koniec stosowania, niestety nie miałam możliwości wykończenia go. Niestety odstrasza ceną, ale jak dla mnie jest wart każdych pieniędzy.
Ilość zużytych opakowań: 2 x 15ml

nic specjalnego

Kupując Nail Teka sugerowałam się ilościa pozytywnych opini ta temat tego top coats, zawiodłam się.
+wielkość buteleczki
+szybko schnie
-cena
-nabłyszcza na 1dzień
-nie zauważam aby przydłużał trwałość lakieru
-po nałożeniu 2 warstw zauważam jedynie twardość paznokcia a nie obejność cenionego top coats

Moje must have

Ja również nie rozumiem moich poprzedniczek bo dla mnie ten wysuszacz to ideał.
- ekspresowo wysusza lakier i po 10 minutach moge wykonywać normalne czynności bez martwienia się o mój lakier
- mozna nakładać na mokry lakier i nie tworzy zadnych smug czy plam
- nadaje ładny polysk, ale bez szału
- wystarcza jedna warstwa
- cena na Allegro - 20zł z przesyłka

Ja innego nie szukam!

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

spełnione obietnice

Czytając niektóre opinie wydaję mi się że piszemy o dwóch innych kosmetykach... Przecież Nail Tek jest idealny ! Przy sporej większości kosmetyków obietnice to co innego a działanie to co innego - tu inaczej.

+ przyspiesza ZNACZNIE wysychanie lakieru (zazwyczaj malowałam je przed nocą żeby schły zanim się położę i przez noc - teraz mogę to robić i w ciągu dnia na 1-2 h przed wyjściem)
+ nie tworzy absolutnie żadnych smug jeśli nałożymy dwie cienkie warstwy - wtedy też całość wygląda lepiej bo połysk jest intensywny
+ BARDZO PODKREŚLA kolor (nie rozumiem tu też odwrotnych opinii)
+ paznokcie nie odpryskują przez dłuższy czas niż bez tego kosmetyku (przynajmniej tydzień o ile nasze paznokcie się nie zginają i nie łamią same, bo wtedy wiadomo że lakier musi zostać naruszony mimo ochronnej warstwy)
+ kupiłam na Allegro za śmieszne pieniądze - ok. 15 zł, w sephorze cena ok. 60 zł
+ wydajny

I tak, i nie.

Quicken przyspiesza wysychanie lakieru i to nie ulega żadnym wątpliwościom. Tylko, że:

-niestety lakier kolorowy nieco matowieje
-trzeba nakładać go bardzo, bardzo grubą warstwą, w innym wypadku powstają smugi albo nawet prześwity, ponieważ ściąga kolor wraz z ruchem pędzelka
-zmniejsza trwałość lakieru

Dlatego nie lubię go używać i jeśli tylko mogę poświęcić wysychaniu trochę więcej czasu, to to robię, obywając się bez Quickena. Zupełnie inaczej wygląda u mnie sprawa z paznokciami u stóp- bo zawsze, kiedy założę buty, lakier się odkształca. Zazwyczaj maluję paznokcie wieczorem i kiedy rano zakładam buty, to lakier czasem i tak niszczy się przy końcach. Poza tym mnie jest w stopy zawsze zimno, więc nie lubię czekać boso 3 godziny i więcej, aż lakier raczy wyschnąć na tyle, by ubrać skarpetki. A że paznokciom u stóp nikt się z bliska nie przygląda, więc nie widać, że lakier nie błyszczy tak jak powinien, to śmiało stosuję ów wysuszacz- i już po 20 minutach mam pewność, że nic, ale to nic się nie popsuje. Więc jeśli chodzi o lakier na stopach- Quicken jest prawdziwym zbawieniem.

Na +:
-znacznie skraca czas wysychania lakieru
-nawet gruba warstwa ładnie się rozprowadza i nie zalewa skórek
-nie tworzy bąbelków

No i cena, pozostawia sporo do życzenia, z przesyłką na Allegro to ponad 30zł, a więc tyle, co zestaw Nail Tek II Foundation + II Intensive Therapy.
Nie wiem, czy jeszcze go kupię. Możliwe, że tak, ale tylko i wyłączenie z przeznaczeniem do paznokci stóp.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy

zapowiadał się obiecująco, ale przegrał

Zachwycona podkładem z Nail Teka zakupiłam także przyspieszacz wysychania licząc, że i on okaże się cudotwórcą.. jednak tak się nie stało.

Zazwyczaj stosuję bazę, a na nią dwie warstwy kolorowego lakieru. Szukałam więc produktu, który przyspieszy jego wysychanie. Pierwsze wrażenie: łał! Co prawda cały proces wysychania aż do pełnej twardości się nie skrócił, ale znacznie wcześniej mogłam wykonywać jakiekolwiek czynności używając dłoni :). Dodatkowo Quicken znacznie uwydatnił połysk i kolor lakieru pod nim- kolejny plus.

Jak już wiele osób wspomniało- trzeba nakładać go na prawdę w dużej ilości, aby nie tworzył smug.

Problemem (dla mnie nie do zaakceptowania) okazał się fakt, że lakier znacznie stracił na trwałości. Stał się jakby bardziej elastyczny, co spowodowało że wiele szybciej na końcówkach odklejał się od płytki paznokcia. Nie mam na myśli ścierania, a zwyczajne odklejanie małymi fragmentami. To sprawiło, że przestałam go używać i na pewno nie zakupię nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: pół

Właśnie tego szukałam

Preparat ma prawie same zalety:

+ przyspiesza wysychanie lakieru
+ przedłuża trwałość lakieru o kilka dni (zależy od lakieru, na Catrice, Bell sprawdza się świetnie)
+ jest wydajny
+ na Allegro można go kupić za kilkanaście złotych i są to dobrze wydane pieniądze
+ nie obkurcza lakieru jak Seche Vite

- odrobinę smuży w trakcie nakładania, ale zawsze można go nałożyć na podeschnięty lakier
- pod koniec opakowania twardnieje (ale tego się można było spodziewać)

Następnym razem poszukam wersji z szerszym pędzelkiem i wtedy będę już w pełni zadowolona :)

Używam tego produktu od: pól roku

Dobry, ale trwałości super nie przedłuża

+ szybko schnie (po 15 min nic się nie odciska!)
+ ładnie wyciąga kolor lakieru
+ lakier ładnie wygląda dopóki nie odpryśnie

- lakier dostaje się do buteleczki
- gęstnieje na końcu
- nie przedłuża trwałości lakieru znacząco (może 1 dzień)

Przy dokładnym przyjrzeniu się rzeczywiście robi lekkie smugi, ale bez przeczytania opinii na wizazu nie zauważyłabym tego.

Nie kupię ponownie, bo prawdopodobnie jest testowany na zwierzętach.

Dosyć dobry

Produkt nawet niezły. Rzeczywiście przyspiesza wysychanie i przedłuża trwałość lakieru - zmieniam lakiery co 3-4 dni, ponieważ po tym czasi mam już starty lakier z brzegów paznokci, a używam ciemnych kolorów, więc mnie to drażni. Jasne można nosić dłużej, bo nic nie odpryskuje ani nie pęka. Próbowałam z Inglotem, Caterice i Essence, bo tych używam. Minusem jest to, że dosyć szybko gęstnieje i pod koniec opakowania pozostawia smugi. Drugie opakowanie, które kupiłam ma dużo lepszy pędzelek - płaski, wystarczy jedno pociągnięcie, żeby rozprowadzić produkt na całlą szerokość płytki, więc trochę łatwiej się go aplikuje. Ogólnie polecam.

Swietny

rewelacyjny wysuszacz
szybko działa (na kazdy lakier)

zapobiega scieraniu lakierow na koncowkach, sczególnie przy lakierach w odcieniach czerwonych

nawet przy grubej warstwie wysycha w ekspresowym tepie

wart swojej ceny

Używam tego produktu od: 6 miesiecy