Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy tonik matujący o wzmocnionym działaniu arbuz + cynk + kwasy AHA

Tonik idealnie oczyszcza i odświeża skórę, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, matuje skórę na wiele godzin, zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz przyspiesza znikanie już istniejących. Wyrównuje naskórek zapewniając skórze wyjątkową gładkość.

marny

zacznę od tego że choć mam cere mieszaną to raczej skłaniającą sie do suchej. Rzadko pojawi mi się jakiś pryszcz. \natomiast pewnego lata nieoczekiwanie ( pewnie przez naglą dłuższą zmiane klimatu) dostałam całego wysypu i potrzebowałam czegoś co skutecznie je zlikwiduje. Nie znam sie za bardzo na kosmetykach przeciwtrądzikowych ponieważ ich w zasadzie nie używam więc wzięłam w drogerii pierwszy z brzegu kosmetyk i ten tonik wpadł mi w ręce. Jeżeli chodzi o jego plusy to zapach- jest naprawde śliczny i cena. Natomiast od tego kosmetyku oczekiwałam skuteczności a tego niestety nie spełnia! ten tonik nie robi kompletnie nic, taka po prostu woda na wacik. Więc tymbardziej jeśli ktoś ma większe problemy z trądzikiem to odradzam

Używam tego produktu od: kilka lat temu miałam

ja wiem...?

Ja tam w ogóle tego zapachu arbuza nie czuję :|

Nie zauważyłam żadnego konkretnego działania specyfiku.
Cera mi się tylko po nim bardzo błyszczy mimo, ze wydaje się być przesuszona.

Plus za to, że po zastosowaniu pory zdecydowanie się zmniejszają przez co zaskórniki są mniej widoczne.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

taki sobie

Niby oczyszcza, zapach dosc ladny, ale twraz mi sie lepi po nim i czuje sie nieodswiezona...Na syfki tez nie dziala (uzywalam z zelem z tej serii) Tani i wydajny, jednak dzialanie- slabe.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

przyjemniaczek:)

kiedys uzywalam go bardzo długo:) zapach jest cudny swiezy arbuzik:) jesli ktos nie ma jakis wielkich problemow z cera to jest on b. dobry:) oczyszcza, matuje bardzo przyjemnie, nie sciaga i nie wysusza skory:) niedoskonalosci raczej nie usuwa bo to nie zadanie toniku a bardziej kremu. POlecam!

Używam tego produktu od:uzywalam jakies 2 lata
Ilość zużytych opakowań:duzo z 15

Nie działa,nie kupię.

Po tym toniku dużo się spodziewałam,ale jak widać za dużo.Żel z tej serii był dobry.Od razu po umyciu twarzy wziełam tonik,nałożyłam...i osz!"Moja twarz się klei!A błyszczenie takie same,wągry,pryszcze,zaskórniki i inne tak jak były tak są.Zapach ładny ale,żeby działanie było jakie samo jak zapach toby było dobrze.Nie kupię.Bo nie działa.

Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

koszmar

Jest do kitu!!!beznadziejny tak jak zel z tej serii.wogole nic nie daje.mam cer etlusta i tradzikowa a to jest jak normalna woda jeszcze gorszy.nie powoduje ze skora przestaje sie swiecic.nic.az normalnie zal kasy wydawac ;//

Używam tego produktu od:miesiaca

BEZNADZIEJNY!

Nie wiem skąd tyle zachwytów nad tym tonikeim.Używałam o wiele lepszych toników.Najchętniej nie przyznałabym żadnej gwiazdki!Skóra po nałożeniu toniku błyszczy się jak brokat.Pozostawia na skórze lepki film:(. Obrzydliwy, zero działania przeciwtrądzikowego i uczucia odświeżenia tym bardziej działania matującego. Ten kosmetyk zdecydowanie nie jest stworzony dla mnie.
Zdecydowanie nie udany produkt tej firmy.
Z dobrych toników mogę polecić tonik oczyszczająco-łagodzący Soraya Care&Control.
Nie polecam. Nigdy już go nie kupię!
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1sze i ostatnie

Lubię go ;)

Mój obecny :P mam też do kompletu żel z tej samej serii. Fajny zapach, nie matuje aż tak idealnie, ale można go używać w ciągu dnia, do oczyszczenia cery, przyjemne mrowienie po zastosowaniu. Jestem zadowolona ;p

Używam tego produktu od:kilku mies.

Przereklamowany

Używam go wraz z żelem z mikrodrobinkami z tej samej serii. Ma ładny zapach, nie wysusza skóry, ale antytrądzikowy to on nie jest :P skóra szybko spowrotem zaczyna się świecić, jeśli nie nałożę czegoś, co matuje dobrze cerę. nie zauważyłam, aby wypryski jakoś szczególnie się zmniejszyły. Dobry tonik, aby po prostu odświeżyć twarz w ciągu dnia ;)

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Miłe zaskoczenie

Kupiłam, bo spodobał mi się zapach. Nie liczyłam na spektakularne efekty, a tu miłe zaskoczenie :D.
Tonik dobrze oczyszcza, świetnie sprawdza do odświeżenia twarzy w ciągu dnia.
W duecie z żelem z mikrogranulkami (Perfecta) też radzi sobie świetnie :D. No i do tego niska cena :)Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:6, 7?

Fajny i przyjemny w użyciu

Świetnie wspominam ten kosmetyk. Bardzo przyjemny w użyciu. Super zapach! Odświeżał, nawilżał i oczyszczał, ale nie radził sobie raczej z pryszczami. Może troszkę. Za to fajnie matował ;) Ogólnie spełniał swoje zadanie, bo czego wymagać od zwykłego toniku?! PolEcAm ;)

Używam tego produktu od:nie wiem

KWC!!! Ideał!

Fantastyczny kosmetyk!

Kosmetyk Wszechczasów!!!

Idealny tonik!

Nie ma żadnej wady!

Mam cerę tłustą-mieszaną ze skłonnością do wyprysków i wysuszenie przy zbyt intensywnie antybakteryjnych kosmetykach.

Ten tonik całkowicie zapsokaja wszystkie potrzeby mojej cery.

Działa matująco - ale nie zaytka porów, nie wysusza, nie powoduje łuszczenia - wrecz przeciwnie - nawilza skore (nie siąga jej). Przy tym nie powoduje nablyszczenia czy natluszczenia.

Skora jest sucha i nie swieci przez wieeeele godzin!

Wypryski nie powstaja!

Troszke rozjasnia skore!

Ma niesamowcie apetyczny zapach - troche arbuzowy, troche pudrowy.

Swietne opakowanie - wygodnie w uzyciu.

Bardzo tani, a o wiele skuteczniejszy i lepszy niz te toniki Loreala, Vichy i innych!

Dokupilam jeszcze mleczko z tej samej serii do demakijazu - i tez sie sprawdza - troszke ma tylko problem z wodoodporna maskara...dlatego raczej juz jej nie kupie.

Ale tonik jest bomba!

I wcale nie mam ponizej 20 lat ;)
mam 24:)

Używam tego produktu od: 1 roku