Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Formuła żelu zawiera kompleks składników aktywnie oczyszczających skórę z wszelkich zanieczyszczeń, jednocześnie dbając o komfort i przyjemność codziennej pielęgnacji.
Produkt przeznaczony dla każdego typu cery, w codziennej pielęgnacji oczyszczania twarzy. Wzmacnia skórę i ma działanie również łagodzące, utrzymuje prawidłowy poziom wody w naskórku przez 24h, zapewnia uczucie komfortu.

najulubieńszy :)

Delikatny, nie ściąga, jednocześnie dobrze oczyszcza i pielęgnuje buzię. Do tego niska cena plus niesamowita wydajność. Zakochałam się od pierwszego użycia i mimo że zdradzam go czasem z drugim na liście (ziajowym tin-tinem) to ma stałe miejsce w mojej kosmetyczce.
Jedyny minus to opakowanie - czasem mam problemy z otworzeniem, ale to chyba przypadłość Erisa, bo nie to nie pierwszy produkt, z którym mam takie atrakcje. A może to ze mnie tylko taka ofiara? ;)

Używam tego produktu od:pół roku

Dobre, tanie, bez SLS

Bardzo sobie chwalę ten żel. Oto dlaczego:

1. Jest niedrogi i wydajny.
2. Pachnie przyjemnie.
3. Nie pieni się co prawda za mocno, ale wynika to z braku SLS w składzie. To wielka zaleta.
4. Gustowne i praktyczne opakowanie
5. Przystępna cena.

Lubię używac go rano w niewielkiej ilości - dobrze odświeża twarz ze snu i przygotowuje ją pod krem i makijaż. Wielkiego wysuszenia raprtowanego przez poprzedniczki nie zauważyłam; wydaje mi się, że to raczej kwestia wody w kranach.

Przyczepić się mogę do jednej właściwie rzeczy. Jak Eris może określać ten żel jako nawilżający, skoro żaden żel tego nie potrafi i nie bedzie potrafił. To mylenie konsumenta.Używam tego produktu od: 5 miesięcy

Mily w uzyciu

Przypadl mi do gustu:)
+dobrze oczyszcza
+ma przyjemna konsystencje
+idealnie pomaga w codziennej pielegnacji

-zbyt bardzo napina skore i powoduje lekkie uczucie pieczenia
-nie zauwazylam nawilzania, ktore zapewnia producent

Używam tego produktu od:pol roku

Delikatny, ładnie pachnie

Próbowałam różnych żeli do mycia buźki ale ten najbardziej przypadł mi do gustu. Mam cerę mieszaną. Ten żel jest dla mnie bardzo delikatny. Ma zapach, który mi się podoba. Próbowałam z tej samej serii żel pilingujący lecz wróciłam znów do tego z powodu braku niespodzianek i podrażnień na twarzy.

Wcale mi nie odpowiada. Nie nawilża i nie koi, to po pierwsze. Ba, wydaje mi się, że w chamski sposób mi jeszczę tę moją zmasakrowaną twarz wysusza i ściąga, czasem podrażnia. Nawet nie oczyszcza porządnie, gdybym myła się tylko tym żelem, miałabym poczucie, że nie wszystko z twarzy mi zeszło, więc używam tylko przy wstępnym zmyciu makijażu. Konsystencja glutowata, nie pieni się, co nie uważam ani za zaletę, ani za wadę, jest dość wydajny i ma przyjemny, odświeżający zapach. Tyle.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Przyjemny

Bardzo polubiłam ten żel, zwaszcza, że był wyjatkowo delikatny dla mojej podrażnionej przez retiny skóry. Jest bardzo przyjemny w użyciu, niezykle łagodny, bo nigdy nie szczypią mnie przy nim oczy :). Niestety nie radzi sobie do końca z usuwaniem wszytkich zanieczyszczeń (może dlatego, że jest taki delikatny?).
A! I jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:6 m-cy

extra

bardzo lubie ten zel, ma dosc przyejmny zapach, ktory pozostaje na skorze. Ma fajna konsystencje, szybko sie pieni, dobrze oczyszcza, skora po nim nie jest sciagnieta, faktycznie nawilza, nie wyskakuja po nim zadne syfki, zero podraznien. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

polecam

Żel ma bardzo fajną konsystencje i zapach. Jest naprawde łagodny dlatego byłam zdziwiona, że tak dobrze oczyszcza :) fajnie nawilża i nie trzeba od razu smarować buzi kremikiem. Lubię eksperymentować z innymi żelami, ale do tego napewno wróce :)

Używam tego produktu od:meiasiąc

Moj ulubiony

Nic dodać nic ująć - po prostu doskonały żel ;) Nie podrażnia, trochę się ślizga po twarzy, ale przecież nie ma SLS, więc nie ma co oczekiwać piany :D
Powiedziałabym że nawilża skórę, ma przyjemną konsystencję :)
Miodzio:D

Uwielbiam!

Kupiłam ten żel ze względu na to iż mial dobre opinie na wizażu i nie ma SLS.
Mam cere skłonną do trądziku i u mnie sprawdza sie doskonale, pomimo, ze nie jest do tej cery specjalnie przeznaczony. Uzywam go razem z kremem lirene i moja cera jest teraz znacznie ladniejsza.
Uzywalam juz wiele zeli do twarzy różnych firm specjlanie przeznaczonych do cery tradzikowej ale nie widzialm zadnych rezultatów poza wysuszeniem :/
Wydajność jest dobra. Co do zamkniecia to faktycznie nie jest najlepsze ale to nie jest chyba tu az tak istotne przy tym jak dobrze dziala ten żel.
Polecam.

prawie KWC

Dałabym 5 gwiazdek, ale ma jedna poważna wadę ten produkt, a mianowicie zamknięcie :( strasznie ciężko sie otwiera ta tubkę, zawsze muszę się wspomagać jakimś kantem ;)
A tak to same plusy :D
Zmywa dobrze makijaż, nawet nie dobitki źle zmytego tuszu wodoodpornego, nie ściąga, mniej mi wyskakuje niespodzianek, skóra jest czysta i nie wysuszona. No i nie mam slsa.
Na pewno jeszcze kupie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

FA-ta-LNY

nie nawilża
nie oczyszcza dokładnie
nie wydajny
nie spełnia swojej funkcji odkąd zamieniłam AA na Lirene moja cera nabrała wyprysków i stała się napięta.
kosmetyki tej marki są zdecydowanie przereklamowane .

Używam tego produktu od:2 tygodnie