Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Formuła żelu zawiera kompleks składników aktywnie oczyszczających skórę z wszelkich zanieczyszczeń, jednocześnie dbając o komfort i przyjemność codziennej pielęgnacji.
Produkt przeznaczony dla każdego typu cery, w codziennej pielęgnacji oczyszczania twarzy. Wzmacnia skórę i ma działanie również łagodzące, utrzymuje prawidłowy poziom wody w naskórku przez 24h, zapewnia uczucie komfortu.

Dobry

Dobry żel do mycia twarzy.
Dobrze oczyszcza, rardzi sobie z usuwaniem makijażu, ma odpowiednią konsystencję, dobrze sie pieni, a co najważniejsze po myciu nie mam uczucia ściągniętej skóry co miało miejsce po użyciu innych tego typu kosmetykach, a dodam, ze mam bardzo suchą skóre.
Odejmuje jedna gwiazdkę za to, że żel mógłby mieć ładniejszy zapach i lepsze opakowanie.

Ogólnie polecam, sama kupiłam dziś drugie opakowanie;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Taki sobie średniak

żel kupiłam gdyz zabrakło jego "jedwabistego" odpowiednika równiez Lirene. Ogólnie myje dobrze, buźka czysta. Fajnie się pieni, poręczne opakowanie, przyjemny zapach i konsystencja.
Jeden minus - dla mnie za bardzo wysuszający, przynajmniej na zimę, ale to dlatego, że w sumie powinnam używac czegoś bardziej nawilżającego moja sucha skórę:(. Myślę, że posiadaczki cer mieszanych, tłustych powinny być bardzo zadwolone. Dla mnie jest on na 4-.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koniec1

Przyjemniaczek

Męczę się z trądzikiem, używam Brevoxylu, który bardzo wysusza skórę, dlatego bardzo zależało mi na znalezieniu delikatnego kosmetyku do mycia twarzy. Żel dobrze oczyszcza, nie wysusza ani nie powoduje żadnego pogorszenia stanu skóry. Ma delikatny, nienachalny zapach. Słabo się pieni, jednak mimo to bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.
Jedynym minusem jest dla mnie to, że jest trochę mało wydajny. Można go jednak kupić w przeciętnej jak dla żeli cenie, co sprawia, że taki zakup jest jak najbardziej opłacalny.

Kosmetyk zdecydowanie godny polecenia.

całkiem dobry

Całkiem przyzwoity żel do mycia twarzy. Dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry, tani. Jedyny minus jaki w nim znajduje to to, że jak dla mnie troche za mało sie pieni. Zaznaczyłam, że nie kupię ponieważ znalazłam inny, lepszy żel.

Używam tego produktu od:0,5 roku

dobry

To bardzo przyzwoity żel do mycia buzi. Dobrze zmywa, choć z tuszem do rzęs niezbyt sobie radzi, nawilża, absolutnie nie powoduje efektu ściągnięcia skóry, nie podrażnia, ma delikatny zapach.
Średno wydajny.

Zwyklak

Tak jak jedna z wizażanek poniżej zaliczam ten produkt do tych które się zużywa do końca i zapomina o nich :)
Przywuiązuje duża wagę do kosmetyków oczyszczających, także jestem wybredna no i znalazłam już swoje KWC :)

W każdym razie temu żelowi daj 3*, ponieważ dobrze się pieni, przyzwoicie zmywa makijaż i nie daje efektu ściągniecia skóry.
Jednak nie oczyszcza skóry tak jak tego oczekuje, nie radzi sobie z tłustą cerą i zanieczyszczonymi porami, po dłuższym używaniu widziałam że moje pory się zainesczyściły.
Już nie kupie, ale jak na produkt w tej cenie polecam.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni, nie pamiętam dokładnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

super!

Głęboko się zastanawiałam, czy przyznać mu 5 gwiazdek, bo jeśli chodzi o żele oczyszczające, to po pierwsze - trudno mnie zadowolić, po drugie - czasem przez miesiąc jakiś żel mi się bardzo podoba, po czym wypryszcza, wysusza i zachwyt znika. Tym razem przeżyłam miłe rozczarowanie, więc ocena będzie pełna entuzjazmu ;) Uwielbiam ten żel, bo naprawdę robi z moją skórą coś, co widać. Dobrze usuwa makijaż, to raz. Nawilża, to dwa. Nie mam po nim żadnych niespodzianek, pierwszy raz w moim 21 letnim życiu nie mam ani jednego pryszcza na twarzy, to trzy. Skóra jest gładka, miękka i wygląda na zrelaksowaną. Cena jak marzenie. Może zmieniłabym mu zapach, bo kojarzy mi się z proszkiem do prania, ale to jedyne zastrzeżenie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

doskonały

Mam cerę mieszaną i jako nastolatka miałam z nią ogromne problemy- pryszcze, potem rozszerzone naczynka. Do czasu, aż zaczęłam systematycznie stosować żel Erisa. Używam go od dobrych kilku lat (kiedyś był dostępny w innym opakowaniu i tylko po składzie doszłam który to ten "mój"). Pryszcze zniknęły, zaskórniki nie są aż tak widoczne, łagodzi moje problemy z rozszerzonymi naczynkami; świetnie zmywa makijaż (nie wodoodporny, ale takiego stosować nie mogę). I nie wysusza skóry. Poza tym, jest niesamowicie wydajny. To najlepszy żel jaki kiedykolwiek przyszło mi stosować (porównanie mam, bo zdarzało mi się zdradzić żel lirene, po czym z podkulonym ogonem wracałam znów do niego).

Używam tego produktu od: paru lat (ok7)
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, jesli nie kilkadziesiąt

dobry

Żel jest bardzo delikatny (i za to ogromny plus), nie drażni jeszcze bardziej już podrażnionej skóry, ale ją koi. Świetnie usuwa tusz do rzęs, rano nie mam czarnych pozostałości na powiekach. Jednak nie wiem dlaczego, ale do oczyszczania twarzy z naturalnych zanieczyszczeń jest za słaby :( Po jego użyciu mam wrażenie, że mam niedomytą skórę, a masuję ją dość długo.
Wydajność żelu jest średnia, konsystencja trochę za rzadka (jak dla mnie), zapach ładny aczkolwiek trochę za intensywny, co może być denerwujące w przypadku wrażliwców. Żel nie wysusza, ale i tak trzeba po nim nałożyć krem.

Czas używania produktu: 2 miesiące

Świetny!

Do tego żelu na pewno będę wracała.

Świetnie oczyszcza, zmywa resztki makijażu. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Po jego zastosowaniu mam wrażenie czystej, odświeżonej i nawilżonej cery. Uwielbiam jego zapach! Jest bardzo wydajny, bardzo mała ilość wystarcza na dokładne oczyszczenie całej twarzy. Bardzo dobry produkt w bardzo przystępnej cenie.

Warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:ok. 3

najlepszy :)

Najlepszy zel do mycia twarzy jaki znalazlam.
-myje bardzo dokladnie, lacznie z makijazem, nie podraznia oczu), bardzo przyjemne uczucie odswiezenia,
-mam cere mieszana, nie nawilza spektakularnie, ale nie wysusza,
-nie powoduje nowych wypryskow, nie uczula
-cena, pojemnosc, opakowanie, wydajnosc bardzo w porzadku, kosmetyk da sie zuzyc do ostatniej kropli ;)

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie, moze wiecej ;)

Bardzo dobry.

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>