Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Uniwersalny płyn do mycia ciała i włosów, z rumiankiem oraz pantenolem, pH obojętne dla skóry. Żel nie zawiera barwników, ma delikatny zapach, bez zawartości oleju mineralnego. Żel ma prosty i krótki skład.

GENIALNY!

Używałam jako szampon.
Od daaawna moje włosy nie były tak puszyste i miękkie po umyciu jakiegokolwiek szamponu, a używałam nawet produktów profesjonalnych! W dodatku nawet łuska włosa była wygładzona i włosy pięknie się błyszczały. Skład jest bardzo dobry (bez SLS,SLES,parabenów itp (mam bzika na punkcie składów)), więc nie podrażnia i jest bardzo delikatny. Zapach jest lekko rumiankowy i prawie nie wyczuwalny na włosach. Butelka duża, ładna i co najważniejsze z bardzo dobrą pompką, która dozuje odpowiednią ilość płynu na dłoń. Produkt wydajny i tani (500ml za 10 zł!)
Podsumowując:
Włosy pięknę, zadbane jak nigdy dotąd.
Z pewnością jest to mój hit!

Używam tego produktu od: około miesiąc

Uniwersalny produkt

Żelik jest bardzo ciekawy przede wszystkim ze względu na swój skład. (brak SLS, SLES, glikoli, parabenów,gliceryny,parafiny etc.) Świetnie sprawdza sie przy kazdym zadaniu - zarówno myciu włosów jak i twarzy, ciała, rąk i przy higienie intymnej.

Jego plusy to:

+uniwersalność i wielozadaniowość
+dobra cena
+dostepność (zawsze i w każdym rossmannie)
+delikatny skład
+poreczne opakowanie

Zdecydowanie ten produkt zagości na stałe w mojej łazience - tu szczególnie w roli płynu do mycia rąk zamiast okropnie wysuszających mydeł.

polecam

idealny na wyjazdy

Żel do mycia kupiłam z myślą o myciu włosów - jednak okazało się, że można go używać nie tylko do tego celu.
Super sprawdza się na wyjazd - mi zastępuje aż 5 kosmetyków.
Nadaje się jako:
-szampon do włosów
-żel pod prysznic
-żel do mycia twarzy
-żel do higieny intymnej
-szampon do mycia pędzli
Po co tachać 5 osobnych butli jak można jedną?
Pod koniec zaczął mnie męczyć jego zapach - taki typowo dziecięcy, ale można mu to wybaczyć, biorąc pod uwagę jego wszystkie zalety:
-dobrze myje włosy, ciało, pędzle
-nie podrażnia
-nie wysusza jakoś specjalnie
-ma pompkę
-jest tani i ogólnie dostępny
-TŻ/dziecko też się może w tym umyć :)
Minusów nie widzę, no może poza zapachem.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie z pompką (500ml)

Fajna alternatywa dla żelu pod prysznic lub żelu do golenia :)

Ten żel jest jak sam producent zapewnia uniwersalny :)
Ciało po umyciu jest gładkie , nie wysusza go.
Świetnie nadaje się także do golenia szkitek :) nadaje dobry poślizg maszynce :) @ razy umyłam nim włosy i ... bardzo dobrze je oczyścił aż w szoku byłam ;D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Przydaje się

Trafiłam na niego dawno, kiedy cena była wyraźnie niższa, a opakowanie inne (swoją drogą, miało lepszą pompkę).

Do mycia niemowlęcia: stonowany zapach, odpowiednia pienistość.

Do codziennego mycia rąk: mimo, że nie zawiera SLS, po 2 dniach bradzo wysusza mi dłonie - nie nadaje się. Z tego powodu do codziennej higieny intymnej nawet nie próbuję.

Żel pod prysznic: mi odpowiada, na pewno lepszy od innych żeli z tej półki cenowej, które zwykle zawierają SLS.

Jako szampon: bez rewelacji, szczególnie przy dłuższych i gęstszych włosach. Ale dla niemowlęcia ok. Chyba rzeczywiście nie szczypie w oczy, bo dziecko się nie uskarżało.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Najlepszy!

Uniwersalny? Oczywiście.
-jako żel pod prysznic
-jako żel do mycia twarzy
-jako płyn do higieny intymnej
Jako szampon nie stosowałam ;)

Super myje, nie podrażnia, nie uczula, ma lekki delikatny zapach. No i niska cena.

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i drugie w trakcie

Uwielbiam

Używam go do demakijażu, czasami do ciała i higieny intymnej. Jest super. Idealnie zmywa nawet najmocniejszy makijaż, nie trzeba nic trzeć. Od kiedy go używam poprawiła mi się cera.

Używam tego produktu od: rok

Świetny żel... do mycia twarzy:)

W moim przypadku nie do końca sprawdził się jako żel do mycia ciała, ze względu, że miałam wrażenie niedomycia no i dlatego, że zapach nie powala. Jednak do twarzy okazał się wspaniały.

Plusy:
*dobrze i delikatnie myje twarz
*nie wysusza, a jedynie delikatnie ściąga
*tani
*dostępny w każdym Rossannie
*wydajny
*wygodne opakowanie z pompką
*delikatnie się pieni
*gęsta konsystencja

Minusy:
*do ciała osoby dorosłej jest zbyt delikatny
*średni zapach
*trochę ciężko się zmywa

Z całą pewnością kupię go jeszcze wiele razy bo do mycia twarzy jest świetny. O niebo lepszy od drogiego i wysuszającego Iwostinu.

Ilość zużytych opakowań: 1(500ml)

urok zwykłości

Cenię go za prostotę: krótki skład, brak obietnic z Księżyca, łagodność. Ten żel nie kusi zapachem, ładnym opakowaniem i innymi zbędnymi dodatkami mającymi umilić jego użytkowanie. Po prostu myje i nie robi mojej skórze żadnej krzywdy, za co jestem mu wdzięczna.

Zaznaczam, że służy mi jedynie jako żel pod prysznic.

Ilość zużytych opakowań: 2 butle

Uniwersalne cudo :)

Uwielbiam ten żel. Zakupiłam go zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu i nie zawiosłam się. Stosuję go do mycia twarzy-rano świetnie odświeża moją skórę nie wysuszając jej, wieczorem zaś doskonale zmywa makijaż, również makijaż oczu nie podrażniając ich(tu muszę nadmienić, że oczy mam niezwykle wrażliwe i ciężko mi znaleźć kosmetyk, który nie podrażnia moich oczu). Sporadycznie stosuję ten żel do innych celów(higiena intymna czy włosy) gdy skończy mi się inny kosmetyk. Cena super, pojemność i pompka to już rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Raczej nie

Nadeszła w końcu i jego chwila. Był ostatnim zbytkiem zakupionym kiedyś tam na rossmannowej promocji. Chciałam porównać jego działanie na włosy z działaniem Szamponu Babydream, no i może coś, co czasem zastąpiło by mi facellka do delikatnego mycia łepetynki :).
Pompka jest fajnym rozwiązaniem dla dużej butli, ponieważ jest troszkę ciężka, szczególnie przy podwójnym myciu i bawieniu się z dozowaniem produktu, więc to na plus.
Lubię te dzieciowe zapachy - takie pudrowe, otulające, kojarzące się z ukołysaniem do snu.
Cena/dostępność/wydajność - to wszystko na plus.
Działanie.
Cóż... identyczne jak w przypadku szamponu - czysta ruletka - może będą domyte, a może nie? Może będzie siano, a może nie? Ja lubię mieć kosmetyk pewniaka, a nie zabawkę. Facelle daje mi tę pewność, Alterra także, Babydream - niestety.
Poza tym bardzo puszy mi włosy, po Facelle zawsze miałam jako tako ulizane (co w moim przypadku wcale na ulizanie nie wygląda, tylko na maciupeńkie wygładzenie), a tu niestety :/.
Grunt, że głowa nie swędziała. Chociaż tyle dobrego.
Ciała nim myć nie lubię, na ciało wolę podziałać mieszanką siarczanów i olejów - by umyć i nawilżyć. Po Babydream czuję się niedomyta :/.

Spasuję.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania 0,5l

na zawsze mój ;)

+żel jest uniwersalny!(używam do mycia ciała, twarzy, włosów)
+wydajny
+neutralny, delikatny zapach
+nie podrażnia
+niska cena
+dostępność
+wygodne i estetyczne opakowanie

*ciało: nie wysusza skóry, nie podrażnia, dosyć dobrze się pieni, pozostawia delikatny i przyjemny zapach na skórze.

*twarz:jest bardzo delikatny i nie wysusza cery, nie jest zaczerwieniona ani ściągnięta, nie powoduje wysypu, dobrze zmywa makijaż(ale ja maluję się bardzo bardzo delikatnie)

*włosy: nie powoduje łupieżu, nie plącze włosów, dokładnie ale delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy z zabrudzeń, ale muszę przyznać, że nie używam go do każdego mycia włosów tylko np. co 3 mycie :)

polecam, bo jest warty wypróbowania !

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 2 opakowanie