Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy krem matujący redukujący blizny i przebarwienia (stara wersja)

Antybakteryjny krem matujący niezwykle skutecznie redukujący blizny i przebarwienia potrądzikowe z gruszka, potasem i perłami matującymi. Znacznie przyspiesza gojenie wyprysków, hamuje powstawanie nowych wykwitów, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych, długotrwale matuje i nawilża, doskonale wygładza, chroni przed promieniami UVA/UVB.

Można go zjeść :)

Wiem, że to niespecjalnie najważniejsze, ale...
ON pachnie tak pięknie, że musiałam go kupić ponownie, bo zrodził we mnie wspomnienia...

Ale to nie jedyny plus. Mimo, że blizn nie zlikwiduje a trądziku nie wyleczy (od tego są lekarstwa) to ładnie wspomaga kurację:
:) Nawilża
:) Buzia jest gładziutka i wygląda świezo
:) Ogranicza błyszczenie
:) Nie powoduje powstawania krost
:) Minimalnie zwęża pory.

Lubię ten kremik. Niedrogi i dobry.

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Polecam :)

- jest niedrogi
- ma przyjemny zapach
- łatwo się rozprowadza na skórze
- skóra jest nawilżona i miła w dotyku
-w pewnym stopniu redukuje bliznyi przebarwienia
- jest baaardzo wydajny

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: siedem

Nic specjalnego

Nie jest to zły produkt, ale zachwycający też nie.
Krem jest niedrogi, także można go wypróbować.
Kosmetyk trochę matuje skórę. Efekt utrzymywał się w moim przypadku około 2-3 godzin.
Poza tym krem ma przyjemny zapach.
Wchłania się dość wolno. Co do efektu zredukowania blizn i przebarwień- niczego takiego nie zauważyłam, choć nie nastawiałam się, że akurat na tym polu zadziała.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajny, ale bez rewelacji

Lubię za zapach i znaczne matowienie skóry. Czy redukuje blizny? Hmmmm, minimalnie. Nie wiem ile takich tubek trzeba byłoby zużyć żeby w widocznym stopniu pozbyć się blizn, aczkolwiek za tę cenę nie spodziewałam sie rewelacji. Mimo to lubię :) Kolejna rzecz, to jego rollowanie się na buzi. Dlugo się wchłania, a gdy chcę na niego nałożyć podkład to pod palcami wyczuwam zrollowane granulki tego kremu. Za to 2 gwiazdki w dół. Jest w miarę ok, ale szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

No nawet

No nawet dobry, nie ma co zaprzeczać kiedyś nawet troszkę mi pomógł no ale aż takiej znacznej rewelacji to nie ma, w sumie nawet ładny zapach, cna nie wysoka ale wole pretensjonalniejsze kosmetyki jak np. No-SCAR

Używam tego produktu od: 1mieś
Ilość zużytych opakowań: 2szt.

Jeden z najlepszych

Przez wiele lat walki z trądzikiem (najpierw), tłustą skórą (później), rozszerzonymi porami (przez cały ten czas) wypróbowałam mnóstwo kosmetyków do cery problemowej. Ten mieści się w mojej czołówce.

+ dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filmu,
+ nadaje się pod makijaż (nie wałkuje się, choć to może też należeć od podkładu jak wynika z moich osobistych obserwacji)
+ poprawił mi koloryt cery, zniwelował liczne przebarwienia potrądzikowe, ograniczył powstawanie nowych krostek (razem z żelem to mycia i tonikiem Garniera był moim KWC, dzięki którym moja twarz dziś wyglada normalnie),
+ ładnie pachnie, jest wydajny i ma higieniczną tubkę,
+ cena (tym bardziej, że z trądzikiem walczą zazwyczaj nastolatki, nie mające własnych dochodów) i ogólna dostępność.

Minusów nie zauważyłam.

Najpierw kupiła go moja siostra a ja tylko "podkradałam", ale kiedy zauważyłam efekty na skórze sama w niego zainwestowałam. Było to kilka lat temu w czasie apogeum walki z trądzikiem. Teraz sięgnęłam po niego aby wyleczyć szkody zrobione przez emulsję innej renomowanej marki. Już widzę efekty.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo miło go wspominam:)

Używałam tego kremu jakiś czas temu gdy miałam bardziej tłustą cerę. Ma ładny zapach i konsystencje, bardzo poręczne i higieniczne opakowanie. Jeśli chodzi o działanie to krem ładnie matuje i lekko rozświetla i rozjaśnia cerę. redukcji blizn i przebarwień nie zauważyłam, ale raczej nie spodziewałam się takiego efektu więc się nie zawiodłam ;)

Używam tego produktu od: przez rok lub dwa jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy

Za tę cenę - rewelacyjny. Przy regularnym stosowaniu (tzn. dwa razy dziennie) efekty możemy zobaczyć już po tygodniu!

Faktycznie, redukuje trądzik, krostki i przebarwienia. Doskonale matuje skórę. Szybko się wchłania. Dodatkowo ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Ogólnie bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Przeciętny

Minusy:
- nie matuje (skóra tłusta z trądzikiem) najwyżej na 2h
- nie zmniejsza podrażnień, zmian, przebarwień - nie pomaga ale też nie pogarsza
- po pewnym czasie jego zapach jest mdły

Plusy:
- niska cena
- poręczne, higieniczne opakowanie (można rozciąć na koniec)
- ogólnie dostępny
- nic mi po nim nowego nie wyskoczyło, nie zapychał, nie uczulił, nie podrażnił, nie ściągnął, nie wzmógł świecenia się

Ja go jednak nie polecam. Co z tego że jest tani i nie szkodzi skoro nie matuje i nie pomaga?

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania i stoi

Dobry ale nie rewelacyjny

Przyzwyczaiłam się do tego kremu.
Plus:
- wydajny
- przyjemny zapach
- działa antybakteryjnie
Minusy:
- wysusza
- nie sprawdza się jako krem- podkład pod makijaż

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Miłe wspomnienia

Był to jeden z pierwszych kremów antytrądzikowych jakich miałam okazję używać.

+ładny zapach
+ długi mat
+konsystencja
Pewnie było ich więcej, ale nie pamiętam xD

Do minusów mogę zaliczyć pojemność, użwyjąc go razem z siostrą szybko się kończył.

Jednak teraz kiedy zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków nie kupiłabym go ponownie, ale miłe wspomnienia zostają :D

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Nie polecam

Kupiła dzięki stronie wizaz.pl.
Niestety krem mnie rozczarował.
Nie matuję twarzy, blizny - nie schodzą: są może lekko nie widoczne gdy krem jest nałoży ale po usunięciu kremu wszystko wygląda jak dawniej.
Ogromny minus: dużo wągrów po nich wychodzi - bardzo dużo.. ;/

Jeśli ktoś ma problem z wągrami, to radze tego kremu nie używać ...