Isana, Trocken Shampoo Helles Haar (Suchy szampon do włosów blond)

Isana, Trocken Shampoo Helles Haar (Suchy szampon do włosów blond)

Suchy szampon do włosów blond opracowany został specjalnie dla włosów jasnych idealnie nadaje się do mycia włosów na sucho między zwykłymi zabiegami mycia głowy. W ciągu kilku sekund włosy zostają odświeżone i odzyskują swoją objętość. Suchy szampon oczyszcza bez użycia wody, idealnie nadaje się do stosowania pomiędzy jednym a drugim myciem głowy, nadaje włosom świeży zapach, daje się łatwo wyszczotkować.

suche szampony
jasne
Włosy
rozjaśniane

Do włosów blond

Uwielbiam. Jest jednym z moich topowych produktów na włosy. Jak mam kupować to patrzę często za nim, bo to chyba najtańszy szampon, który daje takie dobre efekty. Włosy nie wyglądają przy nim na tłuste, dodaje trochę objętości i mimo, ze trochę daje taki osad na włosach, to wydaje mi się, że po chwili on zanika, gdy się go rozczesze po głowie. Wydajność, cena, dostępność - wszystko przemawia za jego kupnem.

od lat mój ulubiony

Staram się nie używać często suchych szamponów ale jak każda z nas wie w końcu przychodzi taka chwila, kiedy nie ma czasu na umycie włosów i ten produkt okazuje się zbawienny.
Przetestowałam swojego czasu wiele suchych szamponów i przyznam szczerze, że ten od Isany jest ze mną chyba od 8 czy 9 lat. Przede wszystkim nie sprawia, że włosy się lepią, albo są totalnie tępe w dotyku, Włosy nadal są sypkie po jego użyciu, można dobrze wetrzeć ten produkt we włosy i nie zostawia białych plam na włosach - co ma dla mnie ogromne znaczenie, bo miałam kilka suchych szamponów, po których wyglądałam jak własna babcia - byłam biała i nie mogłam tego w ogóle zetrzeć!
Zapach również na plus - świeży ale nienarzucający się, cenowo również wypada lepiej niż pozostałe szampony a właściwości ma naprawdę dobre.

kupuję i będę kupować

musze przyznać, że za bardzo to nie kupował mnie koncept suchego szamponu, ale jednak przydaje się i to bardzo :d zwłaszcza jak człowiekowi się przyśnie w ciągu wieczora i nie zdąży umyć włosów rano. mnie kilka razy już isana poratowała tym szamponem i o dziwo ten blond nie wygląda jakoś najgorzej jeżeli chodzi o kolorystykę. jest jakaś różnica przy ciemniejszych odcieniach, ale nie jest to jakiś dramat. cenowo wychodzi bardzo ok... na pewno taniej niż te bardziej znane marki.

za tę cenę? brać!

jest na prawdę bardzo dobry. co prawda nieco widać go na włosach, ale jeżeli chodzi o działanie? świetne. super odświeża i maskuje przetłuszczone włosy. pachnie nie tak dobrze jak inne suche szampony, ale za to działanie mu się należy 5 gwiazdek moim zdaniem. najlepiej po aplikacji przeczesać włosy. po samym zastosowaniu włosy nieco odbijają od nasady, tłustości tak nie widać. poza tym? cena i wydajność jest super.

Dobry

Szampon jest całkiem dobry, choć nie przebił mojego ulubieńca Batiste. Uważam, że tamten daje lepszy efekt Volume i na dłużej odświeża ;) Mimo to uważam, że jest skuteczny, do tego nie jest widoczny na włosach. Przy sporo niższej cenie od Batiste, jestem zadowolona.

Jeden z lepszych suchych szamponów, jakie kiedykolwiek używałam, sprawdził się na moich cienkich i przetłuszczających się włosach

Jestem mile zaskoczona tym suchym szamponem od Isany. Nie miałam dużych oczekiwań, szampon kupiłam w Rossmanie na promocji za ok. 8zł.

Ten suchy szampon jest naprawdę w porządku. Mam włosy cienkie i przetłuszczające się, zazwyczaj szybko opadają i brakuje im objętości kolejnego dnia po umyciu płynnym szamponem.

Suche szampony używam dosyć często, nie chcę myć włosów codziennie tylko co drugi dzień, więc zazwyczaj kolejnego dnia po myciu włosów używam suchego szamponu, aby unieść moje włosy od nasady i trochę je odświeżyć.

Szampon Isana do włosów blond sprawdził się świetnie. Włosy były dobrze uniesione od nasady głowy, taki efekt utrzymał się przez kilka godzin (przy moich włosach to naprawdę niezły efekt). Suchy szampon pachnie neutralnie, dobrze się rozprowadza na włosach i nie pozostawia białego osadu.

Świetny!

Szampon zamknięty w poręcznym opakowaniu gdzie umieszczone jest 200 ml produktu. Idealnie się dozuje. Przeznaczony jest do włosów jasnych, takie posiadam.

Nie pozostawia białych śladów na włosach ani na odzieży. Świetnie odświeża włosy albo dodaje im objętości jak używamy na czyste włosy. Dostępny w Ross za kilka złotych, często jest na promocji :)

Genialny!

Kupiłam ten szampon na tak zwane "przeczekanie" - mój ulubiony Batiste był wykupiony, a ten był w bardzo korzystnej cenie, więc z braku laku... Miałam już inne suche szampony Isany i mi nie podeszły, więc nie miałam wobec niego większych oczekiwań.
Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jakością dorównuje do Batiste! Skutecznie odświeża włosy, unosi je od nasady, nie powoduje swędzenia skóry głowy, nie osypuje się w ciągu dnia, nie bryli się. Bezproblemowo się wyczesuje, a nadmiar z powodzeniem można zdmuchnąć suszarką w kilka chwil. Do tego ma dość neutralny, przyjemny zapach, którego nie czuć zbyt długo i nie przeszkadza w ciągu dnia - już po kilku chwilach znika.
Blondynki! Bierzcie w ciemno!

Dla mnie świetny

Aktualnie mam blond włosy więc suchy szampon sprawdza mi się idealnie.
Zdecydowanie jasne włosy z suchym szamponem potrafią wybaczyć więcej jak ciemne, ale do rzeczy :)

To już moje drugie opakowanie szamponu, kupuję go stacjonarne w Rossmannie w cenie regularnej kosztuje jakieś 8zł. Jest wydajny, przyjemnie pachnie i spełnia swoje zadanie- przedłuża świeżość włosów i dodatkowo jest łatwy do rozprowadzenia( nie przylepia się do miejsca w którym zostanie zaaplikowany- można go rozprowadzić trochę palcami).

Ważną rzeczą dla mnie w przypadku stosowania suchych szamponów jest również skóra głowy- często po innych produktach robiły mi się zaczerwienienia czy nadmierne przesuszanie( coś jak łupież). Na szczęście ten szampon w moim przypadku nie powoduje żadnych podrażnień i jestem zadowolona z jego działania.

Zazwyczaj stosuję go 1-2 razy w tygodniu, nie ma znaczenia czy na świeżo umyte czy dwudniowe włosy- zawsze włosy po jego aplikacji wyglądają na świeże, uniesione i można je dowolnie stylizować.

Faworyt wśród suchych szamponów

Wiadomo, że suchych szamponów lepiej nie używać, albo przynajmniej nie przesadzać z ich użytkowaniem. Czasem jednak w sytuacjach awaryjnych się zdarza. I wtedy zazwyczaj używam tego. Zakup akurat tego szamponu był dziełem przypadku, jednak potem sięgnęłam po niego jeszcze kilka razy. Cena jest rewelacyjna, zapach również, działanie też - robi co ma robić i łatwo go wyczesać, a przy tym nie powoduje aż takiej masakry na głowie jak inne tego typu wynalazki.

Często po niego sięgam

Jaka fanką szamponów z Batiste szukałam tańszego zamiennika. I to był strzał w 10! Szampon niczym nie odbiega od tych droższych. Ta wersja dodatkowo jest przeznaczona dla włosów blond i się sprawdza. Szampon odświeża włosy nie sklejając ich. Włosy zyskują objętość i są podbite u nasady. Trwałość takiego efektu jest długa nawet przed pół dnia .

Szampon dobrze odświeża włosy, lekko unosi je od nasady, a efekt utrzymuje się przez wiele godzin, także z tego działania jestem bardzo zadowolona. Zapach jest neutralny, w dodatku nie zostaje długo na włosach. Kolejnym plusem jest to, że jest tani, łatwo dostępny w każdym Rossmanie, a produkty Isany nie sa testowane na zwierzętach. Jedyna wada to wydajność - trzeba dość obficie popsikać dla porządnego efektu. Nie bardzo też rozumiem, na czym polega skierowanie tego szamponu tylko dla blondynek.
Ogólnie oceniłabym na 4,5.