Isana, Body Milk Vitamin E (Mleczko do ciała) (stara wersja)

Isana, Body Milk Vitamin E (Mleczko do ciała) (stara wersja)

Mleczko do ciała Isana zostało stworzone z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry suchej. Optymalne nawilżenie skóry gwarantuje zawartość w mleczku witaminy E i gliceryny, które pozwalają utrzymać skórze prawidłową wilgotność, chroniąc ją przed wysuszeniem. Mleczko łatwo się rozsmarowuje i dobrze wchłania. Dodatkowo wosk pszczeli nadaje skórze miękkość i elastyczność. Regularne stosowanie mleczka pozwala skórze odzyskać jej naturalną gładkość i elastyczność.

Fajne.

Zapach przyjemny, delikatny, prawie niewyczuwalny. Nawilża nieźle, wchłania się dość szybko. Cena bardzo niska, pojemność duża. Jedyny minus, to twarda, niewygodna butelka, ciężko z niej wycisnąć gęste mleczko.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:

wolę jednak lotion ;)

Mleczko bardzo dobrze nawilża, delikatnie pachnie, natłuszcza trochę skórę i zostawia na niej błyszczącą warstewkę. :) Skóra jest po nim miękka i gładka. :) Ja jednak wolę lotion z tej serii - przy mleczku musiałam męczyć się pod koniec z wydobyciem go, bo ma gęstszą konsystencję niż lotion. Z wydajnością średnio: starczył mi na jakieś 3 tygodnie przy używaniu 1-2 razy dziennie.

Używam tego produktu od:

Bomba!

Niesamowite - cudo za grosze! Kupiłam to mleczko w promocji za ok. 5zł. Pomyślałam: 400ml za 5 zeta, warto spróbować. Zaglądam na Wizaż, a tu takie recenzje! Spróbowałam i oniemiałam. Mleczko jest po prostu świetne. Doskonale nawilża, skóra jest gładziusieńka :) Rzeczywiście pod względem nawilżenia bije nawet Garniera Do Bardzo Suchej Skóry :o Jest treściwy; na skórze pozostawia leciutki film, co jednak trochę przeszkadza... Do tego jest wydajny; wystarczy niewielka ilość (w porównaniu z innymi mazidłami), by posmarować nim całe ciało.
Jedyne, co mi w nim przeszkadza to zapach, który niezbyt mi się podoba (jest tak intensywny, że przebija się przez ubrania, pachnę nim cała, nawet gdy odczekam nawet pół godziny przed ubraniem się; posmarowana mleczkiem wcześnie rano, czuję go nawet późnym wieczorem) i ten tłuściutki film... Za to odejmuje mu jedną *
Poza tymi wadami, jestem pod wrażeniem. Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

genialny

Bardzo dobry balsam, skusiłam się na niego bo była promocja- taka duża butelka bodaj za 4zł- dlaczego nie? Myślę, że przy nim pozostanę na długo. świetnie nawilża i natłuszcza- to to czego szukam w balsamach. Skóra zostaje mięciutka na długo. Do tego bardzo miły zapach i ta cena. Garnier i Nivea przy nim wysiadają. Może opakowanie trochę nieładne... ale co to za minus przy tylu zaletach?Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: nrazie pierwsze

DLA MNIE SUPER:)

WITAM!Kupiłam poraz pierwszy 1.5 roku temu mleczko i od tamtej pory cały czas go używam:) bardzo ładnie się rozprowadza i ładnie pachnie:) i cena nie jest wygurowana :)JaK dla mnie jest godny polecenia:)POZDRAWIAM:*Używam tego produktu od:ok.1,5 roku

ulga dla skóry

Jestem bardzo miło zaskoczona tym mleczkiem :) Przynosi ono ulgę mojej suchej, atopowej skórze. Nie podrażnia, świetnie nawilża, a przede wszystkim natłuszcza - czego bardzo mi potrzeba. Skóra jest niesamowicie wygładzona, miękka. Wchłania się nie najgorzej, jeśli chodzi o czas. Zostawia na skórze świecący film. Mleczko ma bardzo gęstą konsystencje, ciężko wydobyć je z butelki.
Jednak najbardziej przeszkadza mi w nim zapach, jakiś taki duszący, mało przyjemny...
Nie polecam posiadaczkom normalnej skóry bo będzie dla nich za ciężki.

Używałam tego produktu: 2 m-ce

Tłuścioszek

Fajny balsam za niewielkie pieniądze. Przyjemnie pachnie, super nawilża, zostawia na skórze tłustą, lśniącą powłoczkę (ja to bardzo lubię). Poradził sobie nawet z moimi wysuszonymi depilacją łydkami. Idealny po wieczornej kąpieli, no i do dłuuuugiego, delikatnego masażu (sprawdzony wielokrotnie:D). Na lato i na dzień może ciut za ciężki ale mam tak suchą skórę na nogach że nawet ta ciężka konsystencja nic a nic mi nie przeszkadza.

Bardzo miłe zaskoczenie!!

Do tej pory byłam przywiazana do balsamów Dove oraz Nivea, wydawały mi się one najlepsze pod względem nawilżania skóry.Ale całkiem przypadkiem odkryłam Mleczko Issany i odrazu sie zakochałam i byłam zaskoczona,że tak tani balsamik może byc tak dobry:-)Teraz już wiem,że będzie on gościł zawsze na mojej półce.
O to zalety tego mleczka w porównaniu z wieloma innymi balsamami:-):
-bardzo tani 6zł za 400ml!!!!!
-świetnie nawilża-skóra po nim jest przecudnie gładka , miękka i świecąca( ale...nie kazdemu to odpowiada :) )
-nie podrażnia skóry, po depilacji nóg wiele balsamów poprostu szczypało ten NIE :-)!!
-ma ładny typowo kremowy zapach, taki naturalny nie czuć w nim nut perfum czy odświezacza do toalety;-)
-widocznie odżywia skóre
Nie polecam go kobietom , które nie lubią na skórze świecącej warstwy :-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i napewno NIE ostatniego ;-)

Cudowne

Gdy po raz pierwszy użyłam tego mleczka skojarzyło mi się ono z mleczkiem Nivea w granatowej butelce. Jednak po 3 zużytym opakowaniu stwierdziłam, że Isana jest od Nivei znacznie lepsza. Gęsta, tłusta konsystencja, sprawia że melczko dość długo się wchłania, jednak efekt widoczny jest tuż po zastosowaniu. Skóra jest gładka, napięta, ślicznie błyszczy i wygląda bardzo apetycznie. Zapach przyjemny, nie utrzymuje się zbyt długo. Jedyny minus tego produktu jest taki, że gdy w butelce zostaje ok 1/3 zawartości nie da się jej wycisnąć, gdyż gęsty balsam po prostu nie chce przejsc przez otwór. Wtedy rozcinam butelkę i przekładam jej zawartość do pudełka po kremie :)