Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Babydream, Kopf-bis-Fuß Waschgel (Uniwersalny żel do mycia (stara wersja))

Uniwersalny płyn do mycia ciała i włosów, z rumiankiem oraz pantenolem, pH obojętne dla skóry. Żel nie zawiera barwników, ma delikatny zapach, bez zawartości oleju mineralnego. Żel ma prosty i krótki skład.

NAJLEPSZY DO WLOSOW!!!

Uwielbiam ten żel dosłownie za wszystko! Jestem w nim zakochana! Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego wielofunkcyjnego kosmetyku :)

+ SKŁAD
+ sliczny zapach
+ duza pojemnosc =wydajność
+ cena
+ opakowanie z pompka
+ konsystencja
+ nie placze włosow (MOJ KWC DO WLOSOW! )
+ nie wysusza
+ nawilza skore
+ przy wiekszej ilosci nawet fajnie się pieni
+ dostępnosc

MINUSOW BRAK! uwielbiam go i juz zawsze bedzie stal w mojej łazience :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Znaleźliśmy ideał nie szarpiący za kieszenie.

Kiedy urodziłam synka byłam już wyposażona w kosmetyki innej marki z wyższej półki. Do BD podchodziłam bardzo sceptycznie, ponieważ bałam się podraznień skóry u synka. Generalnie mój tok myślowy oscylował wtedy w ten sposób: niska cena, no to śmieciuch. Nawet nei zaszczyciłam go poznaniem składu.
Do marki BD przeknoały mnie wizażanki z forum.
Kupiłam najpierw kremik na wiatr, potem do opalania z filtrem, później żel, szampon i owo cudo :)
+Skład jest fantastyczny. Nie ma zapychaczy, sztucznośći i innych paskud.
+opakowanie bardzo wygodne jako że posaida dozownik
+wydajny
+nie podrażnia
+dobrze się pieni
+bardzo dobrze sprawdza się u mnie w sytuacji braku płynu do higieny intymnej i do mycia twarzy
+bardzo przystępna cena!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Doskonały żel do twarzy :)

Używam go jako żelu do mycia twarzy.

Przerobiłam mnóstwo pianek, żeli, mydło siarkowe czy nawet Alepia, Savon d\'Alep 40%, i co? Nic nie dawało takiego efektu. Buzia gładziutka, nawilżona. A mam skórę mieszaną (choć trochę nietypową - czoło czyste, nos i broda troche zaskórników+ świecąca skóra, a tylko na policzkach pojawiają mi sie wypryski).
Produkt świetnie oczyszcza, czujemy, że skóra jest oczyszczona, a nie jak niektóre specyfiki myją tylko powierzchownie, przynajmniej ja mam takie wrażenie.

Wystarczą 2 pomki, aby dokładnie umyć całą twarz. Ja najpierw 1 pomkę nakładam na twarz, delikatnie masuję nastepnie drugą na ręcę+woda i powstaje dużo delikatnej pianki, którą myję całą twarz ;)

Produkt znajdziemy w każdym Rossmannie, około 10zł za 500ml. Więc stosunek ceny, jakości i pojemności - rewelacja!

Jesli chodzi o jego "uniwersalność", cóż zależy dla kogo. Ja nim myję wyłącznie twarz (i pędzle) mam swój ulubiony żel pod prysznic i go nie przebił. Jako szamponu bałam się go użyć po tym co zrobił mi szampon Babyream.

PODSUMOWUJĄC:
+cena
+pojemność, wydajność
+swietnie myje, oczyszcza
+nadaje się do cery trądzikowej/mieszanej
+zapach jest delikatny, przyjemny

+/- uniwersalny - zależy dla kogo, mi podpasował tylko jako świetny żel do twarzy oraz do mycia pędzli, ale można go również stosować jako: szampon, żel pod prysznic, żel do higieny intymnej...

Używam tego produktu od: od około 2 miesięcy

Idealny do mycia włosów

Żel wypada lepiej niż szampon Babydream - ma minimalnie lepszą cenę, jest wydajniejszy, lepiej się pieni.

Opakowanie jest bardzo wygodne, pompką dobrze się odmierza, szczególnie przy metodzie kubeczkowej.

Nie plącze włosów, całkiem przyjemnie pachnie, dobrze myje (oleje zmywam raz i wystarcza).

Być może kiedyś trafię na coś o ciekawym składzie i odstawię go w kąt. Być może nie trafię (bo specjalnie nie szukam) i zostanę przy nim ile się będzie dało (wierzę, że mimo lekkiej zmiany składu, nowa wersja jest równie dobra) ;) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1x 500ml

niezastąpiony

Oceniam starą wersję żelu, z nową nie miałam jeszcze do czynienia, bo kiedy się zorientowałam, że go zmieniają zrobiłam zapasy :)
U nas niezastapiony, sprawdził się przede wszystkim u Małej, mimo jej problemów z lekką postacią AZS. Świetnie nadaje się do kapieli, ale też do mycia włosków. Rodzice też go stosują np. w trakcie wyjazdów (pomocna wtedy jest buteleczka z dozownikiem z Rossmanna za 1,99 zł, bo wozić butlę 500 ml to przesada).
Żel jest bardzo wydajny dzięki butli z pompką.
Zaznaczyłam, że kupię ponownie i pewnie tak będzie, ale już z nową wersją, bo ta obecnie jest niedostępna.
Dodam, że na początku nieufnie podchodziłam do marki Babydream, jednak z czasem przejrzałam na oczy i oprócz zadowolenia z produktu zauważalna ulga dla portfela.
Produkt godny polecenia

Używam tego produktu od: dwóch lat

Świetny do mycia ciała

Z ciekawości kupiłam ten żel do wszystkiego, przetestowałam myjąc nim wszystko co się da i lecę z podsumowaniem :D

+ Jest świetny jako żel do ciała, ma miły zapach i fajnie wygładza skórę, jest taka gładziutka po umyciu :D

+ W ogóle nie podrażnia okolic intymnych (nawet po zacięciu się maszynką), spokojnie można go używać

- U mnie nie sprawdził się jako szampon - mam wrażenie, że nie domywa włosów, są poplątane i bez blasku

- Nie sprawdził się również jako żel do twarzy - mnie bardzo wysusza :(

Oczywiście jeszcze jeden + za cenę i wydajność, taka taniocha za półlitrową butlę :D Bardzo fajnie że ma pompkę, bo żel jest bardzo lejący i po prostu marnowałby się gdyby trzeba go było za każdym razem wylewać z butelki.

Podsumowując - dobry i tani żel do wszystkiego, moim zdaniem najlepszy żel do mycia ciała jakiego kiedykolwiek używałam :) W roli szamponu i żelu do twarzy sprawdza się różnie co widać po opiniach - moim zdaniem to jest kwestia indywidualna. Warto go wypróbować i sprawdzić która z wielu możliwości tego żelu sprawdzi się u Was najlepiej, bo naprawdę uważam że warto! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

Kocham mocno

Idealny. Ma przyjemny i delikatny zapach który bardzo przypadł mi do gustu, szczerze mówiąc to pierwszy raz kupiłam go właśnie przez niego. Nie wysusza, nie podrażnia. Nadaje się do ciała i do włosów. Jest bardzo wielofunkcyjny, nadaje się do wszystkiego. Ma bardzo fajne opakowanie z pompką które działa bez zarzutu. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie bez niego życia. Można go używać również to mycia twarzy i tutaj również sprawdza się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o mycie włosów to w moim wypadku odrobinę plącze włosy, ale ta jedna wada mi wcale nie przeszkadza, zwłaszcza, że świetnie domywa z włosów nawet olej. Nie wiem, jak sprawdza się na dzieciach ale jak dla mnie jest super. Będę go kupować przez cały czas kiedy będzie dostępny.

Używam tego produktu od: dwa lata

Bez zarzutu

Uwielbiam ten żel za cudowny skład, piękny zapach, wdajność i praktyczną pompkę. Sprawdził się u mnie jako żel do higieny intmnej, mycia buzi i ciała. Niestety nie byłam do końca zadowolona z używania go jako szamponu, ale tylko dlatego, że wolę po prostu bardziej pieniące się produkty.
Serdecznie go polecam, także włosomaniaczkom, bo dla wielu będzie na pewno idealnym szamponem do codziennego mycia włosów.

Niezastąpiony.

Ze względu na brak tolerancji ze strony mojej skóry na SLS zawarty praktycznie we wszystkich kosmetykach myjących zdecydowałam się zakupić ten produkt. Okazał się idealny, wręcz niezastąpiony.
Wreszcie po kąpieli nie drapie się od wysuszenia skóry! Świetnie myje, nawilża, ma ładny zapach, jest uniwersalny.
No i przede wszystkim NIE MA SLS a to dla mnie najważniejsze.
Jego zaleta do brak wad :)

Cudo za niewielkie pieniądze

Jak dla mnie cudeńko. Mam skórę skłonną do podrażnień, włosy bardzo mi się przetłuszczają i łatwo je obciążyć. Używam go do:
mycia włosów:
- plącze trochę, ale ja mam proste gładkie włosy więc jest ok, włosy aż skrzypią,
mycia twarzy:
- zmywa nawet ten słynny Revlon Colorstay, trochę szczypie w oczy, ale radzi sobie z każdym makijażem, a maluję się dość mocno cienami i eyelinerem,
mycia ciała:
- skóra jest domyta, czysta, ale nie wysuszona,
do higieny intymnej:
- nie podrażnia i domywa,
mycia pędzli:
- tu jestem zachwycona!!! mój języczkowy pędzel do podkładu chyba pierwszy raz jest w pełni umyty.
Ogólnie kosmetyk jak najbardziej na plus, wiadomo nie jest może idealny, ale najlepszy w swoim fachu.
Na plus również cena i pompka, można idealnie nałożyć tyle kosmetyku, ile się potrzebuje. Mimo braku SLS kosmetyk świetnie się pieni.

Jeżeli chodzi o używanie dla dzieci to nie próbowałam (bo i dzieciata nie jestem), ale trochę jednak obawiałabym się przesuszenia.

wysusza skórę dzieci!

Żel zakupiła dla mojego synka do mycia ciała i jako płyn do kąpieli. To jedyny produkt dla niemowląt jaki znalazłam, który wytworzy w wanience pianę.

Plusy:
- konsystencja żelu, która łatwo i przyjemnie rozprowadza się po ciele dziecka,
- tworzy delikatna piane w wanience,
- dokładnie myje,
- dozownik jest dużym plusem,
- ładnie myje włoski i ciemieniucha zniknęła,
- wydajny i tani.

Minusy:
- niestety wysusza skórę!!!!
- trochę dziwny zapach.

Dobrze myje, ale niestety wysusza delikatną skórę dziecka, dlatego stosuję go na zmianę z mydełkiem bambino. Doskonale się sprawdzi jako mydło do rąk i przy większych zabrudzeniach. Dla dziecka nie polecam, chyba, że jako płyn do kąpieli (w małych ilościach) wraz z innym produktem do mycia ciała. Dodaję jedna gwazdkę za cene, udało mi się go zdobyć za 6zł.

Edit: Nie chcąc wyrzucać tego produktu postanowiłam sprawdzić go na sobie i o dziwo mojej skóry nie wysuszył. Dziecka jednak myć nim nie zamierzam. Wykorzystam do końca i może jeszcze kiedyś kupie,jeśli będzie na promocji.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

rewelacyjny

Produkt idealny dla włosomaniaczek.
Ja myje nim wszytsko twarz, włosy, ciało.
Plusy: na pewno skład! rewelacyjny
Minusów nie ma.
Polecam do mycia pędzli do pudrów, różu.

Ilość zużytych opakowań: duuużo!