For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Za tą cenę fajne

Używam tych gąbeczek od pewnego czasu i jak na razie jestem zadowolona. Nie odczułam, żeby pochłaniały dużo produktu, ale oczywiście nakładam krem bb/korektor na skórę, a nie na gąbeczkę, bo inaczej się nie dziwię, że wam wciągają produkt. Ładnie mi się domywają, do czysta. Za tą cenę są super.

za tę cenę ok

Gąbeczka dość dobrze nakłada podkład, gdy jest nowa śmierdzi chińszczyzną. Dość szybko się kruszy, jest raczej krótkotrwała, ale zestawik jest tani, więc w sumie warto kupić. Trójkąciki są wygodne, nadają się do podkładu i korektora.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Ok

Używam ich do podkładu i do korektora pod oczy. Są tanie wygodne w użyciu. Co prawda pochłaniają trochę produktu ale większość gąbeczek tak robi. Trudno je domyć po cięższy podkładzie.

Mój kot je uwielbia

To ulubiona zabawka mojego kota! Wystarczy, że umyję gąbeczkę po aplikacji, gdzieś zostawię w łazience, żeby wyschła i ani się obejrzę nie ma jej! Kot ją kradnie i uwielbia to jak się odbija fajnie od ziemi. Musiałam jej kupić jej własną paczkę (wszystko prawda).
Ale przejdźmy do recenzji :D
Ja tam je lubię. Kosztują niecałe dziesięć złoty. Całkiem dobrze nakłada się nimi makijaż - może troszkę są za miękkie i słabiej się rozciera - ale w końcu powinno się wklepywać podkład, więc do tego są dobre. Mimo, że myję je od razu po aplikacji korektora/podkładu, to czasem trudno wymyć go z środka przy najcieńszej części gąbeczek. Wygodne opakowanie plastikowe na gąbeczki. Do nieprofesjonalnego makijażu nie za tysiące monet - mnie pasuje :)
Za tę cenę jest ekstra!

• Design produktu: 4

Średni produkt.

Nic specjalnego, używałam jakiś czas i zaprzestałam, leżą gdzieś w szufladzie, trzeba mieć wprawę w nakładaniu gąbkami, żeby się nimi umiejętnie posługiwać, do tego minusem jest, że produkt wchłania sporo kosmetyku i nie oddaje go z powrotem, za to nie podrażniają, są mięciutkie, dobrze się wymywają, szybko wysychają, może komuś posłużą lepiej niż mi.

spoko

zestaw 6 gąbeczek, marki for your beauty w pojemniczku, w ciekawych kolorkach
Gąbeczki są bardzo wygodne, tanie, łatwe w higienie oraz dostępne bez problemu, pozwalają doskonale rozprowadzić i rozetrzeć podkład,sprawdzają się świetnie w aplikacji produktów kremowych. Gąbki sprawdzają się przy przygotowaniu zarówno codziennego makijażu, jak i profesjonalnej charakteryzacji.

Średnie

Za tak niską cenę nie oczekiwałam niczego cudownego, ale są całkiem ok. Używam ich do rozprowadzania korektora pod oczami. U mnie sprawdzają się do produktów nieco gęstszych, mam wrażenie że korektory płynne rozjeżdżają się pod gąbeczką.

Najlepsze

Od kiedy ich używam towarzyszą mi przy każdym makijażu. Są świetne. Niejednokrotnie pralam je razem z praniem w pralce i bez problemu wytrzymują parę miesiecy. Polecam serdecznie.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 1

Słabo

Gąbki sprawdzają się w zabawie z paznokciami i tu mogę dać 4. Jeśli chodzić o twarz. .. są słabe. Mam problem z dokładnym nałożeniem podkładów. Potrafi dobitnie i głośno pokazać swoją pracę a 4aczej braki. Daje echo, daje dziurę i nie daje perfekcji. Może jesteśmy nastawiona sceptycznie. . . Po przygodach z gabkami innych firm. Zastanawiam się. ..i może są lepsze niż gąbki w stylu KIK ( tak.sklep odziezowy).
Polecam dla początkujących, ponieważ osoby z doświadczeniem (gąbki);będą niestety nie za bardzo zadowolone z zakupy.

• Trwałość / wykonanie: 2

raczej nie

Gąbeczki jak gąbeczki fajne jest to, że jest ich kilka w zestawie. Jednak nic fenomenalnego. Cena dość niska i niestety jakość też niska.
Używałam najczęściej do rozprowadzenia korektora pod oczami jednak do tego też tak średnio się sprawdzały u mnie.
Nie kupię ponownie.

Świetne !

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak tanie gąbeczki są tak świetne!
Są one mięciutkie,doskonale aplikuje się nimi podkład oraz korektor. Myje się je bez żadnego problemu, nie zostawiają plam, są bardzo wydajne. Plusem jest również to, że znajdują się w bardzo przyjemnym pudełku, które można zbierać ze sobą w podróż.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Godne uwagi

Zacznę od tego,że do nakładania fluidu używam głównie pędzli, jednakże byłam zmuszona zakupić gąbeczki w momencie gdy jeden z podkładów nie współpracował z moimi pędzlami. Produkt zakupiłam za bardzo niską cenę w drogerii Rossmann.
W okrągłym opakowaniu znajdziemy aż 6 gąbeczek! Jest to bardzo dużo zważając na tak niską cenę. Gąbeczki lekko namaczam przed użyciem, nieznacznie zwiększają one swój rozmiar. Przy ich użyciu bardzo wygodnie i szybko można nałożyć podkład. Efekt? Równomiernie rozłożenie fluidu, brak grudek, brak rolowania, brak efektu maski :) Jestem na tak! Żeby nie było tak idealnie gąbeczki posiadają też wady. Niestety bardzo szybko się brudzą ( mam wrażenie,że wchłaniają więcej podkładu niż powinny) i trudno jest je wyczyścić. Dzięki temu,że jest ich tyle w opakowaniu, wymieniałam je szybko na nowe.