Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Kuleczki do twarzy nadające, w zależności od wersji, subtelny blask albo satynowe wykończenie, efekt brązujacy lub rozświetlający. Miękkie, łatwe w aplikacji. Dostępne w bagatej gamie kolorystycznej. Kolory można używać pojedynczo lub je łaczyć. Można ich używać jako pudru, różu, a nawet cienia do powiek.
W pudełeczkach dostępne są zarówno pojedyncze kolory jak i różnokolorowe kulki.

Świetne za taką cenę!

Kuleczki są bardzo , bardzo tanie (ok.5zł) a są naprawdę bardzo dobre, w ich wypadku niepolecam sugerować się ceną !

Posiadam jasno różowe oraz złote, które świetnie prezentują się na jasnej cerze. Nadają skórze delikatny, subtelny blask, twarz wygląda na bardziej promienną, świetlistą, zdrową i wypoczęta. Nie ma mowy o jakimś nachalnym świeceniu się czy zbyt grubych drobinkach. Efekt jest bardziej satynowy.
Używam je głownie na kości policzkowe, choć można nimi delikatnie omieść całą twarz, gruba warstwa tego rozświetlacza na strefie T będzie podkreślac rozszerzone pory, ale to oczywiste w przypadku kazdego rozświetlacza. Moim zdaniem, kuleczki mają tyle zalet co rozświetlacz w duuuuzo wyższej cenie.
Naprawdę warto !

Ostatnio w moim posiadaniu znalazły się także brązowe kuleczki- używam ich jako róż/brązer - nadają skórze odcień delikatnej opalenizny, przy okazji nadając lekki blask.

Ilość zużytych opakowań: trzy

świecidełka :)

Mam kilka kolorów kulek vollare więc recenzja będzie ogólna. Wszystkie mają podobne właściwości.
Kuleczki są mięciutkie, bardzo błyszczące i po prostu śliczne. Przyjemność sprawia już samo patrzenia na nie ;) Użytkowanie jest równie miłe. Kilki łatwo się nakłada na pędzel i aplikuje na twarz, używam ich na kości policzkowe, nos, czasem brodę. Niekiedy służą mi za cienie do powiek. Z kilku pastelowych odcieni (jasne róże, beze, brzoskwinia) zrobiłam mieszankę w osobnym opakowaniu i jest to mój rozświetlacz uniwersalny, raczej chłodny. Ciemniejsze różowe kulki stosuję jako róż do policzków, maja chłodny odcień, kolor nałożony na pędzel jest dużo mniej intensywny niż ten w opakowaniu a na policzkach wygląda fantastycznie, delikatny, rozświetlony rumieniec. Miałam tez ciemnobrązowe kulki, te były matowe, służyły mi jako bronzer ale szybko stwardniały i nie nadawały się do niczego. Mimo to kosmetyk oceniam na 5 gwiazdek. Oprócz świetnego efektu rozświetlającego mają tez inne zalety. Ku;ku sa bardzo tanie, jest ogromny wybór kolorów, niezwykle wydajne. Nie uczuliły mnie ani nie podrażniły.

Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6-7 opakowań

fajniutki;)

widzę same plusy! puder fajnie brązuje i nabłyszcza, jest meega wydajny, uzywam go codziennie i nie widzę żeby cos ubywało;) na pewno jeszcze dokupie inne kolorki;)

Używam tego produktu od:3miesięcy

SUPER !

Kupiłam go w sklepie za 2, 50 z ciekawości, bo widziałam dziewczyny które przy kasie płaciły za kilka odcieni, wzięłam, yżyłam i jest SUPER ! Na kosci policzkowe, na skronia jest idealny !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ponowny zakup: Tak

jestem na tak:)

Kupiłam go cos za 3 zł wziełam najciemniejszy odcien jaki był i uzywam go jak różu jest super fajnie rozświetla i ogolnie nie widze wad jedynie tą że pudełko jest takie ze za łatwo sie otwiera i średnio raz w tygodniu musze zbierac te kulki z całej łazienki

ale godny polecenia zdecydowanie, szczególnie za taka cene

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bardzo sobre

Świetne kuleczki.
Jak za 5 zł uważam, że są rewelacyjne. Fajnie się rozprowadzają po policzkach. Ja mam odcień blado-różowy, czasem jak mam mocny makijaż mieszam je z ciemniejszymi. Troszkę kiepsko pachną, za co odejmuję gwiazdkę. I są odrobinę za miękkie. Pudełeczko wygląda na liche, ale nie noszę w torebce, więc nie wiem czy się otwiera czy nie.
Ogólnie polecam.

rewelacja

Jak wszystkie panie jestem też zadowolona z tych kuleczek. Kupiłam je ok półtora roku temu i się zakochałam ;) Mam kolor łososiowy w małym opakowaniu.
Jedyny minus to troszkę tandetne opakowanie... szybko połamało mi się górne wieczko i trzymam kuleczki w słoiczku po kremie :D :P Jest jeden problem. Od pół roku mieszkam w Lublinie i nie mam pojęcia gdzie mogę iść upolować ponownie to cudo...?

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Bardzo lubię

*dużo kolorów
*w zależności od koloru można stosowac jako: róż, rozświetlacz albo brązer
*kuleczki ładnie wyglądają
*dobra trwałośc
*śmieszna cena w porównaniu do jakości(4-5 zł)

Polecam:)Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w użyciu 2 kolory

Elegancki :)

Bardzo lubie te kuleczki.
-brazuja
-rozswietlaja
-bez zapachu,
-super tanie (kupuje za 4 zl w sklepie wszystko po 4)
-dlugo sie trzymaja na buz
-mam najjasniejsze biale i nie za ciemny braz w poleczeniu daja fajny efekt :)
-wydajne

Naprawde polecam sa super ! :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

fajny efekt :)

Kuleczkami zaraziłam się poprzez wizaż. Dużo wcześniej jednak juz zastanawiałam się, jak uzyskać efekt, który tak bardzo mi się podobał. Pierwsze kuleczki dostałam poprzez targowisko, nastepne nabyłam na allegro, 2 kolejne opakowania kupiła mi jedna z wizażanek ( :cmok: ), niedawno kupiłam nastepne na allegro- zapowiada sie mania ;). Kuleczki stosuję tylko w 2 miejscach, nic mi sie tam nie pojawiło przez ok 2 miesiące, więc mnie prawdopodobnie nie zapychają- odpukać ;).Duży wybór kolorków (jednak trudno chyba większośc upolować), małe opakowania, niska cena- to plus, dzięki temu można sobie pozwolic na więcej kolorów, a przecież kulki są strasznie wydajne. jak dla mnie fajniutki produkt.

Zaznaczam opcję "nie wiem", gdyż mam już kilka opakowań, a planuję teraz nabyć kulki "Glazel" i skończyć już z kupowaniem nastepnych opakowań

EDIT: Odejmuję jedną gwiazdkę, trafiłam na cos, co bardziej mnie zadowoliło :ehem:

Używam tego produktu od: zaczęłam ok 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5-ciu

Kolejne kuleczki...

Po raz pierwszy zaznaczam "nie wiem"- bo naporawde nie wiem czy kupię, an pewno nie przejdę obojętnie obok kuleczek, a nie daj boże spotkam kolor którego nie mam... Ale z drugiej strony mam ich już tyle...

Kuleczki sa świetne, czy zapychają czy nie- kwestia indywidualna, mnie na pewno NIE zapychają. Mnóstwo kolorów do wyboru, świetny połysk (w zależności od ilości nałożonego kosmetyku- mogą wyglądać idealnie, naturalnie lub sztucznie).

Kuleczki są niestety mało trwałe :(. Strasznie łatwo się rozpraszają na całej twarzy, wiec użyte do rozświetlenia np. kącików oczu bardzo szybko rozświetlą całą twarz.

Jednak za taką cenę WARTO, portfel nie ucierpi na kilku kolorach, a największy plus że można je dowolnie łączyć do uzyskania idelaniej kombinacji :).
Polecam! Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: oj dużo :)

ciekawe

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu, będąc przy okazji na lokalnym bazarku wypatrzyłam to coś :). Małe opakowanie kosztowało 3zł, zaopatrzyłam się więc w mieszane odcienie różu, oraz drugie opakowanie różnych beży.

Mimo że mam ogromną tendencję do zapchanych porów, ten rozświetlacz tak na mnie nie działa. Fakt - nie używam go codziennie, bo nie każdego dnia mi pasuje, ale moja skóra po nim nie cierpi.

Uwielbiam roświetlać nim kości policzkowe tuż przy skroni, jak i łuk brwiowy. Użyłam go nawet do makijażu na własnym ślubie. Nie wygląda tandetnie, gdyż ma niezauważalnej wielkości drobinki. Nadaje twarzy wygląd świeżej i wypoczętej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych