Kallos, Silver Reflex Shampoo (Szampon do włosów siwych i blond)

Kallos, Silver Reflex Shampoo (Szampon do włosów siwych i blond)

Szampon polecany jest do włosów jasnych i siwych. Usuwa żółte pasma, myje oraz pielęgnuje włosy, nadając im jednocześnie srebrny odcień. Po zastosowaniu włosy łatwo się rozczesują.

Odcienie
jasne
Włosy
rozjaśniane
do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor

Doskonały!

Doskonały szampon dla włosów blond :D
Plusy:
- pięknie pachnie
- niweluje żółtawy odcień włosów
- włosy świetnie się po nim rozczesują
- są miękkie i błyszczące
- niska cena

Minusy:
- przy dłuższym pozostawieniu na włosach przybierają one niebieskawy/fioletowy odcień (po kolejnym myciu wszystko wraca do normy)
- szampon ten jest raczej mało wydajny

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Doskonały produkt.

Szampon w fantastyczny sposób dotrzymuje obietnic z opisu na opakowaniu. "Wybiela" żółty odcień z włosów, nadaje im przepiękny odcień fioletu, bardzo przyjemnie pachnie. Ewentualny problem może być z pienieniem się, ale to też nie zawsze. Godny polecenia zrozpaczonym paniom po źle wykonanym zabiegu rozjaśnieniu włosów!

Najlepszy w swojej klasie:)

Jest to najlepszy szampon w swojej klasie,czyli ..pomaga pozbyc sie zoltego,przyblaknietego koloru z wlosow.Wspanielae wysrebrza wlosy lub pasemka:)
Szampon nie bedzie sie pienic jak standardowy szampon,zostala uzyta inna mieszanka detergentow i to na plus dla producenta.Konsystencja jest bardzo gesta,zbita i kolorem przypomina granatowo czarne niebo;) trzeba uwazac poniewaz mozna sobie zafarbowac lazienke wiec lepiej delikatnie i fazami wmasowywac szampon we wlosy.
Duzo zalezy od wlosa poniewaz zauwazylam,ze potrafi tez zabarwic wlosy na mocny fiolet jezeli zbyt dlugo bedziemy trzymac go na wlosach i nie zawsze uda sie go zmyc za pierwszym razem.Jednak to bardzo indywidualna kwestia a sama chcialam wybarwic kilka pasm na fioletowo i po 10 minutach trzymiania szamponu na wlosach udalo sie:)Po kilku dniach zniknely fioletowe pasma i zostaly pieknie wysrebrzone:)(myje wlosy codziennie)
Ladnie i przyjemnie pachnie ale to subketywne odczucie;) po kazdorazowym uzyciu nie ma potrzeby siegania po odzywke co bylo norma przy uzyciu tego typu szamponu z Welli czy Rossmanna.
Skladowo jest calkiem niezly i to jego niewatpliwy atut,ma w sobie kwas salicylowy i kwas cytrynowy-moze ilosciwo nie sa to duze stezenia ale sa i dzialaja:)
Nie jest to kosmetyk,ktory mozna stosowac regularnie poniewaz przesuszy wtedy Nam wlosy i wlosy zyskaja dziwny koloryt.Polecam go przede wszystkim kiedy chcemy odswiezyc kolor wlosow,pozbyc sie zoltego koloru na wlosach blond,badz chcemy zrobic maly eksperyment z ekstremlanym kolorem:) bo szmapon potrafi zabarwic trwale fioletem gdy zbyt dlugo potrzymamy go na wlosach.
Daje 4* poniewaz szampon doskonale wywiazuje sie z zapewnien producenta,jest wydajny i naprawde dziala,efekt widac po jednorazowym uzyciu.Na pewno go kupie jeszcze dlatego,ze trafilam na idealny odcien farby dla siebie,ktora daje efekt srebrzystego blondu a zastosowana lacznie z szamponem pokazuje jak efekt zostaje wzmocniony:)

Używam tego produktu od:od jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

Uratował mi głowę :)

Kupiłam go w sklepie fryzjerskim po tym jak moja fryzjerka zrobiła mi zółte pasemka. Przy moich włosach w ciepłym brązie wygladało to tragicznie.

Konsystencja szamponu przypomina glut, w dodatku fioletowy. Pachnie całkiem nieźle. Umyłam nim włosy dwa razy, trzymając go w postaci piany przez ok. minuty. Czytałam na forum że się nie pieni, ale na mojej głowie nie było z tym problemów. Te 2 razy wystarczyły żeby pozbyć się tego okropnego odcienia! :)

Czy wysusza włosy nie wiem, bo za każdym razem użyłam odżywki.
Jest taniutki, kosztuje tylko 9,5 złotego :)

Używam tego produktu od:

silny

Jest bardzo tani...nalezy uwazac z nim poniewaz strasznie szybko i mocno wyszaza włosy ja nałozyłam go jako maseczke czyli gruba warstwe na włosy i po poł minuty spoukałam wyszły siwe z fioletowymi refleksami a juz nie mysle jakie włosy bym mała po trzymaniu 3 minuty!!To przesada!Zmywa sie w ciagu 10 myc i to szorowania włosow!Co do konsystencji sie moze nie bede wypowiadac bo tym czyms wogole nie da sie spienic włosow sa to poprostu ciagnace sie slimaki....

Używam tego produktu od:miesiaca

Całkiem możliwy

Szampon uratował mi życie, kiedy zamiast popielatych refleksów na włosach wyszły po prostu żółte. Trzeba jednak uważać, by nie trzymać go na włosach zbyt długo bo mogą wyjść fioletowe :) - w moim wypadku starczyła minuta, aby włosy nabrały odpowiedniego odcienia. Szampon ładnie pachnie a włosy po nim łatwo się rozczesują. Mam jednak wrażenie, że je wysuszał. Zużyłam 1/3 opakowania ponieważ ściełam włosy i stał sie juz niepotrzebny. Powędrował do kramiku z kosmetykami na naszym targowisku :)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania