SunOzon, Cream (Samoopalacz)

SunOzon, Cream (Samoopalacz)

Intensywnie nawilża, zapewnia naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nadaje się do stosowania na całe ciało.

Występuje w wersji do ciemnej i do jasnej karnacji.

świetny

Mam uprzedzeinie do samoopalaczy, pierwsze kontakty z nimi nie przyniosły nic dobrego: efekt marchewki, mazy, zacieki, plamy, poza tym specyficzny smrodek.
Ten pozytywnie mnie zakoczył, nie wywyołyje w/w efektów, poza tym jest bardzo tani.
Jestem zadowolona i z niego nie zrezygnuję

Uwyma tego produktu od 6 m-cy

naprawde polecam

Bardzo dobry kosmetyk za małe pieniądze. Co do zapachu to się nie wypowiadam bo każdy pachnie specyficznie ale ja nawet to lubie:D działanie ma naprawde świetne. Kupiłam ten do skóry ciemnej pomimo iż mam jasną. Efekty bardzo ładne, naturalne- żadnego pomarańczu czy żółci!!- lekki złoto-brązowy odcień. Niestety pod wpływem codziennych kąpieli czy prysznica oczywiście się zmywa, więc efekt opalonej skóry utrzymuje się ok 5 dni (w 1 dniu najlepszy odcień, później blednie). Ogólnie polecam. Od czasu do czasu nakładam sobie ten samoopalacz gdy tęsknie za wakacjami:D:D jednak do codziennje aplikacji(niektórzy właśnie tak zalecają) nie miałabym siły:D:D:D:D:D:D

Używam tego produktu od:2 miesięcy z przerwami

Średni

Jak dla mnie jest średni!
Plusy:
- dobrze się rozprowadza
- ładnie pachnie
- nie daje efektu marchewki
Minusy
- słabo opala, opalenizna jest praktycznie nie widoczna...trzeba nałożyć kilka warstw
- szybko schodzi (2-3 dni)

Używam tego produktu od:-

bdb

Miałam kiedyś samoopalacz do ciała z tej samej serii, tylko w większym opakowaniu i tamtem przypadł mi do gustu, więc postanowiłam wypróbować tego- mam wersję do ciemnej karnacji. Muszę przyznać, ze nie zawiodłam się. Samoopalacz nadaje ładny odcień, który nie przypomina marchewki :D nie wysusza skóry i nawet bardzo nie śmierdzi, a do tego ma przystępna cenę.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

może być :-/

kupiłam ten samoopalacz, używałam go około 2 tygodni na twarz i ręce, na drugi dzień było dobrze z tym że nie było widać zbytniej róźnicy. Zacieków żadnych nie było.Dobrze się rozprowadza. Zapach fajny.cena przystępna.ale na mnie sie nie sprawdził:-( a szkoda...

Używam tego produktu od:2 tygodni i koniec.
Ilość zużytych opakowań:

Jak dla mnie za słaby

Taki sobie. Mam na swoim koncie sporo samoopalaczy i ten określam jako średni. Rozprowadza się w porządku, pachnie normalnie-jak samoopalacz:) Ale zbytnich efektów nie widzę, słabo mnie opalał albo to ja już mam manię:D Ostatecznie stosuję go do nóg jedynie.

Używam tego produktu od:około roku

polecam!!!

Bardzo dobry i tani samoopalacz. Nie wysusza skóry, opalenizna jest równomierna. Ma dosyć przyjemny zapach.

Jeżeli chodzi o cenę, to jest naprawdę rewelacyjna.

Używam tego produktu od:pól roku

Bardzo fajny samoopalacz.Super nawilżający,opalenizna jest równomierna i bardzo naturalna, do tego kosmetyk ładnie pachnie.Obawiałam się go użyc za pierwszym razem ;)) ale teraz nie mam wątpliwości...do tego za taką cenę!

Jestem za

Wedlug mnie jest to bardzo dobry samoopalacz. Podkradam go siostrze wiec o cenie sie nie wypowiadam. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie zostawia smug ale to pewnie zawsze zalezy od dobrego rozsmarowania. Opalenizna jest bardzo naturalna nie zółta. Nie smierdzi tak mocno ja Balsam barzujacy seria Sopot Ziaji. Używam na noc wiec nie wiem jak szybko dziala oraz czy brudzi ubranka. Serdecznie polecam. Wiem że jest w nowym opakowaniu w tubce ja mam w butelce z nakretka jest wygodna.