Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy żel do mycia twarzy z mikrogranulkami `Arbuz + wapń + alantoina`

Żel głęboko oczyszcza skórę usuwając nadmiar łoju i zanieczyszczenia. Odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, koi podrażnienia i hamuje stany zapalne,

zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz przyspiesza znikanie już istniejących.

Wygładza skórę nadając jej miękkość i delikatność.

nieeee

no niestety, ten kosmetyk nie zadowolił moich oczekiwań. gdy pierwszy raz go użyłam wydawało mi się ,że cera jest rozświetlona i ogólnie jakoś lepiej wygląda, ale to było złudne uczucie. po całej zużytej tubce stwierdzam ,że nic nie robi, czasem nawet skóra mnie trochę po nim piekła. nie usuwa ŻADNYCH niedoskonałości. ogólnie działanie bardzo znikome ;)

Fajny, ale nie leczy

Lubie ten produkt, bo:
nie wysusza cery!!nawet jeśli mamy przesuszającą się
dobrze peelinguje, ale tylko w trakcie prysznica

Ale:
rzeczywiście jesli mamy cerę bardzo problematyczną to nie leczy zmian
jesli mocno nie będziemy trzec to kiepsko peelinguje, więc najlepiej robić to pod prysznicem

U mnie sprawdzał sie jako peeling 1 lub 2 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od:2 lat

Nawet fajny

Nawet fajny żel nie oczyszcza tak głęboko jak pisze fakt usuwa nadmiar łoju i zanieczyszczenia ale dla osób które potrzebują naprawde dużego oczyszczenia twarzy to nie polecam ale ogólnie tawarz jest po nim ładna ślicznie pachnie arbuzem i faktycznie zapobiego powstawaniu pryszczy i goi tamte co już mi wyskoczyły yakże moge go polecić ale osobom mniej wymagającym od żelu.

Używam tego produktu od:4 mies.

Słaby =)

Zużyłam dwie tubki tego produktu w dość dużych odstępach czasu. Na początku wydawało mi się, że nieco pomagał, ale chyba się pomyliłam. Owszem, dzięki delikatnym granulkom trochę wygładzał cerę, ale działanie antytrądzikowe ma znikome, niestety. Co do zapachu, to na początku się wydaje ładny: świeży, słodki, arbuzowy. Ale potem po prostu staje się wprost nie do wytrzymania! Zwłaszcza, gdy stosuje się go rano, gdy nos jest najbardziej delikatny na wszelkie zapachy, zwłaszcza tak intensywne jak ten. Aż mdli od niego :D przynajmniej mnie. Stosowanie go rano o 5.30 było wprost nie do wytrzymania :D Ale teraz staram się używać kosmetyków, które nie mają tak intensywnych zapachów i jest ok. Ogólnie nie polecam :)

Używałam go przez kilka tygodni z przerwą na inny żel.

spełnia swoje zadanie

Produkt jest zamknięty w poręcznej tubce, konsystencja jest w sam raz.

Żel się niemal nie pieni, ale i tak pozostawia przyjemne wrażenie oczyszczonej i odświeżonej twarzy, ładnie pachnie i nie podrażnia ani nie wysusza skóry, co jest dla mnie bardzo ważne.

Spełnia swoje zadanie, co razem z wygodą użytkowania i przystępną ceną uzasadnia ocenę :) Nie jest KWC, ponieważ działa poprawnie (tylko i aż:P).

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie zaczęte :)

Nie zachwycił mnie.

Zacznijmy od wad:
Nie przyśpiesza gojenia wyprysków.
Nie zapobiega powstawaniu nowych.
Bardzo wysusza skórę.
Nie pieni się.

Na plus:
Zapach.
Wygładza skórę.

Daję 3-.

Używam tego produktu od: dosć dawna

ok

Plusy:
+ zapach
+ wygładza
+ cera wygląda zdrowiej
+ oczyszcza

Minusy:
- nie zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości
- w małym stopniu leczy te już istniejące

Ogólnie produkt jest ok, choć czasami miałam przesyt tego ciągłego ścierania naskórka (myję twarz 2-3 razy na dobę)

bardzo dobry

NA wstępie chciałabym zaznaczyć że nie mam większych kłopotów z cerą. Sporadyczne krostki występują u mnie zazwyczaj przed okresem, więc to całkowicie normalne.
Muszę jednak powiedzieć, że odkąd używam tego kosmetyku nie mam żadnych, ale to żadnych problemów. Podoba mi się zapach, wg. mnie jest owocowy, a nie jak ktoś ujął "śmierdzi chemią". Ładnie myje, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i makijaż. Nawet jeśli dostanie się do oka, nie piecze(przynajmniej mnie). Czuję jak mikrogranulki wygładzają moją cerę i widzę efekty. Wcześniej używałam już tego produktu, lecz zdradziłam go dla innych bo "chciałam wypróbować". Z pokorą wracam jednak do tego który nigdy mnie nie zawiódł xD.

Używam tego produktu od:po przerwie od miesiąca

Działa ;)

Jak dla mnie bardzo dobry. Usuwa niedoskonałości, skóra twarzy staje się po użyciu tego żelu gładka. Próbowałam wielu produktów ale ten na szczęście mnie nie zawiódł ;)

nijaki

Zużyłam tylko jedno opakowanie tego żelu i na więcej się nie skuszę. Jest to kosmetyk, który zdecydowanie można nazwać "nijakim". Dlaczego? Bo niby jest to żel, ale jak na żel słabo domywa, marnie się pieni, nie daję uczucia oddychającej skóry. Do tego ma drobinki mające na celu wykonanie lekkiego peelingu- i tu znowu zonk bo peelingu to w ogóle nie przypomina. Mikrogranulki [które wcale takie mikro nie są] rewelacyjnie ślizgają się po skórze w ogóle nie ścierając. Więc ani to żel ani peeling. Zdecydowanie wolę żel gruszkowy z tej samej serii i do tego dobry peeling. Przynajmniej mam wtedy uczucie dobrze oczyszczonej skóry- bo po tym kosmetyku niestety nie za bardzo

Używam tego produktu od: używałam przez ok 1,5 miesiąca

polecam

Wersja męska bardzo dobra... damska nie wiem... wygladza skore, u mnie szczegolnie pomaga w strefie T, super wygladzil mi czolo. kosmetyk b.dobry tak jak wiekszosc kosmetykow dax

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:3 m-ce

3 z dużym plusem

Całkiem przyjemny:
- dobrze oczyszcza,
- ładny zapach,
- skóra po umyciu jest gładsza,
- zostawia uczucie ściągnięcia.
Ogólnie fany żel, ale nie rewelacja.