Kolastyna, Satin Make-up

Kolastyna, Satin Make-up

Idealnie gładka i matowa skóra. Podkład matujący nadaje skórze aksamitną gładkość i delikatność w dotyku. Unikalna formuła z silikonem dzięki swojemu elastycznym właściwościom dopasowuje się do mimiki twarzy, pozostawia skórę napiętą i idealnie gładką. Satin make-up zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę przez cały dzień. Skóra nie świeci się, naturalnie oddycha a odpowiednie nawilżenie utrzymuje się przez długi czas. Dzięki delikatnej konsystencji podkład równomiernie się rozprowadza, pozostawia na twarzy aksamtne wykończenie. Dostępny w 4 kolorach - jasny beż, beż, naturalny, opalony.

ma plusy i minusy

Właśnie kończę 1 opakowanie tego podkładu.
Kupiłam go zachęcona recenzjami na KWC.
Plusy:
-pierwszy i zasadniczy to cena.Zapłaciłam za niego 12 złotych
-jest bardzo wydajny
-dobrze kryje niedoskonałości

Minusy:
-niestety ma tendencje do tworzenia maski. Było to niezauważalne latem. Jednak teraz, gdy cera jest jaśniejsza można trochę przedobrzyć.
-ja trochę odczuwam że jednak ma ciężką konsystencję

Ogólnie, dobrze że go wypróbowałam. Jednak lubię nowości i mam w planach zakup czegoś innego. :)

Używam tego produktu od:pół roku

po 1 podkład jest bardzo tani!
używam go zamiennie z Max factor Lasting Performance i myśle,że Kolastyna przy nim wypada świetnie. Na pewno kupie ten podkład jeszcze nie raz; nie zapycha mnie, świetnie kryje, a wygląda naturalnie.
Zachęcam:)

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

w porządku

bardzo przyjemny podkład - lekki i idealny na cieplejsze dni.

plusy to zdecydowanie gęsta konsystencja, wydajność i cena. po nałożeniu podkładu cera staje się aksamitna, miękka i rozjaśniona. niestety podkład średnio kryje, więc na pewno nie nadaje się do cer problemowych. nie wyobrażam go sobie bez użycia korektora. nie podkreśla suchych skórek, nie spływa po godzinie, nie tworzy smug ani maski i nie jest pomarańczowy.

ogółem - podkład jest bez zarzutu, ale ja raczej go nie kupię, bo zamierzam przetestować podkłady mineralne. gdybym miała zamiar kupić fluid, to na pewno byłby to ten :)

Bardzo dobry !

jak dla mnie swietny odcien (Używam koloru opalony) dobra gesta konsystencja ( nie jest tak leisty) bardzo dobrze sie rozprowadza i super matuje !! za taką cene jestm nim zachwycona

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Zupełnie nie to

Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami i bardzo się zawiodłam. Fluid ten (mam kolor naturalny) powoduję, że moja skóra wygląda jak brudna, jest to taki ziemisty i zimny kolor. Ponadto źle się rozprowadza i co najważniejsze wcale nie matuje, wręcz odwrotnie moja skóra po nim okropnie się świeci, a nie mam tłustej cery więc jestem w szoku. Nie polecam.

Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań:1/4

Dobry

Po tylu pozytywnych opiniach na temat tego podkładu postanowiłam go zakupić. Nie spodziewałam sie niczego specialnego za 13zł wzięłam po prostu żeby sie przekonać czy faktycznie jest taki dobry. A więc dokonałam pierwszej próby moje reakcje były takie:
-swietna konsystencja gesta i kremowa ale latwa w aplikacji
-mat
Na drugi dzien przed szkola uzylam tego podkladu i o dziwo nie swiecila mi sie twarz. Uzylam tylko raz pudru matujacego w kamieniu do poprawki i to wystarczylo a sam podklad utrzymal sie bardzo długo. Mile zaskoczenie za niewielkie pieniadze. Minusow na razie nie zauwazylam:) Polecam warto wyprobowac swietny efekt za niewielkie pieniadze.
Edit: po dłuższym stosowaniu odejmuję gwiazdkę ponieważ znalazłam lepszy podkład:) Na dziury budżetowe jak znalazł ;p
Używam tego produktu od:tygodnia

SUPER !!

Jeden z najlepszych podkladow jakie mialam .Jest porownywalny z tymi z wyzszej polki a nawet lepszy :)
Plusy
-super paleta kolorystyczna
-trzyma sie bardzo dlugo
-daje efekt gladkiej i aksamitnej twarzy
-dosc wydajny
-cena
-nie daje efektu maski
-bardzo dobrze kryje
-daje super efekt matowania , ale na 2 godziny

Minusy
(-nie matuje ,ale to nie robi zaden podklad) :)
-wysusza za bardzo skore
-jest gesty i przez to mozna go za grubo nalozyc

Bardzo polecam!!!!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

Ufam mu w 90%!

Temu podkładowi ufam w 90% (w 100 tylko Unifiance!). Mam odcień Jasny Beż, przypuszczalnie najbardziej odpowiedni dla większości dziewczyn, bo jest bardzo naturalny i nie wpada w tonację cery gejszy. Faktem jest, że nie matowi... No trudno, ale dzięki temu cera wygląda na młodszą, rozluźnioną i bardziej wypoczętą wiec aż tak mi to nie przeszkadza. Np. wspomniany Unifiance matowił mocno i twarz czasami miała charakter maski :( Jedyne co mam mu do zarzucenia to to, że nie kryje WSZYSTKIEGO. Kryje dużo, ale do zadań specjalnych uruchamiam jednak Unifiance. Z tanich i średniopółkowych podkładów ten wybieram na Number 1.
Aha, według mojej opinii, mało wydajny...Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Nie,nie...

Dawno nie miałam tak cieżkiego i tłustawego podkładu. Jeśli chodzi o moja mieszana cere to bardziej niestety świeci sie z tym podkładem niż bez niego.
Zapach ma przyjemny, kryje dobrze ale jak dla mnie ma za duzo wad:
- kolory zdecydowanie za ciemne jak na nasza szerokosc geograficzna (naturalny zawsze należal do odcieni jasniejszych a tutaj kolor ciemny)
- nie matuje
- raczej cieżki, treściwy
- bardzo brudzi
Zalety
+ łatwo sie rozprowadza,
+ bardzo mała ilość wystarcza- ze wzgledu na ciemny kolor
+ nie tworzy smug
Podsumowując znam lepsze podkłady...
Wiecej nie kupie,

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Baarrdzo dobry!

Miałam go już wcześniej ale kusiły mnie inne podkłady min. aa oceanic, revlon colorstay... mam tłustą buzię więc potrzebuję matu:) wróciłam do kolastyny i nie żałuje!!
* dla mnie ma fantastyczna konsystencję- gęsty idealny na zime
* kolorek beż idealnie stapia sie z moja cerą
* trzyma się długie godziny
* ma przyjemny zapach
* dobrze kryje niedoskonałości
* matuje aczkolwiek nie na długo-niezbędne dla mnie są bibułki matujące
* cena śmiesznie niska

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Kocham ;)

kupowalam go kiedys ale, ze kusilo mnie wiele innych podkladow odstawilam go na bok. teraz wiem, ze to był błąd. po innych fluidach tworzyła mi się maska na buzi, świecila i wyskakiwały pryszcze. postanowilam, ze wroce do niego. kupilam go obecnie za 11,50. opakowanie jest dobre, gdyz wylewam sobie tyle fluidu ile potrzebuje. zapach ma bardzo przyjemny. :) konsystencja jest treściwa, gęsta ale po nalozeniu na twarz staje się taka "puchowa" :D. buzia jest gładziutka. zakryte są wszystkie niedoskonalosci. matuje moją TŁUSTĄ skore na cale 8 h siedzenia w szkole. :) nie powoduje zadnego wysuszenia i nie podkresla zadnych suchych skorek. ;) nie mam po nim zadnego wysypu - zwyczajnie nie zapycha mnie.
teraz zdecydowanie moge powiedziec, ze zostane z nim na zawsze !

/uzywam beżu - nie jest on ciemny :)/

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: drugie

bardzo dobry podkład

- nie tworzy maski
- ładnie dopasowuje się do koloru cery, kryjąc niedoskonałości
- wygładza skórę
- nie robi maski
- nie podkreśla rozszerzonych porów
- świetnie się rozprowadza, nie zostawia smug
- sprawia, ze twarz wygląda zdrowo i promiennie

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, jest to jeden z najlepszych jakie miałam.

Używam tego produktu od:roku