Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Uniwersalny płyn do mycia ciała i włosów, z rumiankiem oraz pantenolem, pH obojętne dla skóry. Żel nie zawiera barwników, ma delikatny zapach, bez zawartości oleju mineralnego. Żel ma prosty i krótki skład.

Niezastąpiony :)

+ Skład. Jest krótki i bez SLS, silikonów i zbędnych zapachów, więc mnie nie wysusza.
+ Nadaje się jako szampon, płyn do higieny intymnej i płyn do demakijażu dla skóry suchej.
+Cena i wydajność. Kosztuje niewiele a starcza na bardzo długo.

Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa, następne uż czekają na swoją kolej.

Dobry.

Dobry skład, cena też w miarę dobra. Zapach do przyjęcia, mnie nie zachwyca. Kupuję ten żel na zmianę z innymi żelami z Rossmanna, z Alterry. Nie wysusza skóry (choć i tak później smaruję balsamem, ale to dla zasady). Nie pieni się tak rewelacyjnie jak tradycyjne żele, ale coś za coś - dzięki temu nie jest tak agresywny dla płaszcza lipidowego skóry. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Plącze, wysusza, dziwnie pachnie

Skład ciekawy, opakowanie praktyczne i jak dla mnie na tym kończą się zalety tego produktu.

- Strasznie plącze włosy (zarówno dziecka, jak i moje zdrowe długie).

- Jest za gęsty i ma dziwną oblepiająco-przylegającą konsystencję, przez co cięzko go dokładnie spłukać. Żeby dokładnie spłukać go z ciała, trzeba wielokrotnie przesuwać po skórze dłonią czy gąbką.
Spłukiwanie włosów również zajmuje dużo więcej czasu niż spłukanie chociażby szamponu Hipp.

- Ma nieprzyjemny dziwny zapach.

- Wysusza skórę.

Ilość zużytych opakowań: dwa

polecam

Dobry skład, nie powoduje reakcji alergicznych, całkiem wydajny, można stosować na całe ciało, również jako żel do higieny okolic intymnych jak i do włosów, dobry dla całej rodziny, przyjemny delikatny zapach, przystępna cena, praktyczna butelka z pompką.

Praktycznie same plusy.

Minus to troszkę dziwna konsystencja, taka jakby lepka (?).

Czasami jestem nim znudzona więc zazwyczaj mam coś jeszcze do mycia dla dzieci i dla siebie - tak dla odmiany, jednak ten żel jest u nas cały czas w łazience.

Kocham! Nikomu nie oddam.

Jest to cudo w butelce. Nie posiada według mnie żadnych minusów. Używam właściwie do wszystkiego. Jest także moim faworytem do zmywania makijażu oczu. Żaden płyn mi tak go nie zmywał jak ten.
Kolejną zaletą jest skład. Totalne zero SLS, SLES itp. I oczywiście nie uczula, a jestem szczególnie wrażliwym alergikiem. Chyba już zawsze będę go używać.

Natomiast jeśli chodzi o mycie nim włosów. JA zazwyczaj nim myję, jednak wydaje Mi się, że szampon Babydream lepiej się do tego nadaje, bardziej nawilża włosy, niż ten płyn. Ma nieco inny skład. Ale w każdym razie uważam, że to ideał.
Używam tego produktu od: nie całych 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 50

Absolutny HICIOR!

Nie ma ani pol minusa dla tego produktu!
Jest cudowny! Do wszystkiego od prania po zmywanie makijazu. Twarz zmyta tym płynem jest w lepszej kondycji niz po Normaderm Vichy!!!
Swietna konsystencja pozwala za pierwszym razem zmyc swietnie makijaz razem z oczami!
Twarz jest lekko nawilzona i nie sciagnieta!
Rowniez moja skora na calym ciele jest wdzieczna za uzywanie wlasnie tego cudownego zelu.
Cena jest smieszna w porownaniu z jakoscia i wydajnoscia!
Zegnajcie plyny do demakijazu ;) stawiam na Babydream!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze!!

Płyn nie daje rady.

Stosowałam, stosowałam, aż zaczęła mnie swędzieć skóra. Nie mogłam dojść do tego, co jest przyczyną, aż znajomy poinformował mnie, że takich płynów nie powinny używać osoby dorosłe, bo nasza skóra bardziej się brudzi w ciągu dnia.
Za jego radą odstawiłam płyn i umyłam się zwykłym mydłem... swędzenie przeszło jak ręką odjął.
Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie nadaje się do zmywania olei

Zafascynowana metodą pielęgnacji włosów zwaną "OMO", testuję od pewnego czasu różne delikatne płyny i szampony.
Wyszukałam na forach, że właśnie produkty Babydream, nadają się bardzo dobrze do zmywania olei z włosów.
Przetestowałam już kilka z nich i muszę powiedzieć,że "Uniwersalny żel do mycia" radzi sobie z tym najgorzej.

Faktem jest, że daje radę zmyć oleje już za pierwszym razem ale włosy są po nim w okropnym stanie.
Po pierwsze są mocno poplątane i szorstkie. Po jego użyciu konieczne jest dokładne wmasowanie maski nawilżającej do spłukiwania. To poprawia ich stan, łatwiej można rozczesać wtedy włosy, niestety już po wysuszeniu i tak są bardziej szorstkie i matowe.

Stosowałam żel do kąpieli i tu też nie był zbyt przyjemny. Sama nie wiem o co chodzi z tym szorstkim uczuciem? Mam wrażenie, że dosłownie ściera całą barierę ochronną ze skóry. Oczywiście ważne jest że dobrze zmywa z ciała wszelkie zanieczyszczenia, jednak brakuje mi w nim jakiegoś składnika nawilżającego.
Zawsze po kąpieli musiałam używać balsamów do ciała , bo czułam ,że skóra jest wysuszona .

Z tych powodów szukałam innego zastosowania dla tego żelu. Stwierdziłam, że zużyję go do mycia rąk i prania pędzli do makijażu.
Znowu się zawiodłam.

Wyprałam w nim pędzle , resztki kosmetyków zeszły z włosia bardzo łatwo szybko.
Ale okazało się,że pędzle EDM schły ponad 24 godziny!
Dziwna sprawa, bo włosie pędzli innych firm, zwłaszcza te rzadsze schło normalnie.
Samo użytkowanie pędzli (znów EDM) nie było potem przyjemne, włosie było dosłownie gumowe.
Dla zainteresowanych dodam, że chodzi mi o Kabuki Eye Brush, Dome Blush Brush a poza nimi Hakuro H51.
Myłam je wielokrotnie, problem wciąż się powtarzał, co sprawiło, że użytkowanie nie było miłe, myślałam już nawet, że jakość pędzli jest gorsza.
Pewnego dnia wyprałam je szamponem Dove, który przez silikony szybko przetłuszczał mi włosy, szukałam dla niego innego zastosowania i trafiłam :)
Te same pędzle, z którymi miałam problemy, nagle były milutkie w dotyku, przyjemne w użytkowaniu, nabrały prawidłowego kształtu, przestały być gumowe i wreszcie prawidłowo szybko nakładały kosmetyki.

Nie kupię tego płynu nigdy więcej, poza tym, że przez pompkę jest wygodny w użytkowaniu, nie widzę innych pozytywów, zwykły, tani i słaby.
Inne produkty z tej serii są o niebo lepsze.

Używam tego produktu od: Ponad 3 ,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niestety 2 opakowania

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opini na wizazu i się nie zawiodłam.
Plusy:
+naturalny skład
+ ładny zapach
+łatwo dostępny ( w każdym Rossmannie)
+ niska cena
+ ładne opakowanie

Minusów brak

tak

przyjemnie pachnie, wydajny, gęsty , miło się go używa. stosowałam go jako żel pod prysznic oraz szampon do włosów. jako żel sprawdził się świetnie, myślę że kupię go ponownie. jako szampon dobrze oczyszczał moje włosy także z olejów, ale jednak plątał włosy i sprawił że stały się matowe i szare - bez życia. bardzo uniwersalny

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Moja podstawa.

Ten płyn zaczęłam używać gdy moja skóra stała się bardziej wrażliwa niż zwykle, inne mydła bądź żele nie były wystarczająco łagodne dla mnie. Postanowiła sięgnąć po produkty skierowanie dla najmłodszych i trafiłam na serię kosmetyków marki Babydream.
Używam go zarówno do mycia ciała, twarzy jak i włosów.

PLUSY:
- uniwersalność stosowania
- nie zawiera SLSów
- przyjemny, delikatny zapach, w żadnym wypadku drażniący
- formuła płynu jest półgęska, a barwa przezroczysta
- przyjemne, estetyczne opakowanie
- wygodne dozowanie dzięki pompce
- niska cena, poniżej 10 zł
- dostępność w każdym Rossmannie
- delikatny, nie podrażnia
- krótki skład
- nie tworzy ogromnej piany

MINUSY:
- mimo dosyć gęstej konsystencji jest niewydajny
- tworzy skromną pianę, co może być dla wielu użytkowników wadą
- do posiadaczek długich, gęstych, a zarazem cienkich włosów: może je plątać

dla mnie rewelacja :)

Pudełeczko jest dużo, baaardzo wydajny. Moja mama dostała go od koleżanki, która go poleciła. Jest bardo delikatny i uwielbiam w nim ten zapach, który długo trzyma :) Śmiało można umyć nim twarz. Nie podrażnia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca