Babydream, Szampon dla dzieci (stara wersja)

Babydream, Szampon dla dzieci (stara wersja)

Łagodny szampon dla dzieci, zawiera rumianek i pantenol. pH obojętne dla skóry. Szampon ma żelową przezroczystą konsystencję, bardzo krótki i łagodny skład.

kwc

Nareszcie znalazłam szampon, który jest rewelacyjny pod każdym względem. Uwielbiam moje włosy po nim. Inne szampony nawet bardzo dobre np rzepa joanny nie dają takiego efektu miękkości. Włosy po nim są sypkie błyszczące, odżywione, miękkie. Konsystencja dość gęsta, dlatego jest całkiem wydajny. Ma przyjemny, delikatny zapach.Cena rewelacyjna. Wiem, że pozostanie ze mną długo, to mój niezbędnik.
Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

4 z minusem

Duzo pozytywnych opini więc i ja chciałam wypróbowac
Szampon słabo się pieni, robi kołtun na głowie(bez odżywki ani rusz)i ogólnie nie przepadam za myciem nim włosów, a teraz plusy: ładnie się błyszczą włoski, są miekki i lejące, nie podrażnia skóry głowy. Mam przetłuszczajace się włosy i gdy umyję nim mam szybciej tłuste, ale nie jest on od tego wiec w zasadzie nie uznaję mu tego za wadę.
Uzywa tez go mój kilkuletni brat i ma bardzo ładne włoski po nim i skórę nie podrąznioną. Ponadto szampon jest wydajny. Mogę go kupic jeszcze ze wzgledu własnie na brata, po co mam mu katowac wlosy chemia skoro jest tak łagodny szampon jak babydream

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

KWC

Ten szampon od początku przypadł mi do gustu, ma bardzo ładny delikatny zapach, dobrze oczyszcza, nie podrażnia, włosy się nie elektryzują są mięciutkie i miłe w dotyku, nie są obciążone, już tak szybko się nie przetłuszczają, o łupieżu i swędzeniu nie ma mowy, jest bardzo tani i ma ładne wygodne opakowanie. Co do mycia, to na początku sporo musiałam go wylać żeby dobrze się pienił, włosy były bardzo skołtunione bez odżywki nie było szans na rozczesanie, ale przy drugiej butelce zauważyłam zmiany, nie musze już tyle wylewać żeby szampon się pienił i kilka razy zdarzyło się że nie użyłam odżywki a włosy udało się rozczesać. Najlepszy szampon jaki do tej pory miałam.

Używam tego produktu od:sierpnia

OK

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włoski i przygotowuje je do odżywki, maski. Ładny zapach dobrze się pieni, bardzo bardzo plącze włosy ale po odżywce jest ok. Na Babydream trafiłam przypadkiem kiedy byłam w prawdziwej desperacji i zeby odbudowac włosy wydawałam kupe kasy na sylikonowe kosmetyki kerastase.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dobry kosmetyk.
*ładnie się pieni,
*dobrze myje,
*włosy mi się po nim mniej przetłuszczają! Chyba jedyny szampon, który tak na mnie działa,
*łagodny, ma przyjemny, bezpieczny skład,
*włosy są po nim takie lekkie i sypkie. Zwykle użwyam razem z odżywką, ale niekoniecznie,
*tani, w promocji 4 zł,
*ładne opakowanie (inne niż na zdjęciu)

*jego zapach mnie drażni,
*myje się nim dość tępo,

Ogólnie polecam.Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

OK

Na początku nadmienie, że jestem posiadaczką włosów cienkich, niezbyt gęstych, o długości za kark.

Zaczęłam używać tego szmponu po mojej przygodzie z Bambino. W przeciwieństwie do tego drugiego Babydream pieni się jak należy, dzięki czemu nie trzeba wylewać na głowę tony kosmetyku dla samego "poczucia mycia". Mimo to w trakcie samego używania pojawia się znaczny dyskomfort, mianowicie włosy stają się szorstkie w dotyku, tempe, jakby gumowe (na szczęście znalazłam na to sposób: mieszam szampon z wodą 1:1). Kołtunią się do granic możliwości i tylko olbrzymia ilość odżywki umożliwia rozczesanie, zamiast wyrwania kołtunów.

Żeby oddać sprawiedliwość, po wysuszeniu włosy okazują się być nie tylko czyste, ale też miękkie i lekkie.

Uwaga! Idealnie zmywa nafte i olejek rycynowy - w moim przypadku już po 1 myciu! Żaden wcześniejszy szampon nawet z SLS) tego nie dokonał.

Zaznaczam, że nie wiem czy kupię go ponownie, ze względu na szarpanie przy rozczesywaniu. Będę zatem dalej poszukiwać mojego KWC, jeśli nie znajdę, wrócę pewnie do niego, bo jak narazie radzi sobie najlepiej.

Podrażnia

Kupiłam ten szampon z myślą o czymś bez SLS i czytając forum oraz tak recenzje tak zachwalające ten produkt. Jednak dla mnie on nie jest już taki rewelacyjny. Zapach jeszcze ujdzie, można się przyzwyczaić. Jednak nie czułam wcale oczyszczenia głowy. Skóra była zawsze podrażniona po umyciu. Widocznie jakiś składnik mnie uczula, ale jeszcze nie wybadałam który. Poza tym włosy się tak samo przetłuszczały jak dawniej, więc i tak je musiałam myć co drugi dzień. Z niewielką przyjemnością zużyłam prawie całą butelkę, resztę przeznaczę na czyszczenie pędzli. Niestety, będę się musiała się już z tym szamponem pożegnać. Oczyszczający Timotei dużo lepiej na mnie działa.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

jest super

Ten szampon pobił na głowę szampon Fitomedu któremu byłam lojalna przez długi czas:
jest tani jak barszcz, ma przyjazny skład, doskonale myje i oczyszcza włosy z absolutnie wszystkiego - brud, łój, produkty do stylizacji - nic się nie uchowa.

Jest też świetny do zmywania wszelkiego rodzaju mieszanek olejowych jeśli lubimy stosować je na włosy - u mnie włosy pomazane gęstym olejem rycynowym są czyste po jednym(!) myciu.
Fakt że ceną za to wspaniałe oczyszczanie jest niemożność rozczesania włosów bez odżywki (ja mam włosy do ramion i mam wtedy horror, jak ktoś ma dłuższe to aż boję się pomyśleć). Ale dla mnie nie jest to wystarczający argument by odjąć mu choć jedną gwiazdkę :)

Używam tego produktu od: ok 1 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo ;)

najlepszy

co tu więcej pisac, prosciutki skład, mini cena, doskonałe działanie - włosy i skóra głowy są zdrowe i odżywione,poza tym u mnie znacznie ograniczył przetłuszczanie, mogę teraz nawet używać odżywek :>

Używam tego produktu od: 1 rok ( z małymi przerwami )

Nie zamienię na inny.

Nie sądziłam, że szampon może być tak lekki i przyjemny w użyciu. Wcześniej używałam szamponów z SLS. Włosy myję codziennie, więc postanowiłam to zmienić i poszukać czegoś z łagodniejszym składem. Już po pierwszym umyciu duże zdziwienie- włosy lekkie, miękkie, świeże. Czułam się jak po wizycie u fryzjera i użyciu wielu odżywek.

Plusy:
- idealny do codziennego mycia włosów
- lekki
- łagodny
- świeży zapach
- włosy dobrze się rozczesują
- niska cena
- wydajny

Minusy:
- opakowanie może się lekko pobrudzić i kleić, zauważyłam to w czasie wyjazdu

Jak na razie najlepszy szampon jaki kiedykolwiek używałam. I nie zamierzam szybko testować kolejnych.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

ideal :)

bardzo fajny, delikatny szamponik :) ladnie pachnie, dobrze sie pieni (co mnie szczerze mowiac zakoczylo :)), nie wysusza skory glowy. zauwazylam, ze nie moge uzywac zadnych timoteiow ani innych drogeryjnych szamponow, bo mam potem na glowie wrazenie jakiejs lepkiej warstwy, ktora mnie strasznie drazni :/ a po tym szamponie tego nie ma:)
nie wiem jak jest z koltunieniem wlosow, poniewaz po kazdym myciu nakladam na 15minut Crema Al Latte firmy Kallos i wlosy latwo sie rozczesuja i sa miekkie.
dodatkowym plusem jest niska cena szamponu :)

Używam tego produktu od:niedawna

dobry

Pierwszy szampon który zakupiłam poraz drugi. Ostatnio mam hopla na punkcie naturalnych delikatnych kosmetyków bez SL(E)S-ów i silikonów a babydream taki właśnie jest. Nie pielęgnuje włosów, bo od tego jest odżywka, szampon ma jedynie dobrze je umyć. Pod tym wzgledem jestem zadowolona: szampon delikatny, nie wysusza, nie podrażnia. Minus za potworne kołtonienie włosów, ale po każdym myciu używam maski Waxa do spłukiwania, dlatego problem z rozczesywaniem dla mnie nie istnieje.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam drugie