SunOzon, Cream (Samoopalacz)

SunOzon, Cream (Samoopalacz)

Intensywnie nawilża, zapewnia naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nadaje się do stosowania na całe ciało.

Występuje w wersji do ciemnej i do jasnej karnacji.

polecam

Przypadkiem chwyciłam wersję samoopalacza dla osób o ciemniejszej karnacji, mimo to użyłam go i efekt mnie totalnie zaskoczył. Na plus oczywiście. Samoopalacz nadaje skórze piękny, bardzo naturalny odcień herbatnika. Nie wiem dlaczego, ale podobnych efektów nie mogę uzyskać na twarzy, trudno muszę zostać bladolicą. Zapach ma średni, ale jeszcze da się wytrzymać. Używam go codziennie wieczorem, mimo, że szybko się wchłania, brudzi trochę piżamę;)
Schodząc, pozostawia trochę plamek, ale solidny peeling świetnie sobie daje z nimi radę.
Zachęcona pozytywnym rezultatem eksperymentów z wersją w tubce kupiłam też tą w butelce. Teraz nikt nie pyta mnie dlaczego jestem taka blada;)

Używam tego produktu od: ponad dwa m-ce

Super!

Pierwszy raz kupiłam na promocji w zeszłym roku. Używałam, żeby nie stracić pięknego bronzu, kiedy to Słońce wzięło urlop. Wybrałam wariant dla ciemniejszej skóry. :) Efekty? Nogi (bo nic więcej nie smarowałam!0 jak z teledysku na MTV, na prawdę super! Przede wszystkim żadnych zacieków, mechanicznej pomarańczy, plam i kumulacji na kolanach. :) Super efekt za baaaaaaaaaaaardzo dobrą cenę! Konsystencja też na plus, z równomiernym rozprowadzeniem nie miałam żadnych problemów, a i zapach miło mnie zaskoczył. :) Jak na samoopalacz- pachnie.

Używam tego produktu od: zeszłych wakacji

Zaskakująco dobry

Bardzo dobry, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę cenę, samoopalacz. Mam wersję dla ciemnej karnacji, mimo, że jestem blondynką o jasnej cerze, bo doświadczenie mnie nauczyło, iż wersje do jasnej cery barwią skórę na żółto.
Krem łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania. Łatwo go równo nałożyć nawet w dużej ilości. Nie mam po nich żadnych plam, przebarwień, smug. Schodzi równomiernie, nie utrzymuje sie zbyt długo, ale dla mnie to nie problem. Moja skóra ma ładny, złoty odcień. Jestem bardzo zadowolona.
Jeśli chodzi o zapach to faktycznie mocno czuć charakterystycznym zapachem samoopalacza. Ale ja nie znam ani samoopalacza ani balsamu brązującego, który nie śmierdzi. zawsze się można posmarować wieczorem - rano zapachu juz nie czuć, czego nie moge powiedzieć np. o balsamie brazująceym Nivea, którego smrodek wchodzi mi w skórę na cały dzień i jakbym się nie szorowała to i tak go czuć ;).

Używam tego produktu od: kilka razy

słońce w tubce :D

kupiłam ten samoopalacz po przeczytaniu pozytywnych recenzji i muszę się przyznać, że jestem bardzo zadowolona :ehem: posiadam wersję do ciemnej karnacji,mimo iż takiej nie posiadam :D
- kolor opalenizny jest baaardzo naturalny (smaruję nim nogi i nie różni sie odcieniem od koloru naturalnej opalenizny na rękach)
- po jednym uzyciu kolor jest delikatny (uważam to jednak za zaletę ,gdyż nie ma mowy o ,,odcięciach koloru,, przy kostkach, nadgarstkach, itp.), po dwóch użyciach skóra ma ładny złocisto- brązowy kolor
- dobrze się rozprowadza (z przyzwyczajenia mieszam samoopalacz z maleńką ilością balsamu)
- nie robi zacieków
- zapach DHA słabo wyczuwalny w porównaniu z np. samoopalaczami Avonu (które smierdzą okrutnie :D)
- niska cena

Używam tego produktu od:tygonia

DOBRY

Kupiłam wersję do ciemnej karnacji i jestem zadowolona z tego wyboru.Kolor jest naturalnie brązowy,bez plam czy zacieków,nie zawsze peelinguję się przed nałożeniem i wychodzi rewelwcyjnie. Zapach samoopalaczowy pojawia się dość szybko lecz nie przeszkadza mi jakoś specjalnie.Nawilża.TaniUżywam tego produktu od:3 tyg.

słaby

Z plusów mogę wymienić, że dobrze się rozprowadza, ma lekką konsystencję i nie jest tłusty. Kolor (jeśli już się jakiś pojawi) jest raczej naturalny. Ale niestety muszę się nieźle natrudzić, żeby wydobyć z niego jakąś opaleniznę. Wybrałam wersję do jasnej karnacji i zdziwiłam się bardzo kiedy po pierwszym użyciu rano po spojrzeniu w lustro nie zauważyłam żadnego efektu. Dopiero po drugim i trzecim użyciu jakiś efekt był ale baaardzo delikatny i utrzymywał się około 2 dni. I tak za każdym razem.
Prawie pół opakowania wyrzuciłam żeby się już nie męczyć.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetny

Zapach? Baardzo fajny jak na samoopalacz. Super nawilża skórę. Nadaje jej brązowy kolor już po dwóch godzinach. Bardzo łagodny nawet dla wrażliwej cery. Podoba mi się również, że opalenizna nie pozostawia smug i jest równomierna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Taki sobie.

Kupiłam go pod wpływem pozytywnych recenzji, ale mnie chyba nie przypadł do gustu... Zapach jak zapach, w każdym samoopalaczu taki sam. Wchłania się szybko, ale niestety u mnie pozostawił już nie raz zacieki... I nawet peeling czy cytryna nie pomogła w ich usuwaniu.
Opalizuje na brązowo, więc to duzy plus. ;)

Nie wiem czy kupię, bo może znajdę lepsze.

bardzo dobry

Doprawdy bardzo dobry produkt za niską cenę. Doskonale tolerowany nawet przez skore skłonna do podrażnień. Bardzo ładnie się wchłania, dobrze rozsmarowuje, nie powoduje powstawania żółtych plam, mimo tego, że ja wybrałam wariant dla ciemnej karnacji. Polecam

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

tani i naprawdę dobry

Mam wersję dla cery jesnej. Odcień wychodzi bardzo ładny, delikatny, zdecydowanie nie pomaranczowy.

Mam tłustą cerę i sun ozon sprawdza sie świetnie. Jest to pierwszy samoopalcz, po którym nie mam wysypu.

Kolor schodzi równomiernie, dosyć długo trzyma- okolo 6 dni.

Jedyny minus to zapach typowo samoopalaczowy, nie mocniejszy niż przy innych tanich samoopalaczach, wyczuwalny po kilku godzinach. Mi troszeczke przeszkadza, ale zaznaczam że jestem na takie rzeczy wyczulona poprostu.

Używam tego produktu od:2 lat

super polecam:)

Jestem bardzo zadowolona z tego samoopalacza, gdyby nie opinie na KWC nigdy bym go nie kupiła bo boje sie tanich samoopalczy a tu taka niespodzianka:) Wcześniej uzywałam tego radzaju kosmetuku Oriflame i Jonsona ale są znacznie gorsze jak dla mnie.

Zalety rossman sun ozon
- Po pierwsze nie daje koloru pomarańczowego !!! mam wersje do ciemnej karnacji kolor opalenizny jest naturalny
- dobrze sie wchłania nie pozostawia smug
- mam cere tłustą i dla mnie dobrze nawilża nie zatyka porów nie jest tłusty
- nie ma takiego ostrego zapachu jak inne samoopalacze
- jest tani ja zapłaciłam 8 zł wydaje sie też być wydajny nie nakładam go duzo dobrze sie rozprowadza

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakci pierwszego

Rewelacja

Bardzo dobry samoopalacz. Chociaż mam jasna karnacje wybrałam wariant w ciemniejszym opakowaniu. Uzywam go jak na razie tylko na twarz, szyję i dekolt.
Plusy:
* nie robi zacieków ani smug
* nie jestem po nim pomarańczowa tylko złoto-brązowa
* w ogóle nie śmierdzi samoopalaczem
* nie barwi ubrań
* bardzo tani (zapłaciłam ok. 8-9 zł)
Minusy:
* jeden malutki: raczej szybko się ściera, ale bardzo równomiernie. Ja i tak go używam co drugi dzień, więc nawet mi to jakoś bardzo nie preszkadza.

Podsumowując: moja twarz wyglada dużo korzystniej, odkąd go używam już kilka razy usłyszałam: co pani robi, że pani tak ładnie i promiennie wygląda :-)