Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Formuła żelu zawiera kompleks składników aktywnie oczyszczających skórę z wszelkich zanieczyszczeń, jednocześnie dbając o komfort i przyjemność codziennej pielęgnacji.
Produkt przeznaczony dla każdego typu cery, w codziennej pielęgnacji oczyszczania twarzy. Wzmacnia skórę i ma działanie również łagodzące, utrzymuje prawidłowy poziom wody w naskórku przez 24h, zapewnia uczucie komfortu.

3,5

Żel jest przyzwoity, jestem z niego dość zadowolona, ale nie zachwycił mnie na tyle, by dać mu 4 gwiazdki.
Trochę ściąga twarz po umyciu, ale nie tak bardzo, jak niektóre żele, żadnego nawilżenia nie zauważyłam. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem podkładu, oczyszcza, jest wydajny, nieźle się pieni - ale żeli o takich właściwościach jest wiele, nie wyróżnia się niczym specjalnym, co zachęciło by mnie do ponownego zakupu. Dla mnie to produkt z serii: kupiłam, zużyłam, zapomniałam ;)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy,
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania.

wracam do niego

Po próbach z wieloma innymi żelami do mycia buzi zawsze do niego wracam. Mam cere tlustą ze sklonnoscią do tradziku i ten żel całkiem nieźle mi służy. Nie ściaga, nawilża, zmywa bez problemu makijaż oczu (bez szcypania!), tylko jedno ale - troche jakby był zbyt dla mnie delikatny i tylko dlatego nie daje 5 gwiazek, bo caly czas szukam czegoś bardziej antybakteryjnego, a tak samo niewysuszajacego i łagodnego jak ten żelik. Generalnie produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: chyba z 5

Dobrze nawilża , ale ...

Żel jest bez SLS-ów za co bardzo go chwalę , idealnie nawilża skórę , pozostawia ją gładką i nie ściągniętą , a do tego ma prześliczny zapach , jednak wydaje mi się , iż zbyt słabo on oczyszcza skórę , może dlatego , iż mam skórę tłustą .

Używam tego produktu od:roku

daje radę :)

nie zawiera SLS za co wielki PLUS! :D
Przez to nie zrobił na moim licu takiego spustoszenia i sahary jak Yves Rocher. Za to tamten miał ładniejszy kolor, zapach i opakowanko :(

Wracając do Lirene: oczyszcza, ale makijażu oczu nie zmywa do końca. Za to skóra nie jest wysuszona ani napięta, ale pokremować sie i tak trzeba.
Minusem jest, jak to już wizażanki wspominały, otwarcie. To chyba dziwne zeby tubkę trzeba było otwierac o kran od wanny...

Warto spróbować, może podpasuje.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Rozczarowanie :(

Kupiłam ten żel mając nadzieję, że sprosta wymaganiom mojej wrazliwej cery. Niestety rozczarowałam się.

Minusy:
- wysusza skórę (po jakimś czasie pojawiły się suche skórki),
- efektu nawilżenia nie zauważyłam, oczyszczenia również,
- uczucie ściągnięcia skóry jest odczuwalne po kilku chwilach od umycia twarzy. Zawsze musiałam używać po nim kremu nawilżajacego,
- bardzo trudno otworzyć opakowanie, zwłaszcza jeśli dłonie są mokre.

Plusy:
- żel jest wydajny,
- zapach jest całkiem znośny.

Nie kupię go już więcej, tego jestem pewna.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1skończone

SUPER!

Jak dla mnie za tą cenę rewelacja!
Bardzo dokładnie myje, radzi sobie świetnie z makijażem. Moźe zatem zastąpić mleczko do demakijażu.
Bardzo delikatny, miły, o przyjemnym zapachu, nie szczypie w oczy, nie ściąga i nie wysusza skóry.
Jest wydajny.
Opakowanie jest bardzo estetyczne. Jedynym minusem może być pojawiający się czasami problem z otwarciem kosmetyku, szczególnie pod prysznicem kiedy wszystko tonie w wodzie:) Nie jest to tylko moja opinia. Jest to jednak sprawa tak drugorzędna przy cenie i właściwościach kosmetyku, że nie warto się nią przejmować.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ok 4

fajniutki

Łagodny, dobrze zmywa, tani, ogólnie dostępny, ładne opakowanie, przyjemny zapach, polski, bez SLS!, fajnie się pieni, wydajny, nie ściąga...a to wszystko czego wymagam od żelu do mycia twarzy!

Miałam zamiar dać mu 4* ale w sumie zasługuje na KWC. Właściwości pielęgnacyjnych w tej kategorii produktów nie oceniam bo nie od tego one są. Mnie wystarczają zalety w/w

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5

Bardzo fajny

Żelik jest naprawde świetny.
Zalety:
- bardzo dobrze oczyszcza nie wysuszając przy tym
- nie ściąga
- dość dobrze sie pieni
- fajnie pachnie
- jest łagodny
- niska cena
Wady:
- opakowanie, bardzo nie lubie opakowań i zatyczek kosmetyków firmy Lirene ;)

Mam cere mieszaną, którą łatwo przesuszyć. Ten żel doskonale myje i nie ściąga skóry. Po jego zastosowaniu czuć, ze twarz jest czyściutka i przygotowana na przyjęcie kremu :)
Co do wydajności ja nie powinnam sie wypowiadać bo żele do mycia twarzy wykańczam zawsze bardzo szybko ;) Zużyłam juz 2 opakowania i napewno kupie nastepne.

Używam tego produktu od:troche ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

mójjj:)

delikatne oczyszczanie to jest to! mnie sie podoba, moja skore rozne miewa okresy,a zele mocno sciagajace jej nie sluza, a ten w delikany sposob robi to co trzeba!

niedrogi, a firma lirene mnie na szczescie nie zawodzi!:)
Używam tego produktu od:niedawna

najlepszy!

Jest to mój ulubiony żel do mycia twarzy, zawsze do niego powracam po nieudanych poszukiwaniach jeszcze lepszego kosmetyku tego typu. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Przede wszystkim żel jest niezwykle łagodny, a przy tym bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Po umyciu nie ma się uczucia spiętej, ściągniętej skóry. Ponadto zauważyłam, że redukuje drobne zaczerwienienia, wspaniale koi podrażnienia. Z pewnością będę po niego sięgać jeszcze bardzo długo.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

fantastyczny produkt

Powiem krotko - za 12 zlotych mam wszystko, czego oczekuje od takiego kosmetyku: skutecznie oczyszcza, zmywa takze makijaz z oczu, nie podraznia, nie wysusza, ma neutralny zapach, wystarczy odrobina do umycia calej twarzy, jest tani i dostepny w kazdej drogerii, pozostane mu wierna na dlugo :)

Używam tego produktu od: odkad sie pojawil
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie, moze wiecej

piękny zapach.tylko

dwie gwiazdki ale tylko za zapach który bardzo mi się spodobał:)
niestety żel jest niewydajny,mało się pieni i co najgorsze - bardzo słabo oczyszcza.
faktycznie skóry to on nie wysuszył:)ani nie uczulił.
ale nie lubie uczucia nie dokładnie oczyszczonej skóry(mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju zaskórniki)
jeśli ktoś ma niewymagająca i nie stwarzająca kłopotów cere na pewno nie będzie narzekał:)
dla cer problematycznych-raczej nie:(

Używam tego produktu od:jakoś 2 miesiące temu