Isana, Body Milk Vitamin E (Mleczko do ciała) (stara wersja)

Isana, Body Milk Vitamin E (Mleczko do ciała) (stara wersja)

Mleczko do ciała Isana zostało stworzone z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry suchej. Optymalne nawilżenie skóry gwarantuje zawartość w mleczku witaminy E i gliceryny, które pozwalają utrzymać skórze prawidłową wilgotność, chroniąc ją przed wysuszeniem. Mleczko łatwo się rozsmarowuje i dobrze wchłania. Dodatkowo wosk pszczeli nadaje skórze miękkość i elastyczność. Regularne stosowanie mleczka pozwala skórze odzyskać jej naturalną gładkość i elastyczność.

coś z nim nie tak ...

Jest gęsty, tłustawy, rozsmarowuje się wprawdzie dobrze, pozostawia ochronną warstewkę ale stosując ten balsam (mleczko?) miałam dziwne wrażenie, że on pozostaje na powierzchni skóry i niestety nie wnika gdzieś głębiej i przez to słabo nawilża. :( Przez jego konsystencję spodziewałam się solidnego nawilżenia, a tu klops. Smarowałam się nim wieczorem a rano po przebudzeniu skóra była suchuteńka. Dodać muszę jeszcze, że mam skórę normalną, tylko tej zimy zaczęła mi się nadmiernie przesuszać i potrzebowałam czegoś solidniejszego. Poza tym używam balsamów o raczej lekkiej konsystencji. Skoro ten balsam nie sprostał wymaganiom mojej normalnej skóry, to co dopiero suchej?!
Zapach jest bardzo przyjemny, intensywniejszy niż u brata Body Lotion i utrzymuje się nawet na skórze.

Używałam tego produktu: zimą

tani i....tani

Zastanawiam się co jest z moją skórą bo widze przy tym produkcie tyyyle pozytywnych recenzji...
Na mnie nie dziala- jest gęsty tłusty ale
- kiepsko sie wchłania
- praktycznie nie nawilża (nie licząc tych 15 minut wklepywanie)

Ma ładny zapach, jest tani-to wszystko.

Używam tego produktu od:1 m-ca

świetny!

Brawa dla Rossmana!

Mleczko nie ma wad. Serio.

Opakowanie - proste i funkcjonalne.
Konsystencja - gęsta, ale nie sprawia problemów w aplikacji. Genialnie pachnie (mlecznie, jak krem Nivea), świetnie i szybko wchłania się, pozostawiając miękką skórę. Nie lepi się. Nawilża na długo.
Jest wydajny i tani.

Używam tego produktu od: jesień/zima
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo fajny

Uwielbiam ten zapach! Krem dobrze nawilza nawet dosyc sucha skore, niestety dosyc dlugo sie wchlania. Plus za niska cene. Nie zdziala cudow, ale generalnie bardzo fajny kremik.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

dziwne..

Kupiłam to mleczko przed wyjazdem na morze, żeby po kąpielach w słonej wodzie móc szybko i skutecznie nawilżyć ciało. Początkowo byłam bardzo zadowolona - fajnie natłuszczało i nawilżało. Niestety ten efekt jest zbyt krótkotrwały żeby efekty były widoczne na dłużej niż kilka godzin.

Dziwne to mleczko, zaraz po posmarowaniu daje fajny poślizg i uczucie natłuszczenia ale już po kilku godzinach skóra jest sucha, tak jakbym nic nie nakłdała.

Więcej się nie skuszę.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

ok

polecam go kobieta w ciazy-zapach nie jest odpychajacy -a jak ktos ma straszne mdlosci to , to bardzo docenia.
Jest dosc tlusty, nadaje sie bardzie na noc niz na dzien-skora jest po nim fajnie natluszczona i nawilzona, za ta cene to bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

atopowa skóra się ucieszy:)

Bardzo dobry, śmiesznie tani kosmetyk!!! Doskonale, długotrwale nawilża. Wchłania się chwilkę dłużej od balsamów, których do tej pory używałam. Pozostawia skórę gładką i miekką. Ze względu na dość gęstą konsystencję, bałam się,że balsam pozostawiać będzie tłusty film, i że będzie się lepić czego nie znoszę, ale na szczęście tak nie jest. Zapach naturalny co ja bardzo doceniam:). Opakowanie duuuże ( liczę się z tym, że potem może być probelm z wydostaniem resztek);) , tani jak barszcz... Nie ma się nad czym zastanawiać. POLECAM!!!

Używam tego produktu od:3 tyg

Wspaniały!

To najlepiej nawilżający balsam jakiego używałam. Bije na głowę nawet czerwony Garniera!! Ale do rzeczy:
1) jest gęsty, lekko tłusty, ale wchłania się bardzo dobrze
2) nawilża mocno i na długo!!
3) pięknie, delikatnie pachnie

Miałam dac 4 gwiazdki, ale o piątej zdecydował fakt, iż jest duży i śmiesznie tani :)
Dla mnie KWC :D

ok

kupilam ten balsam nie dlatego, ze bylam w szczegolnym finansowym dole. po prostu mialam cholernie dosc wszystkich zapachowych mazidel. chcialam przez chwile pachniec po prostu soba.

no i mam isane: balsam jest przede wszystkim tani, ale w niczym nie ustepuje drozszym kumplom. jest tlusty, tresciwy i dobrze radzi sobie z sucha skora.

jestem zadowolona. to, ze prawie nie pachnie jest mila odmiana. chetnie do niego wroce, kiedy znow bede miec dosc.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:pol butli

mój faworyt

Nie tylko dobrze nawilża skórę, ale tez nadaje niesamowity efekt miekkości. :D Cięższe, niż to z białą nakrętką, takie bardziej "zimowe", ale generalnie lepsze. Dość długo się wchłania, ale dla efektów warto. Ma miły zapach - ja lubię takie "neutralne", "czyste" zapachy. W moim rankingu wyprzedził szybciutko skin so soft avonu, a cen i wydajności nie ma co porównywać nawet.

Lubię sobie zmieniać balsamy, ich zapachy i gęstość, ale ten to podstawa - musi być w łazience :)

Jedyny minus to opakowanie - gdzies od połowy opakowaia trudno wydobyć mleczko. Czasem trzeba przecinac opakowanie. Generalnie wołałabym, żeby było w pudełku, więc często je sobie przelewam do innych.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale sporo...

dobry

Generalnie produkt bardzo dobry, zwłaszcza za tak niską cenę. Zapach ma delikatny, nawilża i lekko natłuszcza, dzięki czemu nie mam (tak częstego u mnie) uczucia swędzenia przesuszonej skóry. Nie uczula. Jedno co mi w nim przeszkadza - to gęsta (jak dla mnie zbyt gęsta) konsystencja. Jednak spodziewałam się, że mleczko - to bedzie coś bardziej płynnego. Tak gęsta konsystencja utrudnia nieco rozprowadzanie.
Używam tego produktu od: ok.miesiąca

na zimę

Po raz pierwszy kupiłam to mleczko dzięki wizażowi :D
Teraz mam już drugą butlę i jestem baaardzo zadowolona. Kiedy grzeją kaloryfery, używam tylko "tłuściochów", a ten spełnia moje oczekiwania i na pewno kupię go ponownie. Podoba mi się zapach, konsystencja, no i oczywiście cena ;)

Używam tego produktu od: