SunOzon, Cream (Samoopalacz)

SunOzon, Cream (Samoopalacz)

Intensywnie nawilża, zapewnia naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nadaje się do stosowania na całe ciało.

Występuje w wersji do ciemnej i do jasnej karnacji.

bomba :)

Powiem tak... jak za tą cenę to jest to KWC!
Używałam wiele samoopalaczy, balsamów koloryzujących- na ten trafiłam na wizażu- szukałam czegoś dobrego, taniego nieśmierdzącego:) jak wszystkie tu:)

Mam jasną karnacje ale kupiłam balsam do ciemnej- użyłam pierwszy raz na noc a na drugi dzień byłam ślicznie opalona- NIE POMARAŃCZOWA.

ZAPACH- nie ma chyba pachnących samoopalaczy:) ale ten jest wyjątkowo niedenerwujący- na pewni nie jest przyjemny ale nie jest też nieprzyjemny.

Ładnie schodzi, nie wysusza skór, dobrze się rozprowadza. Naprawdę jak za 10 zł to jest rewelacja!
każdy balsam koloryzujący(nivea, dove, bielenda) cuchną w porównaniu z nim!
i co ciekawe- zawsze ma taki zapaszek tylko przez pierwszą noc- potem jest luzik:)

Znakomity

Na ten samoopalacz natrafilam zupelnie przypadkiem.. przyszlo mi sie szykowac na impreze szybko lecialam do rossmana i calkiem przypadkiem wzielam ten o to samoopalacz..
nie lubie chodzic na solarium a po drugie potrzebowalam szybkiego efektu..takze najpierw peeling nog, brzucha potem lekki balsam nawilzajacy a na koniec samoopalacz..no i po paru godzinkach widze efekty!!!bez smug!!!ladny kolorek..idealnie mi pasowal!!!jestem brdzo zadowolona..zapach calkiem znosny..po paru godz ulatnia sie, a ze ja go nakladalam wieczorem to rano juz nic nie czulam:)
swietny poprostu cudo!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilkanscie

Super :)

Mam bardzo jasną skórę, na dodatek fotowrażliwą, która nie opala się tylko parzy na czerwono. Od lat unikam przebywania na słońcu bez wysokich filtrów. Na szczęście nie jestem fanką mocnej opalenizny, ale delikatnie muśnięta słońcem skóra wygląda bardzo apetycznie :)I tu z pomocą przychodzą samoopalacze. Do tej pory używałam balsamów brązujących, ponieważ brązują bardzo subtelnie. Koleżanka poleciła mi ten samoopalacz i biję jej za to pokłony wdzięczności - kupiłam wersję dla bledziochów ;) i się zakochałam w tym produkcie. Nie porobiły się smugi, kolorek wyszedł niesamowicie naturalny i subtelny. Może w końcu uda mi się upolować wersję w sprayu.Gorąco polecam!Używam tego produktu od:wakacji 2009
Ilość zużytych opakowań:2-3

wart swojej ceny:)

Używam tego produktu od kilku tygodni i musze stwierdzic ze jest numerem 1:)podoba mi sie jego zapach,nie zostawia smug,nadaje skorze ładny kolor... stosuje go co dwa,trzy dni bo tyle sie utrzymuje jak na mojej skorze wraz z kosmetykami do nawilzania i moje cialo jest apetycznie brazowe i do tego nawilzone:)moj KWC:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:na razie jedno

zadowalający

Kupiłam dla karnacji jasnej ponieważ nie mogłam dostać do ciemnej ale i tak jestm z niego zadowolona.
* ładnie pachnie (ma delikatny zapach w porównaniu do innych samoopalaczy)
*nie zatyka porów
* nie robi smug
* nadaje ładny odcień opalenizny
* twarz przy nim wygląda naturalnie i zdrowo
* tani tylko 6,50
polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

obiecujący

Kupiłam do ciemnej karnacji, właściwie przypadkiem ze względu na niską cenę, w końcu nie będę przepłacać za coś co może się okazać niewypałem:P Nie mam doświadczenia w samoopalaczach ale ten przypadł mi do gustu, pachnie naprawdę łądnie chociaż mógłby być mniej intensywny.
Efekt już po pierwszym nałożeniu jest bardzo widoczny.
I co najwazniejsze wyglada całkiem naturalnie! Przynajmniej jesli się nie przesadza z nakładaniem.
Moze na twarzy nie wszystko wyszlo perfekcyjnie bo jak juz mowilam nie mam wprawy ale ciało ręce nogi wyglądam jakbym dopiero wróciła z wakacji. Polecam, ma zadatki na kwc:P Jedyny minus jaki zauwazyłam to moja skóra twarzy która nie jest dostatecznie nawilżona, ale to akurat drobiazg.
Używam tego produktu od: tyg

polecam

po przeczytaniu tylu wypowiedzi postanowilam zakupic to cudo. kupilam w wersji 200mln za 11zl do ciemnej karnacji.
zdziwlo mnie to ze za taka cene - niska, ten samoopalacz pachnie.
dobrze sie rozprowadza, kolor brazowy - moge powiedziec ze taki sam jak z loreala submile bronze gel. narazie uzylam go raz, dzis bedzie 2 raz potem przerwa i itd itp :)
mam nadzieje ze ladnie bedzie schodzic. posmarowlaam nawet twarz - nie uczulil i nei zafarbowal brwi :) - ja zawsze zapominam je omijac.

smugi? ja nie umeim nakladac takich rzeczy na dloniach i nadgartkach i niestety troszke przebarwien mam ale to moja wina.

nie dala maxa - bo nie wiem jak sie zachowa przy 2 i 3 razie nalozenia oraz jak bedzie schodzic.

minus za to - iz mimo ladnego zapachu nad ranem czulam lekki zapach samoopalacza.

Używam tego produktu od: wczoraj

matko, chron mnie

matko chron mnie przed tym paskudztwem. co to wogole jest...no... samoopalacz, taki jak większosc zreszta-smierdzi, brudzi, plami, schodzi w cetki, okropienstwo, wczesniej mialam samoplacze Chanel i shiseido, nie byly rewelacyjne ale ich wady byly mikroskopijne w porownaniu z tym czyms, nie schodzily tak jak ten -w cętki, ani nie zostawialy taaaaaaaakich PLAM. Stosowac tylko na wlasna odpowiedzialnosc.

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:1/20 opakowania

świetna jakość w niskiej cenie

Kupiłam ten samoopalacz bo nie mogłam dostać tak bardzo chwalonej wersji w sprayu. Przyznam, że sama nigdy bym się o niego nie pokusiła (zbyt tanie żeby mogło być dobre) ale miał tak pochlebne opinie na wizażu, że postanowiłam spróbować. Miałam dosłownie 3 dni na to żeby się intensywnie opalić i praktycznie się udało. Nie wyglądałam może jak czekoladka ale uzyskałam bardzo ładny, naturalny kolor. Kupiłam wersję do cery ciemnej - po 1 użyciu kolor lekko się pokazał ale przy dwóch kolejnych opalenizna zaczęła nabierać intensywności.
Czy nie zostawia smug? Pewnie, że zostawi jeśli się go dobrze nie rozsmaruje, to chyba normalne - ja akurat nie miałam z tym problemu. Duży plus za zapach, a właściwie jego brak!! Niejeden balsam brązujący czuć dużo, dużo bardziej samoopalaczem. Ważne jest też to, że kiedy schodzi to na ciele nie robią się plamy. Skóra staje się po prostu jaśniejsza i tyle - jak dla mnie to bardzo ważne.

Używam tego produktu od: tygdnia

bardzo dobry

Mój pierwszy samoopalacz, obawiałam się smug i tego, że będzie schodził plamami. Ale jest idealny. Schodzi równomiernie, żadnych plam mimo, że nie mam wprawy w nakładaniu samoopalaczy. Ładny, brązowy kolorek, nie śmierdzi.
Zdecydowanie polecam. :)

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Świetny, godny polecenia!

Kupiłam krem przeznaczony do ciemnej karnacji i jestem bardzo zadowolona:

+ efektowna i wyraźna opalenizna
+ zero smug
+ nawilżona skóra
+ przyjemny (jak na samoopalacz) zapach
+ szybko się wchłania, nie trzeba godzinę stać bez ruchu ;)
+ nie ma żółtego odcienia
+ Cena jest śmiesznie niska! (6,99 zł Rossmann)

Minusy:
- mały brązowy "maziak" który zrobiłam sobie na kostce (ale to moja wina, nie rozsmarowałam dokładnie)
- Nie wiem jeszcze jak długo się utrzyma i jak będzie schodził, ale producent, który do tej pory się nie mylił, zapewnia że równomiernie. Miejmy nadzieję :)
Pierwsze wrażenia jak najlepsze.

Polecam, efekt jest wyraźny i naturalny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: początek 1

swietny!

Najpierw chcialam ten w sprayu ale nie bylo. Coz, jest taki tani, ze napewno niebawem tez wyprobuje :)

-latwo sie rozprowadza
-ladnie pachnie(jak na samoop.)
-nie zrobil smug, mimo ze nie mam wprawy w nakladaniu :P
-nie wysusza, wrecz przeciwnie(mam sucha skore), skora jest nawilzona i zaraz po aplikacji lekko sie blyszczy.

jesli chodzi o efekt:

najpierw nalozylam na same nogi (w razie masakry mozna zalozyc spodni :P), efekt bardzo delikatny (mam bardzo blade nogi)ale naturalny. nastepnego dnia nalozylam jeszce raz na nogi i juz na reszte ciala.

Jestem bardzo zadowolona. Wyglada bardzo naturalnie. Napewno bede go uzywac :)

Dalam 4 gwiazdki, bo nie wiem jak bedzie schodzil.

Ten do jasnej jest zdecydowanie tylko do jasnej karn., dla osoby o ciemniejszej karn. jest napeno za slaby (nic nie bedzi widac. Takze mozna smialo ryzykowc z ciemniejszym :)

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:troszeczke ;)